Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    Panebože co to je za přehrávače. Naprosto nepoužitelné flashové srágory a navíc se to nahrává asi tisíc let.

    Takže si to člověk vždycky musí najít sám na YT, čímž tento článek ztrácí naprosto smysl.
    • Chim
      Asi máte všichni špatný prohlížeč.
      • len ty máš ten správny
        • Chim
          Já jsem nikdy žádný problém s přehráváním videa tady na games nezaznamenal, takže asi ano. Já mám ten správný. Ale určitě nejsem jediný.
          • Taky jsem nikdy na Games neměl s videi problém, v 1080p bez problému.
          • Inquisitor
            Já taky nemám žádný problém s přehráváním. Asi jeden z mála :)
    • Ano taky to tak delam. Me se pravidelne vypne po minute zvuk nebo se posune.
    • risa2000
      Taky mě to zklamalo. Pustil jsem dva trailery, pro jistotu přepl z HTML na Flash, jestli není někde problém s kompatibilitou a zavřel to, protože se na to nedalo dívat.
    • Prophet
      Takže nejsem jediný komu to zlobí, hurá *1*
    • zaty
      Mě to jede v html5 takže chyba bude asi u tebe :)
  • N0isy
    Jste jich tam dali tolik, že jste rovnou mohli dat všechny.
  • Všechny stáli za ho?no.
  • Za mě rozhodně vyhrává Hitman a Mass Effect: Andromeda. Nebudu lhát že je to tak ze 70% díky hudbě.
  • For Honor, líbil se mě už od začátku *4*
  • Ristoro
    Nemusíte mít rádi NFS, ale musíte uznat že ten trailer byl udělán mistrovsky, spolu s Hitmanem nejlépe na celé E3ce.
  • imo trailer na kingdome come tam nema co delat, je udelan amatersky
    • Hnisavec
      mne práve prišiel trailer na Kingdom Come urobený profesionálne, ale práve gameplay mi prišiel divný...na začiatku klišé súboj medzi divokými makmi, prkenné pohyby pri boji, jazda na koni ako keď chodí pes so zhltnutým vešiakom na šaty vo Fallout4, ukázanie obrovských bojov ako taháku na kupcov o ktorých sám Vávra písal, že tam bude asi raz za hru, žiaden náznak príbehu, postavy, ničoho....proste úplne plonkové a nudné.
      • No tak převážně to bylo protože ty pohyby byly ze hry..
      • vždyt prave, ukolem traileru ma byt hru predstavit, prodat a zaujmout. pokud je tohle tvuj dojem z gameplaye, tak je neco špatne. protože ve skutečnosti to ja vidim obracene a verim že gameplay bude paradni. na tyhle trailery z velkych firem si najimaji profesionalni scenaristy, režisery kteri sve praci rozumi.
        • Hnisavec
          práve Vávrovi ohladom príbehu verím..Mafiu milujem....fakt nechápem prečo mu preplo ohladom úplneho realizmu...prečo neukázať dačo originálne? ten trailer nemá daleko od For Honor, čo je synonymom herných Transformers v stredoveku
    • Chim
      Přijmu-li tvou premisu, že je trailer udělán amatérsky, tak přesto se nabízí otázka: Proč by tam neměl co dělat?
      • protože slovem amatersky jsem myslel že se jim nepovedl, a tohle je článek o nejhezčích trailerech
        • Chim
          Pak je třeba se smířit s faktem, že v očích některých lidí se jiné trailery nepovedly ještě víc.
          • trailer se ti muže líbit nebo nelíbit, ale tohle je objektivne špatne odvedena prace z hlediska režie, strihu a dalších profesionalnich požadavku na dobre udelany trailer. asi jako kdyby si dite hrálo s kamerou (v tomto pripade vavra, kteremu se asi všichni bali to zkritizovat), tak to nebude mit na film od spielberga.
            a už laskave neotravuj
            • Chim
              A jaké jsou tvé odborné znalosti v oblasti "režie, střihu a dalších profesionálních požadavků na dobře udělaný trailer", že to dokážeš objektivně posoudit?

              Pán má na to vystudovanou nějakou školu? Nebo už natočil nějaké to filmové dílo? Nějaká ta soška Oskara někde ve výkladní skříni by nebyla?
            • Magister_Peditum
              Objektivně podle maxe.
    • Magister_Peditum
      Proč?
  • Jsem jedinny kdo ma cca 20fps ve vsech videich ( cukatura hrozna pri rychlejsich pohybech kamery) nebo je to dano tiscali otresnym kodekem?
    • Tiscali kodekem. Když si to samé video najdeš na youtube, hraje normálně.
  • Bylo tam tolik božích her, že se jen těžko vybírá. Asi Uncharted, nový GR, Horizon, For Honor a pak eště nějaký další.
  • Hnisavec
    to Dishonored 2 vyzerá príšerne...postavy ako z Team Fortress, prostredie Assassin Black Flag, dajaká podivná hrdinka, čo vyzerá ako prototyp z dúhového pochodu, pohyb z Mirrors Edge a steampunk do toho....pejsek a kočička pekli dort
    • Odkdy se dorty vaří? Chápu, že jsi z toho odvařený, ale dorty se většinou pečou - zeptej se medvídka Pů, Kryštůfku...
      • Hnisavec
        sekunda googlenia Einsteine...kto teraz vyzerá ako kret3n? http://varecha.pravda.sk/recepty/varena-jablkova-torta/2529-recept.html *3* *15* *14*
        • Chim
          Ty?
          • Tak to je u Hnisavce klasika uz ne? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit