Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Power over Ethernet?
  • Vojta_Ilavsky
    Diablo 3 rozjede i topinkovač, navíc starší konzole stále vlastní nehorázná spousta lidí, protože nový konzole jsou beze smyslu, akorát samý remastery. Nevidim jedinej duvod proč utnout podporu 2. největší platformě.
  • Veskoslav
    Taky nepřestali. PC je hlavní platforma, pak nová generace a někde hodně vzadu konzole. Takže se jim nepřestávají věnovat. Jenom poslali starou generaci tam, kde měla být už tak 3 roky zpátky.
  • Vojta_Ilavsky
    O vypínáni serverů vím moc dobře. Jenom jsem nerad že podobné praktiky převzal i Blizzard. O patchích se v souvislosti s Blizzardem bavit nebudu, mají 3 značky(ne F2P a wowko), a ty pokračování vycházejí v rozmezí 10 let, nemůžou se jim přestat věnovat.
  • Veskoslav
    Pokud vím, tak stará generace podporuje offline hraní bez nutnosti internetu, takže tam to bude fungovat ještě jinak, co se týče patchování oproti pc. A doporučuji se podívat na podporu od her z dílny Ubisoft či EA. Pokud vím, Blizzard nevypnul servry pro starou generaci. EA klasicky vypíná už po dvou letech servry, patche maximálně rok.
  • Vojta_Ilavsky
    Strašně dlouhá doba na online hru. lol
  • očividne odborník na programováni
  • Veskoslav
    Protože pokud vím, tak architektura PS3 i Xbox 360 jsou rozdílné. K tomu máš architekturu nových konzolí+pc. Pc je hlavní platforma, takže tam se není o čem bavit. Ale nevidím důvod ponechat podporu staré generace, kdy tě vývoj bude stát další peníze, lidi a čas, který tomu musíš věnovat. Bylo by logické hru podporovat na staré generaci, kdyby nebyla nová. Ale nevidím důvod podporovat starou generaci, když už je nová. Navíc musíš osekávat všechno na starou generaci, aby to jelo pěkně. U pc prostě zapneš LOW. U konzolí to nejde. Proto je logické, že stará generace už není podporované. Mimochodem kolik her znáš ze staré generace a byla tak dlouho podporovaná jako Diablo III? Rok a půl dostávala hra patche.
  • možna bych blizzardu odpustil ten placenej alfatest na pc, kdyby vydali zadarmo paladin datadisk, ale ne oni za to musí inkasovat plnou sumu
  • Veskoslav
    Chápu Maxi, že jsi hlupák, podvodník a lhář, ale kdyby jsi nebyl aspoň tak dutý....Aukce mi vždy vadila a vždy jsem byl proti. Raději zase zalez do díry, které říkáš domov a neotravuj.
  • nic proti ale Diablo 3 rozjedeš, když to přeženu i na deset let starém PC, tak proč by nemohli podporovat přes 160 milionů starých konzolí? Pokud byly prodeje na starou generaci ok, tak nevidím jediný důvod, proč by hru neměli podporovat. Zaplati to samé co ty nebo ne? Hnusné chování....
  • Hw dotaz:
    Doporučili by jste přetaktování i7 2600K 3,4 Ghz? Já tomu nerozumím a četl jsem že se zkrátí životnost. Jsou s tím spojené rizika nebo je to běžná věc (+ budu muset kupovat nové chlazení?)
  • Přikladná podpora! Sice jak pro koho ale budiž no. Jinak by to chtělo přidat nové HD textury. Ty textury byly strašné v den vydání a teď už je to nekoukatelné...
  • na veskoslava nereagovat je to blázen, stejne zurive obhajoval i aukci a když ji zrušili tak pokrytecky otočil
  • veskoslav zase naklikáva
  • Veskoslav
    Ty si jako myslíš, máme patch a tak to tam prásknem? Ne....Někdo to musí otestovat, na to si musíš najmout lidi, někdo musí opravit atd. a to jsou náklady navíc. A proč podporovat starou platformu? Řekni mi jeden jediný rozumný důvod. Diablo II je jenom na pc. Jedna platforma=1 problém. Diablo III je na 5 zařízeních=minimálně 3 týmy na odladění atd.
  • a proč ne ? diablo 2 dostal patch ještě po 10 letech a na konzole to nejde ? vždyt ho mají jen ho tam nechcou dát......
  • Veskoslav
    PoE má jiné problémy. Katastrofální mapa, debilní systém inventáře a systém předmětů, vzhled ala houmles, gigantický strom schopností, kdy člověk stejně nakonec jede to, co musí a je to jenom na okrasu, ani po dvou letech neodstranily pády hry a katastrofální lagy, takže Hardcore je prakticky nehratelný a málokdo jej hraje, systém připojení do skupin je jak z roku 2005, po dojetí všech V. aktů se do hry málokdo vrací, aby ji opakovaně hrál. Diablo III není dokonalé, ale v současné chvíli je lepší než PoE.
  • Veskoslav
    Podporovat 10 let staré křápy? Není sebemenší důvod a Blizzard sám řekl, že nebudou mít podporu jako má PC a nová generace konzolí. Navíc kolik her ze´staré generace mělo tak dlouhou podporu jako Diablo? Napadá mě Halo série. I tak dostalo Diablo III na staré konzole dost upgradů. Základ mají, hrát můžou. Navíc nevidím důvod další podpory, když je to vydané už na novou generaci.
  • https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/3ebp2r/15_pages_of_users_experiencing_lag_spikes_making/

    #justscrubthings

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit