Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý musí vědět že to ti mača hrají na nejlehčí uroven která může být a právě z toho vzniká tohle.... Dikuse plná záporů a žádných kladů. Kdo si chce hru zahrát a užít tak si to dá na HARDCORE a bude si zase stěžovat že to nejde projet. Žádnou hru jsem nehrál na NORMAL ( jenom ty co už jsem projel ). Když hru neznám a nehrál jsem ji tak si ji na ten HARDCORE dám a pokud to bude moc těžké tak snížím obtížnost ne ? Nehodí se to, aby si tahle hra zasloužila COD kabát, ale co naděláme... Já si to první zahraji a až pak ohodnotím. Zatím bych tomu šoupnul tu 8/10 protože takovéhle hry mám rád.. Gearbox má celkem slušné hry tak doufejme že z toho vyleze něco dobrého. *3* A pokud chcete hru strašidelnější------ Tak si snižte Jas at máte tmu jako v prd*li, k tomu nejtěžší obtížnost a kupu vetčelců a pak se pos*rete *1*
    • To je jedno na kterou uroven to hrajou.rozdil ve hrach mezi nejnizsi a nejvyssi urovni je jen v poctu zivotu a jestli na tebe vystreli resp. te protivnik trefi prvni kulkou nebo treti.
    • Zvolená obtížnost mnohdy nemá vliv na chování NPC potažmo její AI (tento systém byl použit a byl funkční snad jen v sérii THIEF), takže tvé argumenty jsou pasé. V oblasti AAA titulů, obtížnost reguluje pouze hitpointy. A pokud je tam autohealing, tak nemá smysl se prakticky o tom bavit. PaPa
  • Strach a napětí mezi vyskakujícími nápisy bonusů za zabití každého aliena? Mě to například atmosféru strachu změní na zběsilý grind dolarů a honění alienů po celé mapě. Hráč se zde stává lovcem a vetřelcům nezbyde nic jinýho, než vzít ocas na ramena a pelášit co jim nožky stačí. Zabít vetřelce na jednu ránu z brokovnice z deseti metrů? WTF? Opravdu někdy viděli film Vetřelci? Tam se to povedlo jen Jednou a to tu brokovnici museli nacpat vetřelci přímo do tlamy.
    • O těch zvucích ani nemluvě. Dost silně mi připomínají zvuky z AvP jedničky....
  • "strach a napětí" ? ... to byl teda hodně blbej vtip
  • Kozy
    Tak zrovna to proplesknutí mi přišlo zajímavý a pěkný, ale hrůza byl zvuk tý zbraně- ten sebrali kde? Samotný prezentaci bych vytknul to, že na mě nepůsobí moc dobře, když se chvástaj jak to bude všechno cool a crazy. Docela sebevědomí hoši.
  • Ti borečci si museli pěkně šlehnout před natáčením vývojářských deníčků, a nebo už v tom jedou pěkně dlouho. Každopádně sdílím pesimistický názor většiny, že je to otřesná hra, která killuje celou sérii a dost nevkusně se na ní snaží přiživit. Obhajoba, že se jedná o MP záběry ze hry je dosti slabá, a neplatí 100% pro všechny záběry vzhledem k tomu, že je tam kupa skriptů a in-game animací. I kdyby se jednalo o kooperativní hru, stále by to bylo bez sebemenšího náznaku atmosféry, viz pojednání článku.
  • GlaDOS
    Ty zvuky doufám nejsou konečné, protože ta pulsní puška zní oproti filmové verzi strašně. Navíc mi tyhle videoblogy připadají všechny stejné. Cool záběry na vývojáře, kteří si honí ego, jak to bude super a k tomu záběry z nějakého multiplayeru nebo scriptovaných scén. Už jen ta část, kde profackuje aliena a nakonec mu ustřelí hlavu je úplně vedle. Kdyby tohle udělal, tak mu kyselina rozežere obličej a tělo. Ale to evidentně vývojářům nevadí. Hlavně že hráči mohou boj tělo na tělo vyhrát, i když je to blbost.
    • Přesně tak, tento záběr čóórli z jiných her, když tak zapátrám, tak si vzpomenu na obstarožní Clive Barker´s Jericho, kdy to bylo bráno jako další minihra, případně i v Dark Messiah apod. Doufám, že při uvedení přijde patřičné a tvrdé vystřízlivění a pořádná opice.
  • Tohle je opravdu špatný vtip. A to jsem se na to docela těšil, dokonce mam i několik let starý plakát z tyhle hry pořád na zdi. Ale ta hra vypadá prostě strašně...
  • co na to říct jínýho než, díky nechci...
  • Koukám, že tmavá hra je dneska už pojem :-D
    Asi vývojáři neznají atmosféru z původních AvP, nebo i DeadSpace... Čisté tmavé místnosti, kde právě ten okamžik a hluché místnosti dělaly to, že jsem hru vypl a zapl jí až druhej den. A k tomu ještě ten geniální zvuk...kterýho jsem se bál ještě víc jak samotnýho aliena... "šššššt--píp--píp-----píp----------píp-píp-píp-píp" :-D

    Proč neudělaj AvP HD? Jen ať použijou tejten engine, aby se na to hezky koukalo a to je vše.. zvuky, klidně i stejný prostředí :D Já bych si to zahrál s láskou a strachem.. A nemuseli by na tom dělat 5let
    • DangerousDave
      Keby bol AvP2010 modovatelný (čo vďaka SEGE nie je) tak AvP HD by už bol na svete, postarali by sa o to modery (a veru nebol by to žiaden veľký problém). Prečo nevydajú oficiálny HD aspoň hry za mariňáka a aliena netuším, zrejme majú dobre spočítané, že by im to vynieslo len iba nejaký ten melónik a za to predsa ani z postele nevstanú .)
  • tywe se tesim az to dostane 5/10 overall a ty tupci krachnou :D nemuzu ses na ty jejich debilne vysmaty ksichty koukat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit