Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten screenshot u clanku krasne vystihuje celou hru, cernoch cumi nekam do blba zatimco mu v ruce levituje cosi a typek vedle nej pije nosem :D
    • to vazne pije?
      ja si porad myslel, ze snupe nejaky dobry matros a cernoch se nemuze dockat az bude na rade. *5*
      a proto postavy be hre jsou jake jsou *3*
    • :D
  • To je ostuda. Jen mě EA ujišťuje jakýho kočkopsa to vytvořili. Tak ho aspoň přiznaně radeji strelili do hlavy. Sranda je, že ME3 servery fungují dodnes :)
    • Osobně bych řekl, že jim multiplayer ME3 zaplatil celej vývoj ME:A. Nevíte jak je to s multiplayerem ME:A? Je to aspoň stejný jako ME3 ale s lepší grafikou? Neměl jsem odvahu to zkoušet.
      • jamar28
        Je to totéž, ale imho o něco lepší - lepší grafika, jiní protivníci, víc postav a schopností, zbraní atd.
        • Tak to nakonec asi zkusim. Fíky za info.
      • Moc nechapu proc mel ME3 mp takovy uspech, vim ze ho mel, o tom se nehadam. Nicmene sak to byl jen jeden blby horde mode porad dokola ne?
        • Byl, ale byla tam docela komplexní mechanika kooperace. Na Bronze to ještě šlo jakš takš sólovat, ale na silver a gold už museli všichni kombit jak to jen šlo a bylo to chvílema dost intenzivní. Bavilo mě to. Navíc byl každej paňác docela unikát. Když se sešli dobrý spoluhráči, byla krása ty jatka sledovat.
          • Amen.
  • ta hra byla totalní nuda...a ten Liam mě tak štval, že mi bylo líto, že ho nemůžu sejmout!! Je mi líto co s Mass Effectem bioware udělal..vím to už není ten Bioware co dělal ME1 a 2 a možna i 3 :-)....
    • On uz to bohuzel neni bioware, je to EA. EA pohnoji na co sahne, to same se stalo s westwoodem.

      viz- http://social.bioware.com//uploads_user/3583000/3582319/194637.jpg
      • The pattern has repeated itself more times than you can fathom. Game companies rise, evolve, advance, and at the apex of their glory, they are extinguished. Bioware is not the first. By utilizing our funding, game companies develop along the paths we desire. They exist because we allow it, and they will end because we demand it.
        --EA
        • Krasne receno! :D
    • A tak oni to teď přejmenujou na Star Wars, udělají z toho stejnou ptákovinu a lidi to stejně kvůli jménu koupí. Takže jsou celkem v pohodě.
  • Tahl gratulky vsem co si koupili nejakej ten pass na ty dlccka .. za urcite aspon 30Ecek ... ;D
  • Jack1947
    Jak již jsem psal předtím je to trochu tvrdé a rozhodně si to tahle hra nezasloužila. At byla jakkoli špatná tohle je prostě smutné a ne moc fér řešení. Navíc je to i takový ten signál do budoucna zařízneme příběh když hra má až mov silný hejt ze strany hráčů teda jestli vůbec nějaká budoucnost kdy bude že *7*
    • jamar28
      Platící zákazník aby se nakonec bál vyjádřit nespokojenost s koupenou věcí...
      • Jack1947
        Tady jde spíše o to že oni dali na onoho platícího zákazníka až moc, neřikám že se toho dalo udělat v SP ještě spoustu ale minimálně dovyprávět ano.

        Takže ted (krom UbiSr@ft) budou všechny hry asi zařízlé, protože se bude očekáváat o mnoho více. Vyvojáři ze strachu z dalšího hejtu udělají STOP!

        Jde o princip, jasně nedovařený nudle bez omáčky jsou špatný ale přece kvůli jedomu z przněnímu jídlu nezavřu hospodu ne?

        nebo Hůř příští ME ( jestli vůbec kdy po tomhle failu bude) už bude MMO a to kompletní tak to díky pěkně a kde najdem alternativu ? ANthem je už ted spíš MMO ME a nic jiného nebude. Jo bejt bez toho člověk může souhlas ale škoda.

        Nejde o obhajobu, těm rychlík ujel už v době onzámení ale bez ME pravděpodobně SCIFI žánr defakto zemře. Ano, ten singplejr Mp bude žít ještě minimálně 100let nebo až to přestane bavit úplně.
      • PanS
        Vždyť je to Jack, on to tak určitě nemyslel.
    • Není to spíš tak, že to mělo hejt, protože zařízli příběh? Když by to nevydali s neuzavřenými dějovými linkami a místo grindu tam dali dobře napsané questy, možná by to ten hejt nemělo?
  • taky nevím proč by to meli dál podporovat. hra je hotová, patche to opravily tak není co rešit. kdyby šlo o multiplayer tak to je jiná. tady zase nekdo delá z velblouda somára
  • Fuj EA, nic si od nich už nekoupim, hra mě bavila ale tohle je opravdu přístup na nic...i No Man's Sky dostává novej obsah...
    • jujky to je prekavapeni, precijen to neni tak ze by EA tohle udelala s kazdou firmou co koupila ze?
  • Sr_Lobo
    Dohráno a můžu říct, že za 720,- ve slevě to bylo hodně drahý. Zkrátka takový trochu míň nudnější DA:I ve vesmíru.
  • Paul_cz
    Po tomhle ohlášení jsem to konečně rozehrál (chtěl jsem počkat na komplet verzi hry). Nahráno asi pět hodin, a je fakt že i v těch prvních pěti hodinách jsou tu nepochopitelné kroky zpět i vůči původní trilogii - nejen ty podivné animace a místy otřesné modely postav, ale i nudná statická kamera u mnoha dialogů, absence hudby, podivný dabing (ta Kroganka, Tann - WTF?)..
    Zatím hraju dál, docela mě to baví protože i přes to všechno je to Mass Effect, ale je opravdu vidět že hru dělalo B studio které moc nevedělo co a jak to vlastně uělat.
    • Jack1947
      Spíš bych je nazval docela nekompetentními blbci kteří vlastní neschopností to pozvolna pohřbily - přitom hra to špatná až tak nebyla. To je tak trochu jak film... který ztratil režii a zůstalo tam dost zbytečnej a nepovedenejch scén.
    • To nevypadá, že bys měl aktuální patch 1.10. Tam už to dost vylepšili.
      • Paul_cz
        Mám verzi 1.10 podle menu. Ofiko z Originu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit