Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolf dohranej a je to Brutální MASAKR. Nářez od začátku do konce, grafika úžasná (ps4pro), hudba nářez, příběh ujde a hratelnost je maximální. Dá se to hrát 2x (bud na začátku zachráníte Waytta nebo Ferguse - každý vám dá jinou zbraň). Lasercraftwerk (ten od Ferguse) je mazec!! (efekt jako když doktor Manhattan ve Watchmanech někoho rozprskne..). Ve svém žánru 10/10.

    Assasin: Origins mám odehráno cca 5-6 hodin a zatím říkám, graficky je to nádherný, obsahově nadupaný (je to obrovský). Bojovej styl úplně jinej než předešlý díly (mnohem těžší - aspon na Hard) a je dost podobnej darksoulum, stamina, štít, parírování úderů - fakt pecka. Střílení lukem zábavný (hlavně tím odstřelovacím) Příběh zatím hodnotit nemůžu, jen jsem k tomu čuchnul, ale questy okolo jsou zajímavý. Myslím, že to zabaví na hodně hodin.
    • Jack1947
      Wolf souhlas ale nebyli propady na PS4pro ? já nemám co říkat moc s mým procem :D ( nechápu to v místnostech klído pído 40-50fps )venku i 17-15.

      Assasins nezklamal jako že nezklamal tím že to je skoro furt na jedno brdo + nějaká blbost navíc.
  • Super mario vedle těch dvou je fakt "pecka" no :D
    • Na Oc:

      elex 59%
      ac 83%
      Wolf 88%
      Mario 98%

      Nebreč pořád...
      • And?
        • Nboy naklikávací white knight, co si myslí, že metascore má váhu (obzvlášť u Nintendo her) a srovnává arkády s fps a rpg. /ignore
  • Wolf:
    tradiční strílečka ze stare školy kde kosíte nepratele po desítkach, kterí se neumí trefit, krýt a pusobí minimální zranení a mají slabou umelou inteligenci. Grafika port z konzolí, vypadá a hejbe se to dobre ale nečekejte nic spešl.
    Prál bych si aby se ty strílečky už konečne nekam posunuly.
    • Střílečky byl vždycky hloupoučký žánr. A čisté střílečky (CSko) jsem nikdy moc nehrál. Vždy mě střílečky bavily jen tehdy, pokud byly zkombinovány s jiným žánrem, třeba rpg nebo stealth - Deus Ex, System Shock, Half-Life, F.E.A.R., Max Payne atd. Takže střílečky není třeba posouvat, stačí je pouze zinteligentnit zkombinováním s jiným žánrem.
      • PreidaQ
        A můžeš mi říct, s čím je zkombinovaný HL? Já ho totiž naopak beru jako důkaz toho, že právě i "obyčejnou" čistokrevnou střílečku lze dovést k inteligentní dokonalosti.
      • TheGGG
        lepší než statické pseudo-RPG ala divinity pro naboostování ega pár hipsterů...
        a s jakým žánrem se kombinuje overrated halflife? nudnou jízdou kanálem? LoL, co čekat od krále nevkusu..
        • V dobe kdy vysel HL2 jsi asi jeste nezil tak mne nech vysvetlit ti proc se stal legendou: dnes uz legendarni engine, na tu dobu uzasna grafika, revolucni fyzika (a na ni udelana gravity gun) a nove nasviceni sceny a stiny. K tomu vsemu dobra hra.
        • hrál jsi HL1? Kdyby jo, tak by sis uvědomil, že to není žádná hloupoučká střílečka typu proběhni koridor, jdi do další lokace, proběhni koridor atd. Ten svět je velmi dobře promyšlený a vykreslený.
      • souhlas až na HL, pokud jsi nehrál Riddick, to je taky super Stealth/FPS. FPS potřebuje nějaký prvek z jiných žánrů, jinak mě to nezajímá...
      • strilečky jsou od slova strílet. v podstate strílečky napodobují (ať už arkadovo nebo verne realisticky) boj nekoho kdo je ozbrojený strelnou zbraní. Napr. boje za 2. sv. valky, akce specialnich skupin atd. A na tom není nic hloupučké. Hloupučke je jen herní prevedení. A tím nemyslím, že bych chtel od wolfa simulátor, proste i arkáda se dá udelat dobre a ne pitome.
    • Jack1947
      Kolikrát je lepší tohle než když na tebe po desítkách néli satovkách nabíhají panduláci na odstřel. Wolf je jedna z mála her kde inteligence skutečně nějak funguje. Tak si to dej na maximální obtížnost ty minimální zranění lol.
    • TheGGG
      minimální zranění? Na nejtěžší obtížnost je to HC jak kr*va a AI je normální, ale parkrát už mě do zad vpadli. A kam by si se chtěl posunout... FPS se furt posouvá, do online openworldu a stojí to za ho*no, právě taková klasická střílečka tu už dlouho nebyla. Story sice zkazili svými agitkami, ale tak dělají to vývojáři ze švédska a to není normální země... jinak hra dobrá a na rozdíl od TEW 2 to i dobře běží. Grafika pravda nic moc...
      • Videl jsem asi hodinu gameplaye hrane na druhe nejtežší obtížnosti. Blazko v pyžamu na vozíku kosil nácky po desítkach, mel 50 života a za tu hodinu mu to nekleslo pod 45, protože proste nepratele se nemohli trefit a když už se trefili tak mu to nesebralo skoro nic.
        Kam posunout? Začal bych treba umelou inteligencí
        • Po "viděl jsem asi hodinu gameplaye" jsem přestal číst.
          • No vzhledem k tomu že čerstvý speedrun má hodinu dvacet, tak mohl klidně vidět většinu hry. Mometálně je z toho pěkný poprask.
            • Je mi lito ggg ale to neni o skillu ale napr. o tom ze AI je naprogramovana tak, ze strili, nabiji nebo zveda zbran a pohybuje se s jistou prodlevou, jinak by to bylo nehratelne.
            • TheGGG
              bože vy anonymci jste re*ardi.... člověk najde speedrun co má hodinu i na dark souls... buď si tu hru zahrajte, nebo mlčte... podobné jde pro obtížnost, to je jak tvrdit, že je DS lehké, protože to nějaký HC pro maniak dohrál bez zásahu... hoši jestli se snažíte trollovat, tak akorát ze sebe děláte blbce..
            • no i kdybych videl jen 1/10, tak AI ani nic jineho se dál ve hre nezmení
          • aha takže fotbalovy zapas nemužu hodnotit jako divák, musím hrat na hrišti... *7*
  • Jestli nepůjde v assassinovy vyjet na vrchol pyramidy na velbloudovy, tak je to blbost a nechci to. *15*
    • Tam nemáš co jezdit. Pošli tam svýho dronoorla a on ti telepaticky řekne co tam je *1*
  • owny
    A vítězem se stává ... ELEX.
    • fail rokus se rozdává někde jinde...
  • Ted jen najít nejakou sličnou streamerku a jde se parit, ehm... teda koukat. Nebo možná bude stačit agraelus
    • Hele, GGG, vemte Bobanka s temi "nefiktivnimi kamosama" na toho Homothora do kina s sebou, at porad jenom nesedi doma a necumi na streamy...
      • sadbuttíků, ty máš co mluvit, tebe i imaginární kamarádi opustili... chápu že představa toho, že má někdo kámoše je šok, ale je to tak... ty jeden homovode... *1* *1*
        • Hele, nejak ti povyslo posledni G...delej s tim neco, kiddo...a ano, v tvem pripade je neco takoveho vskutku sok, i kdyz to stejne nebude pravda, ze jo?
          • TheGGG
            oho to byl teda zásah... klepeš se jak mcgregor v desátým kole s mayweatherem... bohužel mobil má tendence automaticky měnit velikost písma... no sadbuttíku, to se stává takže si vem prášek a klid
    • P.S.
      dal jsem assassinu šanci 10 minut na twichi, ale vubec mne to nechytlo
      • Ristoro
        Možná proto, že hry by se měly hrát, koukat se můžeš na filmy.
  • Ristoro
    Assassin hrozná pecka, můžu říct, že se vrátil ve velkém stylu. Něco více řeknu pod recenzí a po více odehraných hodinách. Wolf mě čeká potom :).
  • Stáhnu co kupovat
  • Zase takové pecky to nejsou.
    • dvě mage overhyped přeceňované série a Wolf *1*
      • Já si spíš počkám až to vyjde a ideálně ještě déle, kvůli DLC kompletům. Těch hype vln a zklamání už jsem si užil až až, takže mě to nechává absolutně chladným. Nepřijde mi úplně vhodné tu tyhle trendy spolu s early access podporovat.
      • jediné hry co se přeceňují pravidelně jsou iso RPG pro retrofily, jinak tyhle pecky mají adekvátní hodnocení...
        • S Máriem se to nemůže měřit. Mario je králem her pro retrofily, vzhledem k tomu, že je to starší IP, než celý iso rpg žánr. Hehe...
          • mario se vyvíjí narozdíl od Iso RPG k Glitchstartu...
            • Že má Mario 3D modely není vývoj. I když na Nintendu je to asi úplná revoluce heh...
          • třeba je chyba ve mě, že tu genialitu ve skákání na krunýř infantilním želvičkám a sbírání houbiček furt nějak nevidim, ať se snažim sebevíc
            • To by se člověk nemohl dívat na nic. SJW se v californském hollywoodu snad narodilo.
            • smutné, ale nenechám si zkazit celkový zážitek...
            • cože, sjw hater GGG jde na film, kde blonďatou Valkýru z komixu hraje černoška která se v reálu bije za práva černochů a proti útlaku bílých kam přijde a ta postava je ve filmu navíc lezba(ok to je trochu i v komixu)? Tak to good luck *1*
  • Lol prej Mario pecka. Rofl
    • http://www.metacritic.com/game/switch/super-mario-odyssey?ref=hp
      • Kandidát JOTY.
    • No jo ... ses holt jeste mladej a blbj ... *3*
      • a ty jenom to druhý? *1*
        • Jenom Nboy..
    • ten první z roku 85 byl dobrej
      • Tak to je fakt!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit