Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spejs
    Mňa by potešila démonická alebo polo-démonická postava. Taký dezertér z pekla. *4*
  • Get a life a nevysedavej na diskuzich...
  • Jasny, ovečko *3*
  • Get a life..
  • Konzumni hra bez obsahu pro konzumni ovce, nenadelas nic. *5*
  • To ti přeju *3*
  • jeden z duvodu proč diablo 3 nemam rad je že mi nesednul ani jeden charakter
  • Still
    Nepřehledná srajda (PoE)... *6*
  • Witch doctora mam moc rad. Ale je fakt, ze trochu zmensuje prostor pro necra. Mohli by dodelat nakyho druida nebo shamana. Neco hodne prirodniho... Kazdopadne uz by to chtelo novej character, vsechny postavy mam na hardcore na max levelu a za obe pohlavi. Jeste ze obcas umřu a muzu zalozit novyho hrdinu *1*
  • me by stacil necromancer s armadou minionu, ale vzhledem k tomu, ze tam je ta karikatura witch doctor, tak mam asi smulu
  • Mam takovej sen. Az vyjde druhej datáč k D3, at tam blizz prida dva! novy charaktery. Jako tomu bylo v Lord of destruction. Ale pochybuju, ze by blizz pridal vic nez jednu postavu...
  • Ale to je jen mala kritika. Diablicko hraju od prvniho dne a i ted si to tak jednou dvakrat tydne pustim. Proste diablo byla dycky hra na dlouhy roky, hlavne diky neustale péči blizzardu viz napriklad chystanej patch *14*
  • No a to se mi na vanile libilo. Ze najit neco poradnyho fakt trvalo a clovek pak mel radost jak pejsek. Tahle inflace super legendarek snizuje tu radost z dropu.
    A to ze s kazdym patchem je diablo lepsi a lepsi souhlasim. Stejne to bylo u diabla 2. Ale to neznamena, ze by tyhle hry byly bez chyb...
  • Prober se ty. Ancient legendarek pada taky moc imho. Proste bych temahle itema mnohem vic setril.
  • Rofl, prober se, ty legendárky jsou ti k ničemu, může ti jich padat třeba 1000 za jeden rift, ale 99,95% jich je k h*vnu. Tady jde o povedené rolly na ANCIENT legendárkách, což ti může trvat třeba 300 hodin než seženeš slušnej ANCIENT full gear s dobrejma rollama, aby sis dal 50+ greater rift.
  • Spejs
    Zlatá vanila? Keď po 10 hodinách hrania za Demon Huntera konečne dropla legendarka ale ono to bol 2h sword? Teraz ich padá tak akurát, nazbierať dobrý EQ vyžaduje čas ale konečne sa to dá aj bez aukcie. To čo je balast je zase potrebné na enchant, craft..

    Diablo má svoje muchy ale každým patchom sa posúva ďalej a ďalej.. ale pokiaľ niekomu tento štýl hry nesadne tak nezáleží na patchoch. Ja sa k nemu rád vraciam. *4*
  • Na soucasnym Diablu 3 me stve jedna vec - drop legendarek. Proste jich pada moc. Zbytecne moc. Dam rift a mam 7 legendarek jak nic? V tomhle byla vanila zlatá imho.
    Diablo hardcore forever!!! *16*
  • Piece of Excrement ?
  • Protoze pokrok
  • velice mimo, uy od sveho vydani

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit