Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubtomsa
    Má tam neuvěřitelný věci... Docela by mě zajímalo čím se živí, protože tohle muselo stát majlant.
    • Mato1987
      ja som prekvapený že za to chce len tak relativne málo, lebo má tam fakt niektoré už takmer archaické kúsky, ktoré o samote dosahujú zberateľskú cenu okolo 10 až 20 k $
  • 11? Tak to om*daj pápeža a všetky jeho ovce *8*
  • Předpokládám, že ze zahraničí to nikdo nekoupí, protože spousta obalů a příslušenství bude jen italsky.
    • ringmancz
      pochybuju, leda u novějších her, ty starý jsou vícejazykový včetně obalů
  • na to je život moc krátkej si to všechno zahrát
    • Právě že on už to má všechno dohrané, proto to také prodává *1*
      • zdeeneek
        A jak hral ty nerozbaleny originalky? *7*
        • :D:D:D
  • x_ander
    Rybka na Games? Velice příjemné překvapení, ten jeho styl je prostě jediněčný a nečetl jsem od něj nic od... no od doby, co jsem si naposled koupil Level, a to už je (bohužel) řádka let. Co takhle mu tady na Games přihrát víc článků a nejlíp i nějakou tu recenzi, hm? :)

    Jinak k tématu článku - mazec. Mě by asi bylo líto něco takového prodat. A souhlasím s Michalem - tohle by se nemělo prodat, ale použít k založení herního muzea...
    • Mato1987
      presne tak :) ja som rád čítal LetterWolfove skvelé odpovede čitatelom levelu v listárni :D
      ináč Rybka píše skvelé članky na pctuning.cz, má ich tam pomerne dosť, sú to vynikajúce članky zaoberajúce sa všeličím od hier až po filozofiu :D
      • No ty jeho úvahy na pctuningu, jsou obvykle bezobsažné klábosení o ničem... Ne vše, ale většina ano.
  • tl;dr ... ale za 11 mil.? Tyve, kdyby mu jednoho dne zničehonic chytnul barák/byt, tak by to vyklepával z nohavic ještě měsíc potom.
    • No myslim si že když má tolik peněz na hry tak by to vyklepal asi hodně rychle *1*
  • filias
    Sběratelství není nic pro mě. Já mám vždy radost, když můžu nějaký krám vyhodit.
    • také jsem toho názoru, že zběratelství obecně, je jistá forma fetišismu a obscese.
  • Něco takového se nevidí každý den ! *15*
  • Jdem ho vykrast :D
  • Mato1987
    :D:D a ja som myslel že mám celkom slušnú zbierku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit