Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stejne prvnich 24 hodin budou porodni bolesti, nebo je tu snad nejaky naivka co si mysli ze to utahne nalogovani x milionu hracu v jednu hodinu ? ani nahodou. Vzpomente BF3. to nejelo 24 hodin.
    • No Blizz slibuje ze to vsechno pojede ok:) proto byla ta open beta na otestovani a vyladeni problemu se servery:) ale co ja stejen to bude hrat az zitra kolem desatej rano:)) takze ten pulnocni napor jde mimo mne
    • Open beta bylo cca 2 miliony lidi na US serverech. Launch bude na 3 regionech, tzn by to bylo dohromady 6M lidi aby to vyrovnalo betu. Jak se pripravili uvidime.
    • heartless_cz
      Tak jelikož je Evropa před USA, tak si pár hodin zahrajeme už o půlnoci. A nedávná open beta nebyla jen pro legraci- zátěžový test, kdy se všichni přihlašovali jen do USA...teď máme regiony. I když by mohl spadnout USA, kdyby všichni z bety chtěli hrát tam, kde mají přátele, ale tolik jich zase není..
      • je to tak, ze my budeme hrat driv, nebo ze budeme cekat na amiky ?
        • Cetl jsem neco ze se to spousti postupne, dycky o pulnoci na danym miste, takze cekat asi nebudem.
        • heartless_cz
          Není proč na ně čekat, máme eu region
    • a vsichni u toho budou cekat a klikat na tlacitko start ;]
  • DarkHawk
    Shaker tiscali.cz
    ne, ale ted vazne, co na ty hre vsichni vidi?
    -----------------------------------------------------

    Legendární klasika a průkopník hack and slash RPG žánru = nejlepší rubačka, která nebyla dosud pokořena. Diablo je prostě kult! a po 10 letech konečně vychází. No když si to napsal, tak tě tipuju na novodobého hráče. Protože old school hráč by se za podobný výrok musel stydět až na půdu.
    • Shaker
      Nevim, jestli novodobej hrac znamena, ze pamatuju, kdyz AoE jeste neznamenaly Age of Empires (coz, nalijme si cisteho vine, uz dost lidi ani nezna), ale Aces over Europe. Ber to tak, ze sem hral jiny zanry. Na diablo 1 sem narazil jen okrajove, dvojce sem se vyhnul uplne a v podstate jedina podobna hra, co sem hral a dohral byl Dungeon Siege 2, u kteryho se mi system "co pouzivas, to se ti zlepsuje" zdal byt daleko lepsi. U tehletech her se v podstate lisi jen pribeh a nejaky drobnosti a ja proste nechapu, co na tom lidi vidi a proto se ptam. Ale jelikoz chapu, ze 100 lidi 100 chuti, ktery obcas ani nejdou racionalne vysvetlit, tak fajn, uz se ptat nebudu :)
      • přesně, každej má jinej vkus - proto mi přijde trapný, když se ptáš, co na tom vidíme... jak ti to asi máme vysvětlit, když ty to nevidíš? jako co se někomu líbí na nějakým obrazu...

        obhajuj se, jak chceš, prostě sis chtěl jen zatrolit.
      • Souhlasím, tvrzení typu "old school hráč by se za podobný výrok musel stydět až na půdu" jsou.... no prostě debilní, jiný vhodný termín mě nenapadá. Já třeba Diablo 1 a 2 hrál krátce po vydání a taky mě to nikdy moc nebralo a abych se přiznal, tak mě nikdy moc nechytla žádná hra od Bizzardu i když jsem se dost snažil a chtěl si je užívat jako ostatní (čímž neříkám, že jsou špatné, prsotě jiný šálek jak říkáš).

        Co mi osobně trochu vadí je to, že ten cirkus kolem Diabla 3 vytéká i mimo herní scénu a to takovým dost nepěkným způsobem, který dost potvrzuje stereotypní vnímání her a hráčů u nehráčů (a "nerozhodné" může znechutit a odradit od her obecně).
    • Ringwraith
      Tak co, kolik procent měsíční výplaty si budeš odkládat na itemy z real money auction house?

      Já přemýšlím o 90%, aby Blizzard ode mě dostal co nejvíc prachů na provizích.

      Přece jen před deseti letu skupina lidí, co v Blizzardu dávno není udělala Diablo 2 a za to si dnešní Blizzard zaslouží většinu mých peněz.
      • Nic pretoze itemi mozes kupit aj za goldy. Ziadne prachi na nedam. nie som D E B I L:
      • DarkHawk
        Nic. Itemy si vymlátím z monster. Ten předmět by mě musel hodně nadchnout, abych za to platil.
        • Ringwraith
          Tak to nejsi pravej Diablo 3 fanda.
          • kostejnesmrtelny
            Hele, meleš čím dál větší kraviny. Vím že to víš sám a je ti to jedno, ale stejně jsem to musel říct...
            • Shaker
              DarkHawk: a rict nekomu, ze by se mel stydet, kdyz mu Diablo nic nerika neni kravina ani trosku vid?
            • DarkHawk
              Jasně mele kraviny. Říct někomu že není fanda Diabla jen kvůli tomu, že si nebude kupovat itemy? To zavání debilitou.
        • tak hlavne HC obtiznost aukci za realne prachy mit nebude
    • Pravda pravda, ale detail je ze D3 =/= D2 a az cas ukaze znovuhratelnost a celkove jak D3 dokaze chytit.
  • doktorzhoror
    Diablo hateri vsech zemi, vylizte si pr*el!
    • God-of-War
      Krásná řeč vole *4*
    • Ringwraith
      Já moc haterů nevidím. Jen lidi, co nejsou z Diabla 3 hotoví.
      • Ano, to je ta hlasitá menšina...
      • Shaker
        jenze tady asi plati, ze kdo nediabluje s nim, max payneuje proti nemu :)
    • A obracene to neplati? Fanboyove nic *9*
      • doktorzhoror
        ty muzes taky jestli chces *14*
        • Ne, diky, nejsem ty.
  • God-of-War
    Nearly..It has begun
  • lidi kde to budete kupovat ? myslím tím nějaky eshop, co prodáva digitální klíče... na battlenetu mi to příjde zbytečně předražený
    • Prodavaji jenom CD klice
      hry.tojepohoda.cz - 1199,-

      http://hry.tojepohoda.cz/index.php?option=com_k2&view=item&id=41:diablo-3-pc&Itemid=5
      • Jen takový detail, klíče pro digitální distribuci neexistují, je to pravděpodobně klasická krabicová verze, a jen ti nepošlou krabičku. V okamžiku, kdy se ti ale něco posere a Blizz po tobě bude chtít fotku cd klíče, tak jsi .....
    • možná tady: http://www.cjs-cdkeys.com/products/Diablo-3-CD-Key-for-Battle.net-%252d-Instant-Download.html

      ale neříkám, že je to cenově nejlevnější, prozatím jsem až tak nepátral ..
    • doktorzhoror
      ja to koupil v tescu za 742 *14*
      • Muzu se zeptat v kterem Tescu? Nasel jsem ho za 1249Kc.
        viz.: http://www.itesco.cz/produkt.html?id=52099
        • Byla akce, rozebralo se to prej za jedno dopoledne.
    • ja to koupil na aukru za 999,-
      • ale asi krabici, n?
        • ciste jen klice http://aukro.cz/diablo-iii-diablo-3-d3-battle-net-i2342355955.html nicmene cena sla nahoru
    • Ringwraith
      Zkus nějakou tu stránku s ruskýma klíčema, tam to bývá levný.
      • Bacha na to, ruska verze sice stoji jenom 600, ale je locknuta na rustinu a vyjde az v cervnu. Blizz tak chce donutit ty rusy, co chcou hrat hned koupit za plnou cenu. Jestli ta rustina pujde nejak odrbat se zatim asi nevi.
        • Ringwraith
          Tak to je od Blizzadru chytrý.
  • jeste doplnim novinku, ze staci zadat stejnou cestu napr. I:\Install jako predeslou instalaci a dotahne se cca 50 MB v opacnem pripade budete stahovat dalsich 7.60 GB
  • Shaker
    ne, ale ted vazne, co na ty hre vsichni vidi?
    • Me je 25 let... Mam Diablo I a II tedkom predobjednanou trojku... Diablo II jsem hral nespocetne hodin... Pro mne je hrat Diablo, jako takova klikaci oddechovka, proste relaxace... Staci mys a klikat, zadne premysleni. Po hrani nejruznejsich strategii, RPG a FPS strilecek, potrebuju obcas vysadit :D... A nemyslim si, ze by Blizzard udelal nakej shit, vsechnyo jeho hry zatim kvalitni.
      • Peken jsi to napsal...zadne premysleni...KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK co tkahle klikat jen tak s vyplym Pc?to by te neuspokojilo???HAHAHAHAHA
      • Shaker
        Jasne tomuhle rozumim, ale stejne nechapu ten hype kolem toho... Lidi to kupujou jen proto, ze to je Blizzardu a ma to v nazvu Diablo, pritom, kdyby nekdo udelal na chlup stejnou hru a pojmenoval ji jinak, tak se na ni nenecha nit sucha a za mesic si na ni nikdo nevzpomene.
        • kostejnesmrtelny
          Pověst tvůrců a zkušenost s předchozími díly generujou vysoký očekávání. Co je na tom nepochopitelnýho?
          • Nejsou nahodou ty lidi co delali dvojku davno pryc?
            • diablo koncept povodne priniesla ina firma. blizardu sa to pacilo, firmu kupil a nechal vyvijat D1, 2. A ano pokial viem tak tyto pani z blizardu uz davno odisli. Na YT je o tom taky pekny dokument :) http://www.youtube.com/watch?v=cdBtkZJSmd4
            • Ja taky ne, proto se ptam. Pro me dela hru hrou jeji obsah, ne jmeno. Proto u me treba CoD moc neuspel, ani posledni CaC atd. Prijde mi totiz ujety rikat ze D3 bude narez protoze je to diablo, pokud ho delali uplne jini lidi.
            • kostejnesmrtelny
              Nevim, rozpisku Blizzardích zaměstnanců si fakt nevedu. Ty jo?
              Mimochodem, vliv řadovejch programátorů / grafiků je stejně relativně zanedbatelnej a Jay Wilson z Relicu a Leonard Boyarsky, kterej pracoval na Falloutu nejsou zrovna zlý jména.
        • Ringwraith
          Přesně tak.

          Vypusť taky logiku a užij si tu jízdu!
        • jj tak to proste je.
    • Pro mnoho hracu je Diablo neco jako modla na ktere vyrustali a od D3 ocekavaji defakto to same, nicmene musim zduraznit, ze cim je hrac starsi, tak se jeho pohled na hry hodne meni a D3 bude pro mnohe zcela jiste zklamani ... kazdopadne jedna se Diablo a Blizzard tohle jsou dve znacky, ktere maji zarucit, ze se hrac u hry bude opravdu bavit, proto je kolem toho takovej hype ...
      • Shaker
        Jo, asi to bude tim, protoze v podstate stejne jako ve starcraftu 2 Blizz nedela zadnou uzasnou revoluci, ale vlastne jen evoluci... Ale pokud bude dobre udelana bez nejakych zasadnich bugu, coz v dnesni dobe uz moc nebejva, tak to vetsine lidi asi staci.

        PS: Neberte to ode me jako pohrdani lidma, co se jim hra libi, jestli se Blizzard necim muze pisnit, tak je to tim, ze dela kvalitni hry, ale bohuzel jinej salek caje nez me osobne chutna...
      • S tim ze cim je hrac starsi, tak se jeho pohled na hry hodne meni, tak stim nesouhlasim! Uz mam cosi odehrane a nazor na hry stale stejny. Jen ta dnesni vyroba her je pro masove publikum a hrani her je dneska cim dal vice nenarocne a zvladne ho kazdy. Coz me proste vadi a vadit bude. Nekteri lide proste akorat spohodlneli. A treba takove diablo 3, ktere zrovna vychazi je toho dukazem(slo cestou zjednoduseni, aby bylo pro masovou komunitu)=vic prodeju.
        PS: Tim ale nerikam ze D3 je spatne, to ne.
        • Nevim me je 30 a za sebe mohu rici ze Starcraft jsem mel opravdu rad ,ale treba S2 me opravdu nenadchl, byla nebo je to sice porad velice dobra hra, ale nic z ceho bych si sedl na zadek, nic co by me dokazalo udrzet hru hrat porad dokola jako 1 dil.
          A prestoze vim ze D3 bude zcela jiste velice dobra hra, tak preci jen zacinam mit pochyby o tom jestli se mi hra bude libit stejne jako D1 a D2, ktere jsem opravdu hltal, rekl bych ze hru dohraji na normal pak jeste na hard a tim to padne NM opravdu ne tohle neni pro normalni lidi :-)
          Nicmene treba se pletu, ale jak jsem psal jiz vyse, muj pohled na hry se vekem kapanek zmenil a uz to neni takove to nadseni jako drive. holt starnu no :-)
          • Ono to bude mozna i tim ze tehdy hry proste vznikaly, jenze dnes se recikluji(vetsinou dokonce spatne). A uz ted vim ze D3 se ti treba libit bude(mozna ne *1* ), ale D1,2 to urcite neprekona!
            • Nostalgie je mrcha... Nechci pomlouvat D1, sam jsem ho kdysi hodne hraval, ale prece jenom v multiplayeru to melo asi 3 questy, postavy nemely v podstate zadne schopnosti a ty nejlepsi itemy sly koupit v shopu ;-) Byl na to takovy figl a kdo ho vedel a nafarmil nejake penize, sehnal si ty nej veci (king's sword of haste atd.) za docela kratkou dobu. A pak uz tam nebylo co delat, mozna tak ukazovat kamosum jaky jsi drtic.
      • doktorzhoror
        Me je 28 diablem ziju od prvniho dilu a diablo 3, alespon podle bety je bomba a jasna koupe, tak co nostradame nejak ti v tom nestimuju vid.
        • Nikde nepsal ze pro vsechny *7*
      • a vystrizliveni bude o 50 EUR krutejsi.
        holt pro tyhle pripady se vetsinou spousti beta....
  • prave jsem ve stadiu ZZZzzz cekani na klic... Guest Pass bych i privital

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit