Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tedy zklamání. Doufal jsem v DLC s dalšími souložitelnými chlapci.
  • S tematem mi Vasek mluvi z duse... nez dopryc vytrzenej sequel kterej vlastne muze byt stejne dobre uplne jine univerzum, protoze krom jmena tam toho z puvodniho ME moc nezbylo, bych radeji prequel (a v ten jsem doufal popravde od konce trojky) ostatne jak smysluplne navazat na jakykoliv konec z trojky.
    First Contact War, alespon v casti kampane, treba jako uvod, si vylozene rika o zpracovani.
    • Mě se nápad prequelu nelíbí, jednička začala ve chvíli kdy se lidstvu začali otevírat možnosti, nejenom že bysme věděli jak to dopadne kdo přežije kdo ne a kdo se stane irelevantní v budoucnosti, ale navíc bysme byli hrozně okleštění, posádka lodi by musela bejt komplet lidská, svoboda v tom co dělat taky nula, sme uprostřed války a protagonista by asi nebyl všemocná Spektra která má podporu celé galaxie. Jo mohli by udělat dobrou fps scifi střílečku se zasazením do tohohle období, ale novej Mass Effect z téhle doby by byl stejná pitomost jako ta Andromeda.
      • Souhlasím, že válka prvního kontaktu by se hodila spíš pro kratší střílečku.
        Prequel by musel jít mnohem dál do minulosti. Dokázal bych si představit hru za Protheany, ale dlouho předtím než na scénu přijdou Reapeři.
        • Jo opustit lidstvo uplně, to by šlo, když už nestačilo utýct do jiný galaxie, mohli by jít do předešlího cyklu, hrát za Protheana by nemuselo bejt špatný, mohl by to bejt nějakej víc podobnej člověku, jak víme Protheani k sobě přidali spoustu podrobenejch ras a než příjdou Reapeři a vše srovnaj tak máme 50k let, to by se mi líbilo jo.
        • jamar28
          A nebo války s Krogany nebo Rachni...
  • Sakra.. ještě teď mě to #ere jak to po#rali...
  • Takýto krok by si mali ešte premyslieť. Homosexuálna lobby im to len tak nedaruje a onálepkuje ich ako homofóbov, xenofóbov, extrémistov, rasistov a fašistov.
  • jamar28
    „Vážíme si milionů hráčů, kteří se s námi vydali do galaxie Andromeda. Doufáme, že vás opět uvidíme v univerzu Mass Effect.“ - Do universa ME bych se fakt rád znovu podíval, ale raději bez vás.
    • Nevazite :D
    • Neni nad to, kdyz ti nedostatky toho, co si vytvoril, neprimerene zvelici a celej produkt zkazi miliony vymastenejch dementku, ktery bohuzel zijou na tyhle planete.
      • Myslis jak se zvelicilo to ze napsani scenare zadali chranenym dilnam, mocap delala parta deti po skole, QA nedelal nidko a animace udelali studaci co delali v Bioware neplacenou praxi?

        Souboje ale nebyly uplne spatny. 9/10
      • myslis recenzentov?:D ale nie. mas pravdu. 10/10 hra
      • jamar28
        Kvalitní produkt nikdy žádný neopodstatněný hejt nemůže ohrozit. Kvalitní produkt si s ním hravě poradí. Jenže Andromeda bohužel není kvalitní produkt a většina její kritiky byla opodstatněná. Nemysli si, že z toho mám radost, ME je pro mě srdcovka, nejoblíbenější série a na tu hru jsem se těšil roky. Ani nemůžu říct, že je vyloženě špatná, já jsem si ji rád zahrál, ale od pokračování ME jsem čekal 9/10 minimálně.

        P.S. A nebuď furt ze všeho tak strašně triggered a offended, vypadáš, jako bys měl písek ve vagíně.
      • Jo, vždyť je to dobrá hra se super příběhem, promakanou grafikou, chytrýma dialogama a nerepetetivním gameplayem, ale nikdo kromě pár géniů jako jsi ty, to nedokáže pochopit a docenit. Proto studio, který hru dělalo, sloučili se studiem, co dělá druhej Battlefront.
  • Requiescat in pace
    • tak za 4,99 € to jednou vyzkouším a možná mě to bude i bavit..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit