Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Nevim proc lidi nadavaji na grafiku, me se treba libi je tak trochu Kotorovska ale tak nejak prijemne.
    • Protože lidi dneska žijou v mylné představě že servery s tisíci hráči utáhnou všechny ty pixel shadery teselaci AA atd atd. I na onlinovku to má grafiku úžasnou a kdo tvrdí žew ne tak viděl akorát tak pár screenshotů
      • Server nemá nic společného s grafikou. Grafika je čistě na straně uživatele.
    • jo jo retro omalovaky sou dnes v mode
    • Protože to někdo prostě posoudit nedokáže :) Ale to je všude, to nezmění nikdo, ani vydavatelé. Ale aspoň se máš čemu smát když už *16*
  • Scifi wow z prostredi SW - dokonce stare republiky, s kvalitnimi pribehy vasich postav a vasich NPC spolecniku + par dalsich vychytavek. Trpaslici zakopejte sekyry, elfove odhodte luky, prichazi doba svetelnych mecu a blasteru.
  • Mně vždycky teče voda ze zubů jak čtu od nějakého .... že je to klon nebo nástupce wowka .... a je to taková .... apod :(
    Lidi je to nová onlinovka ze světa StarWars a tečka... kdo se těší a já patřím mezi ně tak má jasno a hotovo....

    Wowko jsem nehrál a hrát nebudu... neláká mě...

    Kdyby jste staále něco k nečemu přirovnávali tak zjistíte, že je všechno jen klon Civilizace, Quaka a WoWka (berte to s rezervou....

    Pokud se to někomu nelíbí - prosím navrhněte něco úplně nového a originálního a udělejte s tím díru do světa !!!!

    Kritizovat umí každej blb.... tak a teď jsem si ulevil :)
    • Příště méně teček a bude to úžasné!
    • No pokud chceme něco popsat aniž bychom lezli uplně do detailů, tak prostě nejjednodužší je cokoliv k něčemu přirovnat... idealně k něčemu, co je všeobecně známé nebo je tomu blízké.

      Stejně jako se porovnává třeba COD7 a BF3, nebo KOTOR a ME.

      A pokud bude 90% herních mechanismů naprosto stejných jako ve WoW, tak se prostě výrazu "klon" nevyhneme. I proto, že zatimco se ostatní onlineovky alespoň snažily odlišit (ikdyž v tom selhaly), zda se že SWTOR naopak raději kopiruje vše co je ověřené a funkční, a když ne z WoW, tak z ruznych ostatních titulů.
      • Jenže třeba WoW vzniklo tak, že zaměstnanci blizzardu hráli Everquest a řekli si, že udělají také MMO. WoWko pak vykradlo jiná MMO, dala je do kupy a postupem se vypracovala.
        Když to tak vemeš, je Wowko jen kopie prvních MMoček. Ono na poli MMO aby to teď fungovalo nejde udělat moc věcí jinak. A říkat furt dokola jaká hra je klon Wowka atd, je hloupost.
  • Jeste ze mam Early vstup :)
    • A ještě rychlejší výstup :-)
  • Zayl
    "Kdo bude stát o to, aby byl ve hře od první sekundy, asi s tím nebude mít problém a ani si nebude muset hru předobjednávat."

    No ačkoliv možná bude mít kopii, to ještě neznamená že si zahraje od začátku. Však to všichni známe. Servery první dny jsou jak návrat k dial-upu. Když vás to pustí ...

    Já vím, že se Bioware dušuje, jak tam pustí jen tolik lidí aby to jelo krásně, ale takové plány většinou nevydrží první kontakt s realitou :).
  • Marně stále čekám na nějakej Hejterskej koment o tom jak je Wowko cypovina
  • Pecka nebo hrozny prusvih..bohuzel se priklanim spis ktomu druhemu ...ale nikdy bych to teto hre nepral...a biower uz vubec ne..bojim se ze jak je stemito hrami warhammer,aion,rift apod... za par mesicu si ani nevzpomeneme...
    • naprostej souhlas, osobne nejvetsim problem vidim v tom, ze vsechny tydle hry vcetne tedlech souboju se zarivkavi stavi na hernim systemu min 5-10let starem a to tezko dneska nekoho oslovi na delsi dobu, jedine sklani fanousky a lidi MMORPG svetem neposkrvnenych, me jen mrzi ze revoluci se snazi delat mala studia, ktera nato nemaji prachy a az to jednou jednomu vyjde tak prijde nejaky takovyhle gigant koupito a bude varit prachy
  • Nedelal jsem preorder, bylo mi dopredu jasny ze kdyz budu chtit zaplatit krabici za 40 dolaru a upisu se na 15 dolaru za mesic tak se branit nebudou. *5*
  • furt kopie wowko kopie toho:D, každá hra je kopie jiné s pár přidanými prvky, to, že se v dnešní době ukáže něco nového je jen zázrak a většinou od nějaké menší firmy, aby to zabavilo na pár hodin
    • Wow je ale taky kopie a kopuruje z kazde mmo hry, kopirujou vsichni od vsech.
  • Spřádejte si katastrofický scénáře jak chcete, ale tahle hra dokáže jenom překvapit a nebo se zařadit do podmnožiny WoW pod kterým se klepe trůn. Král je mrtev, ať žije král!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit