Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za me jednoznacne vede wolf. detsky hopsacky stylu mario me neberou a k AC mam negativni vztah kvuli UBI a celkove, jak je ta znacka zdimana a recyklovana. ale origins se pry docela posunulo dal, tak to asi neodsoudim rovnou.

    mimochodem je pravda ze z AC:O vysekli nejakou misi a dali ji pouze k pre orderu?
    • +
    • Tak hlavně, ať se citis maximálně dospělé, až budeš kosti nacky
  • TheGGG
    Tento pátek je naprosto šílenej, vychází assassin, wolf, netflix vypustí druhou sérku stranger things a večer s kámošama na novýho thora... toto je prostě zabíjačka *14* *14* *14*
    #Nestiham #BestJír #ŽivotJeTop
    • docela smutnej život, videohry a filmy...
      • Tak co tu děláš BoBánku, je pátek večer, máš žít dokonalý život bez nich.
    • Nekecej, ty zadne kamose nemas - vzdyt se na sebe podivej...
      • Nebreč sádbutte taky si nějaké kamarády najdeš.... jednou... možná.... alespoň imaginární *14*
        • No vidis, to bych se pak mohl dat do party s LVho bratranky...
          • nebreč tady, snaž se zachovat alespoň špetku důstojnosti
            • TheGGG
              ahaha, ty jsi tak originální sadbuttíku... no je mi jasné, že zdejší "oldgajmers" jako ty, musím vytáčet do nepříčetnosti... hlavně se nerozbreč, aby tě mamka nemusela jít kontrolovat do sklepa. Důstojnost jak vidím skutečně nemáš žádnou. Nuh hlavně pozor, nalepil jsi se na mě, jak žvýka na chodníku, asi jsem ti v minulosti něco provedl... co to bylo, dovolil jsem si nemilovat nějakou zdejší retroníky zbožňovanou "klasiku". Asi jsem řekl pravdu o half life, nebo zlatých 90s hrách, či jsem poplival nějakou tvojí omalovánku *1* *1* *1* tak hlavně nebreč homovode. Bež si na obstarožním notebooku zahrát nějakou p2w a pak si třeba zao*anuj u dostojebského, pokud ti to pomůže s egem... já si naštěstí nemusím nic dokazovat a tak si zahraji CoD a přečtu si pár komiksů no a šupky do reálného života *14*
            • Proc? Pri takovem saskovi, jak jsi ty, neni dustojnost vyzadovana...takze neboj, kiddo, vzdycky budes za nejvetsiho blba... a ted bez prohrabnout nejaky homix pro mene zdatne ctenare... :D
          • A pomerovat si rozliseni a fps…
    • Jack1947
      Stranger things 2 už je venku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit