Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Koukám vývojáři se nezavděčí. Když ukážou videa ze singlu, dostanou vynadáno, že spoilerujou hru před vydáním. Když ukazujou záběry z MP (aby vůbec něco ze hry bylo vidět), tak všichni vůkol prskají, že to nemá atmosféru a vyskakujou tam killstreaky atd. Je sakra jasné, že záběry z MP moc silnou atmosféru mít nebudou. A z jednoho skriptu, ve kterém mariňák vrazí alienovi pěstí a pak mu prostřelí banánek brokovnicí všichni usoudí, že hra bude srágora bez napětí.
    Koukám, že možnost prohlídnout si v singlu pořádně Sulaco, Hadley's Hope a ztroskotanou loď space-jockey nikoho nezajímá *9*
  • máš recht !!!
  • ZvacA
    Oni si to vlastně ani neuvědomují, ale můžeš to brát tak, že se ukazují, aby se vědělo, komu můžeš s poděkováním za jejich výsledný produkt rozbít hubu. *1*
  • Těžce zelená diskuze.
  • Shenkster
    Víte co mi to připomíná ? Call of Duty v Aliens kabátku...prostě projdu úroveň, všechno postřílím , na konci úrovně mě čeká krásnej efektní skript a pořád dokola. A ani při tom neumřu... *7*
  • *jistě, že největším přtelem*
  • Vetřelec - záludná bestie bez slitování, výčitek nebo morálních dilma jehož největšim nepřítelem je tma...co tadle bestie udělá když ví o jednom mariňákovy uprostřed otevřený plochy? Začne k němu skákat po nákladním kontejnerech jak zajíc a vystaví se tak jeho flusačce...Aliens po lobotomii (nemyslim si, že by bylo zase tak těžký naprogramovat AI která by ho oblezla, vyšplhala mu za záda a zaútočila (když už se ti ostatní rozhodli dělat živý terče, bohužel to bych chtěl asi moc))
  • Ach jo...
  • Myslím, že se tomu říká m*sturbace ega.
  • co ty držky vývojářů, zpomalený záběry na Randyho/CEO a pod... to tam patří? Může mi někdo vysvětlit k čemu to tam je???
  • Vzhledove mozna. Zvukove ani nahodou.
  • Tak když to dělaj na konzole, kde na něco zaměřit se pomalu rovná vyřešení hádanky života, vesmíru, a tak vůbec, se nemůžeš divit, že to vypadá tak trapně. Pokud na PC poladí obtížnost, tak to celkem dost připomíná starej AvP (ať už vzhledově tak zvukově), takže já se za sebe těšim.
  • I tak jsou ty neonový nápisy na houby. Když si je představím v Left 4 Dead, musím se smát. A ne málo.
  • DangerousDave
    "Nebo ja se vas zeptam, bal jste se nekdo nekdy ciste u mp casti hry? At si vybavim sebelepsi horrory, tak multiplayer nikdy strasidelnej nebyl"

    aj multiplayer môže byť riadne o nervy, záleží od toho kto ten multiplayer hrá http://is.gd/nMzRBk
  • JohnyTheZik
    Ja si myslim, ze to spis spatne napsal :D.. Pokud mel na mysli spis ty spatne vybrany zabery, coz ofc neni chyba games.cz..

    A je to tak, ale v tomhle videu porad prevladaji sceny z mp a na ne tu narazi vetsina uzivatelu (streaky,..) ^^..
  • ales.smutny
    V čem je špatně formulovaný? V tom, že tvůrci chtějí mluvit o tom, jak budeme napnutí, jak hra bude mít plíživou atmosféru, pojmenují tak ono video a následně ukáží to, co ukázali?

    Mimochodem, z mnoha záběrů je vidět, že jde o kampaň podle scén, rozhovorů, včetně profackovaného vetřelce, což pak voják označí za badass a prohlédne si jej...
  • Pořád tam šel z vetřelců strach, hlavně když unesli Hudsona *10*
  • Tohle má zkrátka k původním Aliens vs. Predator tak daleko jako Prometheus k původnímu Vetřelci.
  • XorxoxTalarius
    Ne neresi. Jelikoz se jich vsech zmocnil ohromny rage :D Ale jinak uz jsem to rikal i minule, je to hloupost vyvojaru ze mluvi o singlu a pritom ukazuji zabery z multaku (pripadne nejakeho challange modu). Je to extrem, stejne jako byl extrem kdyz v Mafii II ukazovali tolik videi ze singlu ze vetsina lidi znala hru daleko drive nez vubec vysla :D
  • Kronoss1
    Nevím jak vám, ale mně se to prostě nelíbí. Nelíbí se mi grafika, nelíbí se mi zvuky, nelíbí se mi svítí "streaky" jak z poutě. Je pravda, že ty záběry nejsou asi ze singlu, ale stejně. No, uvidíme. Já si to sice kupovat nebudu, ani jsem si to nikdy koupit nechtěl, protože mi to nikdy nepřipadlo jako pecka roku, ale může to překvapit, i když o tom silně pochybuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit