Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale přitom mě ta hra baví, ty questy jsou parádní a když to funguje, tak je fajn, jak jsou skvěle provázané ty různé možnosti jejich splnění. Ale poslední dva dny jen alt-tabuju do windows a hledám na netu pomoc, jak z těch mých podělaných questů ven.
  • ucho
    tak Ubisoft je velká firma. tady se na to dá pohlížet jako na nezkušený tým, co zkouší dělat něco nového. ale samozřejmě některé chyby jsou velký problém a být by neměly.
  • a) Odpovědnost je maximálně morální, ne právní a na úrovni běžných obchodních vztahů, jak si tvrdil, takže teď kličkuješ.

    b) Dobrovolnost v ostatních případech to není (lol), protože v reálném světě lidi neplatí předem jen za myšlenku nebo nejistý/nehotový produkt, ale za kompletní nebo za smluvně garantovanou službu. Nepodstupují riziko. Pokud ano, tak jedině dobrovolně. A při crowdfundingu to riziko vždy bylo a bude. Na tohle stačí základní logická uváha. Vlastně ne. Stačí jen trochu číst...
  • Ne, opravdu nic neumí. Zatím jen vydali hru, které se prodalo přes milion kusů, má celkem kladné hodnocení a stovky hráčů ji považují za nejlepší RPG... Jsou tam bugy no, stejně jako při vydání jakéhokoliv Elder Scrolls, které stálo 10x tolik *7*
  • Naprostý nesmysl, obyčejný člověk proti trénovanému nemůže mít šanci (nějakou tedy asi ano, ale...). Když ten voják je vycvičený i co se týče psychiky, reakcí atd. Tebe by hnal tak maximálně pud sebezáchovy, což není málo, ale pochybuji, že bys něco zmohl.
  • Hele neboj, brzo se jeste daleko vic pobavime u SC. To uz nemuze dlouho trvat. PR nesmi obsahovat lez, a tohle lez zcela evidentne je. Uplne stejne jako kdyz bylo wotko prezentovany s bahnem a destem.
  • Chucku, vrať aspoň manuály!
  • Jasne, chudinky maly, oni vlastne nemuzou za to ze nic neumej a slibujou veci ktery nejsou schopny udelat a ani to co udelaj nejsou schopny mit funkcni. Ani takovou trivialitu jako ukladani hry.
  • Napříč EU jsou v právních řádech transponovány směrnice na ochranu spotřebitele. Teďka se mi nechce hledat, jestli smlouva mezi backerem a Warhorse se řídí českým právem nebo britským, ale s ohledem na právo EU je to celkem šumák. Ale i kdyby toho nebylo, ony ty základní právní principy platí v Evropě tak nějak od dob římské republiky a dá se jich dobře dovolat. Například pacta sunt servanda - Smlouvy se mají dodržovat.
  • Tilwaen
    Nemůžeš porovnávat meč a nůž. Proti noži se, narozdíl od meče, prakticky nemáš jak ubránit.
  • Mě fascinuje, že kdyby to bylo od Ubisoft, bude to takový shitstorm, že to nikdo neviděl. Ale tady je vlastně vše v pořádku. *8*
  • Takze ty v praci prijdes za sefem, odprezentujes mu navrh nejakyho projektu, on ti rekne OK, udelej to ... a ty mu za ... 5+ let ... prijdes rict "sorrac sefe, sice si do toho dal miliony, ale tohle proste nedam".
  • BohumilCisar
    Tak to udělej, zatím jen vykřikuješ v diskusi.
  • jamar28
    Tak to mi teda ty zkoušky ukaž. Kamarád býval na vojně u paragánů a párkrát mi ukázal některé chvaty. Prostě mi řekl zaútoč, naplno, neboj se. No vždycky jsem byl na zemi do pár vteřin a totálně pacifikovaný. A to do mě ani samozřejmě nebušil, ani nepoužil nůž. Kdyby to bylo na ostro, jsem mrtvý.

    A ten test s tím "nožem" zní teda pěkně pochybně. Má nulovou vypovídací hodnotu. Jasně že když řekneš dvěma lidem, aby se počmárali fixou, tak čistý z toho nevyjde nejspíš ani jeden, ale když ti někdo udělá čáru přes ksicht skutečným nožem, tak mu to už moc efektivně asi neoplatíš.

    U těch speciálů tomu věřím i když závěr opět zní dost podivně - vzhledem k ceně výcviku k ničemu? Speciální jednotky tu přece nejsou od toho, aby se specializovaly na souboje beze zbraně, tam jde o něco jiného.
  • Jenže takových questů už tam mám tolik, že mě pomalu přechází chuť to hrát. Dnes opět další dva přibyly - Gallow brothers společně s Rock and a Hard Place. *7* Fakt už mě to nebaví.
  • Znám osobně lidi, kteří na ty předražený křápy nedají dopustit. Stálo to spoustu peněz a je to tím pádem kvalitní. A můžu jim to vysvětlovat horem spodem... Ono taky když připustíš, že je to předraženej šmejd, tak se v podstatě přiznáváš, že jsi naletěl. To taky ne každý dovede.

    Vtip je v tom, že existují subjektivně spokojené strany obchodu, v němž jedna strana sprostě odrbala tu druhou. Většinou tu slabší - nejčastěji spotřebitele. A proto se například ČOIka neptá, jestli zákazníkovi dodržování předpisů na ochranu spotřebitele vadí, a když zjistí pochybení, tak trestá. A zcela správně.
  • ucho
    však nikdo neječí. ono obhajování těch chyb taky ničemu nepomůže ;)
    škoda, že jim takhle zásadní chyby utekly.
  • Ale byla, vetsina (naprosto drtiva) tech (nejen)duchodcu se pak doma chlubila, jak uzasne vyhodne nakoupili. To ze sou naprosti pitomci jim vetsinou rekly az jejich deti.
  • A už sis byl stěžovat na KS? Zákony ČR o šmejdech s tímhle totiž nemají žádnou souvislost.
  • V realu bude mit profik o nekolik malo % vetsi sance nez ty. Zkouselo se to.

    Na yt bys mel naji boj s nozem. Profik vs lidi z ulice. Nuz byl samo neskodnej, jen delal cary. Profik byl zachvilu celej pocmaranej. Technicky to vyslo tak, ze by to sice asi prezil, ale rozhodne by neodesel bez pomerne zasadnich zraneni.

    Nektery armady pak testovaly, jakej je rozdil v boji specialni jednotka vs zakladaci. +3%. Vzhledem k cene vycviku ... naprosto knicemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit