Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatim to vypada jako nejvetsi fail ze vsech AVP her ktere kdy vysly. AVP1 na PC nelze prekonat, takovouhle srackoidni CODoidni killstreak pic***ou. Zadny prachy od mne. smolik pacholik.
  • MrSanta
    Koukám vývojáři se nezavděčí. Když ukážou videa ze singlu, dostanou vynadáno, že spoilerujou hru před vydáním. Když ukazujou záběry z MP (aby vůbec něco ze hry bylo vidět), tak všichni vůkol prskají, že to nemá atmosféru a vyskakujou tam killstreaky atd. Je sakra jasné, že záběry z MP moc silnou atmosféru mít nebudou. A z jednoho skriptu, ve kterém mariňák vrazí alienovi pěstí a pak mu prostřelí banánek brokovnicí všichni usoudí, že hra bude srágora bez napětí.
    Koukám, že možnost prohlídnout si v singlu pořádně Sulaco, Hadley's Hope a ztroskotanou loď space-jockey nikoho nezajímá *9*
    • Rozdávat si to s vetřelcem nablízko je prostě hovadina, protože kyselina. A dát do mulťáku neonový nápisy po vzoru Call of Duty, to je něco, čemu se může Left 4 Dead jen smát - ano, ta multiplayerová hra s hororovou atmosférou.
      • JohnyTheZik
        L4D horrorova atmosfera?

        Je to skvely a treba bejt uveznenej v jedny mistnosti a cekat na nejakou vhodnou chvili k vybehnuti, je sranda a je to napinavy, ale horrorovy to neni vubec.
  • Těžce zelená diskuze.
  • Shenkster
    Víte co mi to připomíná ? Call of Duty v Aliens kabátku...prostě projdu úroveň, všechno postřílím , na konci úrovně mě čeká krásnej efektní skript a pořád dokola. A ani při tom neumřu... *7*
  • Vetřelec - záludná bestie bez slitování, výčitek nebo morálních dilma jehož největšim nepřítelem je tma...co tadle bestie udělá když ví o jednom mariňákovy uprostřed otevřený plochy? Začne k němu skákat po nákladním kontejnerech jak zajíc a vystaví se tak jeho flusačce...Aliens po lobotomii (nemyslim si, že by bylo zase tak těžký naprogramovat AI která by ho oblezla, vyšplhala mu za záda a zaútočila (když už se ti ostatní rozhodli dělat živý terče, bohužel to bych chtěl asi moc))
    • *jistě, že největším přtelem*
  • Ach jo...
  • co ty držky vývojářů, zpomalený záběry na Randyho/CEO a pod... to tam patří? Může mi někdo vysvětlit k čemu to tam je???
    • ZvacA
      Oni si to vlastně ani neuvědomují, ale můžeš to brát tak, že se ukazují, aby se vědělo, komu můžeš s poděkováním za jejich výsledný produkt rozbít hubu. *1*
    • Myslím, že se tomu říká m*sturbace ega.
  • Kronoss1
    Nevím jak vám, ale mně se to prostě nelíbí. Nelíbí se mi grafika, nelíbí se mi zvuky, nelíbí se mi svítí "streaky" jak z poutě. Je pravda, že ty záběry nejsou asi ze singlu, ale stejně. No, uvidíme. Já si to sice kupovat nebudu, ani jsem si to nikdy koupit nechtěl, protože mi to nikdy nepřipadlo jako pecka roku, ale může to překvapit, i když o tom silně pochybuji.
    • Tohle má zkrátka k původním Aliens vs. Predator tak daleko jako Prometheus k původnímu Vetřelci.
      • máš recht !!!
  • a kde je to napeti ?:)

    Mladsi 15 let to mozna "napne"
  • Tohle nemá ani pořádnou atmosféru, všiml si někdo že by tam někde byla alespoň tma? Nějaká tmavá mapa nebo tak? Všechno tam svítí i tam kde je to zničené a rozbité je světlo. Baterka tam nemusí ani být. Pokud bych se měl u té hry bát tak bych dal pryč ty double killy a dal tam pořádně tmavou atmosféru kde se snažíte přežít a bojujete o holý život. Tahle hra mě zatím jen zklamala :/.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit