Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    to je najednou my, my, my... co udělal pro nás Rus dobrého nevím (proč by něco měl dělat, žádná mocnost se o pidi česko nezajímá a kdo pro nás jiný co dobrého udělal?), ale jednak měli rusi velkou roli v obou světových válkách a i v období studené války bylo rusko nezbytnou a nutnou mocenskou protiváhou k západním silám.

    Nebýt ruska v první světové válce, tak německo převálcuje frantíky a brity jak nic, ve druhé světové válce je jejich úloha taky zřejmá.

    Navíc psát o tom, že rus je ultimátní zlo, naznačuje, že hážeš všechny obyvatele ruska do jednoho pytle, kvůli tomu jaké měli vedení.

    A pokud jde o současné Rusko, tak pokud si myslíš, že Putin nějak reálně vojensky ohrožuje evropu, tak jsi skutečně ukázkově vymasírovaný západní propagandou


  • Whoossain
  • Whoossain

    Já jsem taky nepsal nikde nic konkrétního o Evropě ffs. Já jen poukázal na do očí bijící skutečnost ohledně propagandy v novym CoD a sarkasticky se zeptal kolik na to Pentagon přispívá. Mě se tu snažíš přesvědčit, že neumim anglicky a sám ani nepochopíš česky psanej text. Wtf?

  • iSpirit

    A není? Zkus mi to nějak vyvrátit. V čem je Rusko aktálně jiné  než SSSR za minulosti. Putin se ani netají obdivem k SSSR. Sám by SSSR rád znovu obnovil.

  • iSpirit

    V čem přesně. Popiš mi, co se ti nelibí na mých názorech. V čem se mýlím. Rád si poslechnu opoziční názor. Zkus třeba s tím Ruskem. Rád bych si poslech, čím pro nás bylo přinosem. Prosím vynech argumentační fauly s Německem. Netvrdím, že Němci pro nás v historii udělali něco dobrého. Poslední národ co nás obsadil bylo ale Rusko. Tak prosím začni.

  • TheGGG

    kdepak, ty tady píšeš, že rusko je ultimátní zlo a pak ostatní osočuješ z černobílého vidění světa... propagandistické filmy se netočí jen v rusku a číně

    migraci tu vůbec nebudu řešit, neb bych zase dostal ban za názor

    každopádně ty díry v tvé pochroumané logice jsou úsměvné

  • Whoossain

    Tak ty jsi taky dobře naivní případ. 😀

  • iSpirit

    na válečných hrách od nepaměti pracovali vojenští konzultanti. Např. série Delta Force. Pokud si to pak dáš do souvislosti jen s nabíraním a propagandou, tak to už jen čístá konspirace. PIC! HIC! Tvůj názor je takový, že CoD fuguje jen jako propaganda a nástroj pro nábor. Ignoruješ ale fakt, že je to je jedna z nejuspěšnějších sérii a zlaté prase. 

  • TheGGG

    100 % ukázka blbosti, ano to tu předvádíš

  • Derp_1337

    Víš doufám o tom, že člověk nemusí do konce života dělat pořád jednu a tu samou práci u stejného zaměstnavatele???

    Konzultanti radí tomu, kdo si je zaplatí. Jednou radíš armádě, jednou nějakému PMC a jednou radíš hernímu studiu, které chce udělat hru z "reálného" válečného prostředí.

  • iSpirit

    moje statistika je samozřejmě 100%. 

  • Derp_1337

    Hezký, ale žádný z těch článků opět nepíše nic o tom, že Washington se podílí na vývoji CoD.

    Všechny 3 články jsou jenom o tom, že vláda USA chce oslovit teenagery skrz video hry, aby je nalákali k rukování.

    Prej dokonce poslali rekrutéry na esport akce (LOL) - to je zhruba tak na stejné úrovni jako když jehovisté stojí před obchoďákem a snaží se rekrutovat 😂

    Prostě vtipné články, ale reálně nic, co by nás Evropany mohlo zajímat.

  • Whoossain

    Radši si přečti článek celej než začneš rozesílat facepalmy, trubko. Doslovnej citát jsem poslal výše. Co nechápete na faktu, že na příběhu Black Ops II pracovali vojenský konzultanti, společně s výše jmenovanym Anthonym mi fakt neni jasný...

  • iSpirit

    Promiň. Pořád si myslím, že nevíš, co znamená argument. Já nikdy netvrdil, že západ je svatý. Nikdy jsem nikoho nevítal. Nikdy jsem nepodporovat migraci. Jen si uvědomuji, že migrace tu byly vždy a vždy to přineslo nějaké problémy. Uvědomuji si ale fakt, že to nevyřeší Rusko či populistické strany a politici, kterým jde jen o jedno. Problém máte vy. Učenci života. Bohužel ta inteligence tam chybí, takže sebereflexe není možná. Podívej se na Vás. Okamžitě pravdoláska, neo-liberál, vítač. Vždyť už jste k smíchu. Každá diskuze je vámi zaplevelená. 

  • Derp_1337

    Tak v jednom vlákně Spirit píše blbosti, v druhém slušně ukázal, že Whoosain napsal totální nesmysl (Washington se podílí na vývoje CoD ... LOL ).

    Statistika je zatím 50:50

  • Whoossain

    Samozřejmě, že píšou. Konkrétně se v článku mluví o spolupráci vojenských poradců na Black Ops II "He certainly has familiarity with troops from his time at Treyarch, the studio behind Black Ops II. There, Anthony worked closely with military advisers to ensure that, even if the game had more in common with Hollywood than the real world conflict, the surrounding props and details were based in truth. “My greatest honour was to consult with Lieut. Col. Oliver North on the story of Black Ops 2,” says Anthony."A přestaň už otravovat. Než se začneš o nějakym tématu bavit, tak si o něm něco taky nastuduj. Podobně spolupracovali vojenský poradci na posledních Medal of Honor. Armáda má svojí vlastní herní sérii America's Army. Kolem čehokoliv se značkou Tom Clancy se motají tuny poradců z armády.

    Tady pár dalších článků (žádnej z nich není k tvojí smůle z RT nebo Sputniku):https://www.independent.co.uk/voices/army-military-video-game-fortnite-battlegrounds-call-duty-esports-defence-a8648656.html

    https://www.stripes.com/news/uncle-sam-wants-you-to-play-video-games-for-the-us-army-1.555885

    A tenhle je z mýho oblíbenýho webu, NewsRep, bývalý SofRep. Tenhle web je založenej a vedenej bývalými členy US SOFs...:https://thenewsrep.com/94391/when-the-u-s-army-uses-a-video-game-for-recruitment/

  • iSpirit

    konspirátoři vždycky vidí to, co chtějí vidět. 

  • TheGGG

    a v Rusku zase gaye a novináře, známe... tobě ani nedošly argumenty, ty jsi ani nikdy žádné neměl.

    zase začneš nějakou diskuzi a až se ti všichni vysmějí, tak zdrhneš

    máš nějaké moc černobílé vidění špiritíku

  • Derp_1337

    To jsi trefil Spirite, Whoossain má očividně problémy přeložit/pochopit angličtinu. V článku vidí úplně něco jiného než tam ve skutečnosti je.
    :FACEPALM:

  • iSpirit

    tomu říkám argumentační faul prvního kalibru. Jo, nezapomeň. V Americe bijí černochy. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit