Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Mě Diablo nikdy moc nebavilo, ale dneska jsem narazil na hru, která vypadá víc jako Diablo 3 než Diablo 3 :)
    www.youtube.com/watch?v=DuPwHY ...
    -----------------------------------------------------

    No vida, ty si teprve narazil na video? Byl sem v betatestu Path of Exile.. hra je to dobrá, ale mužu tě uklidnit, protože pro Diablo to není žádný konkurent. Kolik z vás hrálo odzkoušelo si betu Path of Exill ?! Nebo ste mu nacpali jen plusy soudě podle videa a věty Diablo 3 než Diablo 3. *2*
    • me de spiso to ze takhle melo diablo vypadat graficky namisto techhle omalovanek
      • definuj pojem omalovanky
    • Kolik z lidi co hypovali D3 protoze je to D3 vyzkouselo betu atd? Vzdyt je to to samy.
      • ja zkousel betu path of exile i betu d3 a jako fanda akcnich klikacich RPG :D musim rict, ze obe hry sou paradni, ale diablo je proste diablo
        • DarkHawk
          Jo je to dobré to samé i Torchlight. Ale Path of Exile nemá tak perfektně vymakanou hratelnost a atmosféru jako Diablo 3. A PoE je stále zatím ve fázi vývoje.
        • Ja hral D3 betu a bavilo me, je to zase spicka mezi hack n slash. Ale neni to kvuli tomu ze to je Diablo, byt tomu ta atmosfera hodne nahrava. Je to kvuli tomu protoze ho dobre udelali.
  • tesim se tesim na Diablo 1 sem znicili 15mysi tak tentokrat doufam ze zadnou neznicim preci jenom dat 2800 za novou se mi nechce :)
    • zkus po nich neskakat ?
      • to ne ja tak hrube hral ze sem vymackal tlacitka :)
  • D3 bude tak mozna bavit hrace, kteri uz by si ted jednicku/dvojku kvuli grafice nebo nevim cemu nezahrali, ale hrace, co zazili prvni dva dily uz to podle me tak nechyti. Hra je akorat zjednodusena snad ve vsech ohledech.
    Taky mam objednano, ale fakt si nedokazu odpovedet na otazku, jestli me tenhle zanr jeste vubec bude bavit v dobe mmo. Snad to vydrzi alespon mesic, holt uvidim az zitra :/
    • Hraci by hlavne mohli mit dostatek inteligence na to pochopit, ze D3 ma vyrazne vic moznosti a je složitější nez D2.

      http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3811455085
      • Jinak receno - jsou tam navic i upravene prvky z wowu
    • Hairy_Ass
      Mě hlavně děsí ten zautomatizovaný systém levelování postavy.
      • Ja to vidim jako strategii, jak hrace zamerit jeste vic na nakup itemu ve store. Bude to hlavne o gearu, schopnosti hrace pujdou na druhou kolej.
        • Takovy lepsi f2p. Chces respec? Ale tenhle build je na crit. Tak pekne grind nebo éčko za kazdej item z aukce.
          • To vazne bude ultimatni rejzovaci zlata nosnice, aneb zkopirujeme jen virtualni veci a nasledne prodame tem online blbeckum, aby se citili jako kingove v online svete.
            • Ja nemluvil o hracich, ale o zamestnancich blizzardu. Tezko ve wowu by z toho sel udelat byznys, kdyz tam vsechny uber itemy byly soulbound z raidu, ale v diablu mi rekni, jak to pujde ohlidat ? Tam muzou vychrlit takovych itemu, kde nepujde vyhledat jejich puvod a jeste tam navic maji svoji vlastni oficialni aukci za rl money ...
            • Zkopirovat ? zkus to ve WoWku a najednou je tu problem a onlinovce nejde kopirovat itemy :D, samozrejme bez pouziti hacku ktery ti stejnak budou k hovnu kdyz prvni co uvidis kdyz hru zapnes je login ;)
      • me spis vadi, ze blizz ceka na dalsi datadisky, aby tam dal pridal to, co uz ted je v d2 ... beztak casem dojde na sockety, runy a runova slova a charmy, jak to je v d2. Jen ted dela mrtveho brouka a schovava to na pozdeji.
        • Hairy_Ass
          V betě runy už byly, ne?
          • Mozna v te early spolecne s horadrikovou kostkou (jestli si to nepletu) a tim hrncem co varil goldy z itemu cos tam nacpal.

            Pak to ale smazli a ted jsou runy to co glyhy na wow.
          • v bete byly ,,runy,, ala d3 ale ne d2 runy ;]
      • Vzdyt je to nadherne. Nemusis delat naprosto nic, nemusis premyslet, co kdyby si nahodou udelal nehratelny build. Jenom chodis a mlatis, co vic chces? *1* A navic nevim jestli to tak bude i v retail verzi, ale me v bete u carodejky naprosto nic krome secondary attacku nezralo arcane power. Takze jsem mel porad plno...
        • toho se bat nemusis, co jsem koukal, tak vyssi skilly zerou ,,manu,, jako besne
      • Me taky, ale pry jsem kvuli tomu troll a hater. A nechapu ze je to tak 1000x lepsi. *6*
    • Vzdyt to je four man party mmo.
      • jediny co je na tom MMO je obchod a pvp. A to jeste orezany.
        • Opravdu? Krome toho ze vse jede ze serveru, vse se overuje proti serveru i singleplayer hra. Je to plnohodnotne MMO, akorad ho muzes hrat sam.
          • MMO pro 4 hrace ? No tak teda jo no
            • Ja se nebavim o limitech ktere nastavili nekde v konfiguraku. Technologicky je to MMO, ne moc daleko od enginu wow. Dokonce zacinam byt presvedceny dle pouzitych knihoven a struktury obou her, a hlavne graficke zastaralosti D3 ze je to jeden a ten sami engine.
              Bohuzel jsem moc linej abych udelal dalsi setreni.
        • no hlavni rozdil mezi d3 a mmo je, ze diablo jde dohrat ;]
          • Tak v SWtor jsem taky dohral story a pak zbyvala mmo grindovacka. Diablo nevidim nejak odlisny, dohrajes story ale stejne pak grindujes, masakrujes a vrazdis v parte kamosu donekonecna.
            • Alespoň do momentu než ti zemře :-D
            • no zalezi...ja pak zalozim HC postavu a ta mi vydrzi asi docela dost dlouho
  • krasne sledovat, ako tu nikomu nevadi ta online drm, som zvedavy, kde sa tou drm o takych 5 rokov dostaneme *13*
    • SnakePlisken
      Možná bych ti doporučil podívat se na tento obrázek. :D http://chzvideogames.files.wordpress.com/2012/05/video-game-memes-it-better-hurry.png
    • Nevsim jsme si, ze by někdo měl vážný problém byt online u Blizzardich her za posledních sedm let.
      • Co to meni na tom ze pro singl je to vec nepotrebna?
        • Potom by pro to museli sehnat jinej engine ... a to je narocne, lepsi je pouzit to co se osvedcilo a mnohonasobne zaplatilo :)
        • Shaker
          vzhledem k zakomponovani aukce je to vec potrebna, aby se postava ukladala u nich a ne u hrace, kterej by si ji moh editovat a vytriskat z toho prachy...
          • Viz hairy, ja zadnou aukci nechtel a v singlu si muzu delat co chcu.
          • Hairy_Ass
            Já bych se bez nějaký aukce klidně obešel...
    • nevadí mi, nejsem pirát, internet mám levnej rychlej nepadá, nějak to neřešim, hlavně se těšim
      výhody převažují, je nová doba, 12 let udělá své, a za dalších 12 budou hry takový že by to ted nehral nikdo ale pak stejně budou všici no a co, hlavní je zábava, a je to levny, levnější než kina, hospody, sporty, prostě fajnovka *1*
      • Me jako vyhoda napada jenom to, ze muzu multiplayerovat se stejnou postavou jako hrat singl. Ale ja singl ani hrat nechci, nebavi me to, budu to cely smazit s partou lidi. Kde je teda ta vyhoda singlu online (pro hrace)?
        • napr. aukce
          • Aukce je fajn vec, kdyz ti padaj v mmo itemy pro jiny classy atd. a mas postavy "chraneny" pred inv editovanim. Ale v singlu mi to prijde to samy jak zapnout si editor inventare a nahodit si tam item.
            • No nevim, ale co se tyka d2, tak tam sance na drop super unikatnich veci byla tak mala, ze samotny clovek prakticky nemel sanci ten item dropnout. A kdyz uz jeden, tak treba sestavit cely set nebyla realna nadeje.
    • Ale ale ono je to prece pro vsechny (penize *15* ) lepsi kdyz je singl online.
  • Chapes, ze itemi si mozes kupit aj za goldy a nie len za real money? ak nie skoda.
    • Ringwraith
      Připadáš mi jako typickej vyžírka, co neumí pořádně ocenit práci Blizardu. Bys tu hru nejradši chtěl zadara, co? Blizzard do hry na vlastní náklady implementoval jednoduchý způsob jak je podpořit a mít z toho navíc nějaký item. A ty mi tady tvrdíš, že si nic nekuopíš. Posloucháš se vůbec? Je mi fyzicky špatně z toho, že na světě jsou lidi jako ty, co nechcou Blizzardu dát, co mu náleží.

      Jak se vám líbí můj roleplay Diablo 3 fandy?
      • A vis ze muzes nakupovat na rmah i bez toho, aniz bys dotoho vrazil jedine euro a podporoval tak jak říkaš Blizzard:) Staci si nejdriv vybudovat kapital prodejem.
        • Shaker
          za predpokladu, ze hrac bude mit vetsi stesti a nebudou mu padat jen samy sedy spodky a fusekle :D vidite to moc ruzove... vetsina z lidi, co tu jasa nad snadnejma prachama si nakonec nevydela ani na lizatko a naopak do toho nasypou dalsi prachy. Ale co, to by se stejne stalo, vime jako to chodi ve wowu, takze Blizz jen chytil prilezitost za pacesy a udelal z toho legalni kseft s nejakou rentou. Podle me docela chytry, otazkou zustava proc ty itemy do toho kupovat?
      • Odulin
        :) Ale jooo trochu lámaný přes koleno, ale ještě to jde. Možná chvíli tu ironii a sarkasmus střídat s nějakými srandovními hysterickými neartikulovanými výkřiky apod....vždyť takhle se bezpochyby obyčejní fandové Diabla chovají.:)
      • Tomu rikam poradnej antiblizzard rage dneska !
      • pratelska rada, sarkasmus pouzivej stridme a tam kde to hodi
        • Tohle ale jsou slova fanboyu, kteryma RMAH obhajovali. Takze tak. *1*
        • Ringwraith
          Na tak extrémní pecce jako Diablo 3 není nic střídmého!

          Ani sarkasmus!
      • A to je poplatek za transakci jenom jedno euro.

        Coz z toho dela vec drazsi nez nase banky
  • Diablo, Lady of Terror *1*
  • Jsem na sebe hrdej že nepodlehnu davvemu šílenstvi a tohle hrát nebudu *4* Kdybyste pred takovými 4-5 lety do diskuze napsali že hrajete diablo, vysmáli by vás. A právem. Za tech pár let se toho hodne zmenilo, hry se stali primitivnejší a tomu se prizpusobila i mentalita hráču. Já betu skusil a popravde mel jsem problem to dohrát (kvuli te jednotvarnosti) *5*
    • skutecne ? nedavno si nam psal, ze u tebe 10/10 a k tomu ti to kamos heknul, abys mohl parit *15*
      • Asi uz dosly heky
    • pred 5 lety hral totiz diablo kazdy :D
    • Shaker
      s tou betou mam podobnej nazor, dostal sem barbara na 12 level a asi nejvic se mi libila ta kytara u Leorica, jinak je to takovy trochu nemastny neslany.
    • tak se vrat zase k minesweeper, a nebrec tady.
    • kostejnesmrtelny
      To je fajn, že jsi na sebe hrdej. *3*
  • Urug
    Mě Diablo nikdy moc nebavilo, ale dneska jsem narazil na hru, která vypadá víc jako Diablo 3 než Diablo 3 :)
    http://www.youtube.com/watch?v=DuPwHYlrHCA
    • takhle nejak to melo vypadat
      • Skill tree u kterýho bude trvat několik dní než si rozmyslíš nějakej slušnej build?
        • Skill tree u ktereho si muzes vybrat kterym smerem se bude tvoje postava rozvijet. D2 jsem hral asi 2 roky a vyzkouset nektere buildy byla zalezitost delsi nez nekolik dnu. Ale o tom ta hra byla, jenom itemhunting mi prijde malo. Vim, ze hlavne z toho bude mit blizzard prachy, ale podridit tomu cely system hry mi prijde nefer.
    • Ten skill tree je bozi, neco takoveho bych chtel mit v D3 a zatim to vypada ze tam bude uplny opak. Ale necham se prekvapit, uz zitra cekam plny youtube videi kde tohle budou rozebirat do detailu ;-)
      • Nebude tam, ability pribyvaj automaticky + runy taky.
        • Ringwraith
          Však tak je to lepší, ne? Nemusíš moc přemýšlet jak si postavu vytvořit podle svých představ.
          • Prej jo, prej je to daleko vic kombinaci. Coz mi pripomina prichod Cataclysmu. Z 51 (+ kolem) talentovyho stromu se stal 31 talentovej. Mas pak vic moznosti. Dopadlo to tak ze nacpes 31 bodu a zbydou ti 2-3 ktery das bud do pvp nebo pve talentu. To je teprv hafo kombinaci na vyber. *15*
            • No kombinací tam máš hafo..na vysokém levelu. .. je to nějak tak že ..
              máš 7 skupin skillů, v každé je cca 5 různých skillu a každému skillu můžeš přiřadit jednu z cca 6 7 run? A navíc můžeš používaqt jen 7 skillů naráz z quick baru.

              Takže ano odlišnost tam bude, ale né taková, kterou bych nazval vývojem postavy...to je pro mě něco jiného než to jestli budou moje blesky bouchat nebo co já vím, plyvat toxické plyny.
              To už můžou i výměnu zbraně brát jako vývoj postavy.
            • Zadnej talent tree nikdy nemel moc realnejch moznosti, dokonce ani ten v Riftu. Všechno je to jenom iluze volby.
    • jak jsi převzal myšlenku z top commentu na YT :P (ne že by se to nesmělo *15* )
      • Urug
        Komentáře jsem vůbec nečetl...ale dokazovat ti to budu těžko a vlastně ani není proč.
    • Když oddálil ten skill tree tak jsem si řekl jenom WTF?!
  • A nebo pujcte kamaradovi klicky k accountu at si to vyzkousi... *1*
    • :-)
  • zkus mmoboost.cz
    • spatne umisteni :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit