Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra pro mýho 10letýho bráchu... :) Pro mě bohužel jen další paskvil mixu Undergroundu/Burnoutu/Most wated/Pro Street... Grafika pěkná a šťavnatá.
    Nic co by mě ale přimělo utratit peníze za další zmáčkni NITRO a rozbrakuj tvýho soka na kousky titul..
    Další slza nad opravdovými NFS jako NFS1,2,3,4,5,6............. Kterých už se nikdy nedočkám :)

    Have Fun kids. (Test Drive Unlimited 2 - jasná volba a to jsem na NFS vyrostl..)
  • hmm, asi mi nezbude než se na to podívat, ale musím přiznat, že spíše jen z důvodu, že bych po letech konečně rád normální tratě, no ideálně teda opravdu jen z A do B, ne okruhy, ale co se dá dělat...

    Všechny ty debilní "města", po kterých se poslední roky jezdí stojí za starou belu...možná Test Drive Unlimited mě v tomhle celkem zaujal, ale NFS nebo Burnout? hrůza... Nicméně jak to tak čtu, tak se obávám, že to bude stejnej odpad, jako ten Burnout, co vyšel na PC, to byla neuvěřitelná hovadina. Nevím, že se závodní hry zhlédnuly v GTA...tam má otevřený svět smysl, ale jinak ne. Závody mají mít pořádý tratě a okruhy, ideálně mix.

    Ano, opravdu rád bych si zajel nové trati ve stylu Normandie, Côte d'Azur nebo Pyrénées...
  • nevidím nároky na HW. Je vizuál na PC daleko dál než na Xku či PS3?.. A na čem to hrál recenzent?
  • stejný styl ovládání byl v Burnout Paradise.
  • vy jste úplně zrušili videorecenze??????v té oslavné zprávě k novému vzhledu jste tvrdili že videorecenze budou taky a teď nějak ticho!!!! *8*
  • "Autoerotika", světe div se, souvisí se samotnými auty, ne s grafikou. Je to nadsazený a má to vyjadřovat, že se na scénu vrátily supersporty. Jinak řečeno auta, ze kterejch se nadšenec doslova "udělá". Což se o hodně předchozích dílech NFS říct nedalo *3*
  • Nejdem sa vyjadrovat k recenzii, ale videa co som videl gameplay tak sa mi pacili, aj jazdny model bol celkom v poho nevyzeralo to zase ako uplna arkada a dovolim si povedat ze toto nove NFS sa im konecne podarilo. Aspon podla mojho gusta, konecne to ma ako taku destrukciu Efekty sa mi pacia tiez a ak to bude mat split screen pre pc tak to bude super. Po dlhom case hra ktora ma mozno ako tak zabavi. Takze tesim.
  • O tom, ze model vychazi z Burnoutu a je trochu upraven (citlivejsi rucka, zmena reakci vozidla na mokrem povrchu) je v recenzi zminek hned nekolik. Dal to prilis nemelo cenu rozvadet, hlavne proto, ze Burnout privezl pred lety na scenu velmi specificky styl rizeni, ktery snad neminul ani jednoho virtualniho zavodnika. Mozna proto jsem to nepitval nejak nadmerecne.
  • tak kdyz to nekdo hraje v 2560*1600 na 30" monitoru, je jasne ze tech pixelu bude vic :)
  • presne, chybí mi taky zmínka o jízdním modelu, ktery mi pripada slusne receno divny... Ani arkada ani simulace *8*
  • Neber to jako nějaký útok na tebe.. přečetl jsem 3 recenze a 3 diskuze k této hře.. a všude někdo nadával, že je to nerealistické.
    Pohled z auta by určitě nebyl na škodu, ale jinak realističtější model v prvním díle NFS *1* nevím no. Určitě byl dobrý na svojí dobu. Ale o simulaci taky nešlo mluvit.

    Jinak jízdní model může být až příliš arkádový, ale ten koment jsem mířil opravdu jen na ty "děti", které vlastně neví, co od té hry chcou.
  • Ty voe nikde. Jen jsem vyjádřil osobní preferenci. Samozřejmě že jsem od CRITERIONu nečekal, že vyplivne realistickou hru, když to nikdy neudělal a pravděpodobně to ani neumí.

    Ale na druhou stranu, první informace co o tomhle HP vyšla byl tweet hlavního criterioňáka, kde tvrdil, že jejich HP je návrat k prvnímu dílu NFS z roku 95 ještě ze 3DO.

    A i ten (!) měl pohled z auta a realističtější model než má tohle.
  • Jak napsal Mr. X, plus samozřejmě přidat pohled z auta.
    Když píšu realisticky, tak tím nemyslím přímo live for speed nebo rfactor, ale prostě né šílenou arkádu se vznášedly aka burnout nebo tohle HP....
  • Ta recenze mi naopak prijde vynikajici. KOnecne se to tu trosku zlepsilo. Tyhle recenze maji trosku ducha a neni to suche popsani faktu. Takove texty by se totiz mohly klidne generovat pocitacem a nepotreboval bych na to recenzenty.

    Nekdy je trosku premyslet nad nejakou nadsazkou - pocitani pixelu je obrat, ktery jsem uz nekolikrat videl a je to proste nadsazene pojmenovani te cinosti, kde clovek hleda detaily, ale mam pocit, ze s nekym jako vy to asi nema smysl resit.

    Kazdopadne pane autore, ja jsem spokojen.
  • Ano, s tím bych souhlasil. I přes to by to mělo do reality moc daleko. Spíš narážím na to, že spousta lidí tady v té hře hledá něco, co tam vůbec nemělo být.. *5*
  • nic nemuseli delat, nechat grafiku, auta, atd jak maji, jenom vzit jizdni model ze staricke NFS 5 !
  • Zajímalo by mě, kde zdejší autoři některých komentů berou informace, že tohle NFS mělo být REALISTICKÉ.. fakt už mi to hlava nebere. *9*
  • Ano, honičky s poldama v realistickém stylu.. Myslíš něco na způsob jednoho náhodného nárazu a konec hry? :) Nějak mi přibliž, jak by sis představoval to realisticky ztvárnit.
  • Už se těším, Burnout Paradise byla pecka, v MP jsem strávil 300 hodin a jediný co mě vadilo tak nereálný auta. Trochu mě naštvali tím demem teda, ale rád jim to odpustím *1*
  • Uz je demo pro PC pokud ne tak nezajem o tuhle hru..jsou to pekny smejdi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit