Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    "každý volič ANO kterého znám si stranu pochvaluje kvůli navýšení důchodů a EET."

    😀😂

    Jasně, takže znáš důchodce  a potom nějaké podnikatele, kteří si pochvaluji EET. Jasně. EET je pro malé podnikatele úplně dar z nebes. Nemusí platit za E-pokladnu, nemají s tím byrokracii. Ty si myslíš, že ti tady tyhle sr@čky někdo uvěří? Použivej někdy mozek. Nevím, jestli vyděláváš. Koukni se někdy na superhrubou mzdu a pak na čistou. Já mám superhrubou nějakých 70K, no je mi do breku, kolik mám pak z toho čisté. Takže jestli znáš lidi, kteřá jsou rádi, že platí důchodcům větší důchody a jízdné zdarma, tak fakt ne. Už toho nech.


    Chápu, že jsi hloupý. Ale ještě jednou. Je jedno, jak se Ano chová, v moment, kdy Babiš vycítí, že je potřeba být proti EU, tak proti EU je a tím si dělá hlasy u svých věrných. Dělá to moc chytře! Využívá EU všemi možnými prostředky. 

  • TheGGG

    proti nelegální migraci byla i ODS, to ovšem neznamená, že jsou to protiimigrační strany a ani u ANO není imigrace hlavní téma. 

    Ostatně když se naposledy v europarlamentu hlasovalo v otázkách souvisejících s migrací, konkrétně bezpečnými cestami pro migranty, hlasovali i členové ANO a KSČM pro a zdrželi se pouze europoslanci ODS...

    každý volič ANO kterého znám si stranu pochvaluje kvůli navýšení důchodů a EET, takže seš to opět ty, stejně jako s historií, kdo buď úmyslně lže, nebo neví o čem mluví

  • iSpirit

    " lidi co ho volí, nejsou odpůrci současné EU"

    To se sakra pleteš. Ti co ho volí, si to naopak myslí. Babiš se i chlubil, že bojuje proti migraci. Ty vůbec nic nevíš. Od historie až po současnost jenom blekotáš. Smutný pohled na hloupého člověka.

  • TheGGG

    a co sem taháš babiše, ten nikdy nevystupoval jako strana proti imigraci... lidi co ho volí, nejsou odpůrci současné EU, ani imigrace ani neřeší podobná témata...

    jestli toto už není trochu diagnóza, rusko už se propralo, teď babiš a zeman a pak třeba ještě čína, tou jsme se dosud nepostrašili, ještě nezapomeň na neo-nacisty a fašisty (všudypřítomné) a práva LGBTQ na závěr, třeba tě zaměstnají na nějaké české pobočce CNN, až u nás vznikne...

  • iSpirit

    jo debílku, proto vyhravá volby největší eurohujer Babiš, který se doma nad dalšími miliardami vysmívá všem těm blbcům, co ho volili. Si říkám, že ten Babiš je vlastně frajer a my jsme úplně ztraceni a tohle co se děje, si zasloužíme. No, možná mu to tam příště hodím, i kdyby byl v base. 

  • TheGGG

    takže přesně jak jsem si myslel, dle tebe je nejlepší nedělat nic a pěkně čekat jak se to vyvine, hlavně nebýt nekorektní a působit progresivně... občas třeba zvolit nějaké ty Piráty a top0,9, aby nám zajistili nějakou tu pokutičku či sankce za nepříjímání těch migrantů co sem vůbec nechtějí...

    Mě naprosto stačí když vyhrají strany, které budou na každém mezinárodním summitu a setkání kde se řeší migrace jasně tvrdit, že ČR je proti přijímání migrantů a v zemi nebezpečné nelegály nechce, pokud dotyčný vytvoří takový obraz o ČR, budu velice spokojen. 

    To ovšem dle tebe je populismus a zkuhrání... 

    jestli je přirozená migrace, když se někde vyvolá válka, svrhnou se tamní vůdci, rozdají se prachy a návody na cestu za nejlepšími sociálními dávkami a pak se to pojistí ještě pár cestovníma kancelářema směr afrika > evropa, tak to je hodně zajímavý názor.


  • iSpirit

    ty už mě neserr. Nikdo není tak blbý. To snad děláš už naschvál. Migrace je přirozená. Stěhovaní národu? Nic? Podívej se do historii. V jakých formách se objevu je věc druhá. 

    Klidně mi pověz, co populista Zeman, Okamura boji proti migraci udělali. Rád se přiučím. Dle mého nic, Okamura maximálně vytunelovat druhou stranu. Babiš se taky závázal boji. No, nakonec to skončilo tak, že si z EU dotací udělal krasný byznys a na uprchlíky není nějak čas, ale oni mu na to lidi zase před volbami skočí a on si bude mastit kapsu dál. Jestli jsem pasivní? Ano. Nevím přesně jak bych měl řešit uprchlíky, kteří v Česku ani nechtějí být. Ty co přesně děláš proti migraci? Pověz ty komediante. Spamuješ Games.cz. Jaká to ušlechtilá cesta. Nenech se vysmát.

  • Whoossain

    Znovu nepochopení psanýho českýho textu z tvojí strany. V komentáři výslovně odkazuju na pasáž traileru, očividně z herní cut-scény, ve který Frogfoot bombarduje pozici s White Helmets. Není těžký jakou roli tahle přinejmenším rozporuplná partička vousáčů bude v nejnovějším díle CoD zastávat. Na internetu se nechají dohledat i další, detailnější informace o ruských vojácích útopčících nerovym plynem atd.:

    "As they start running and getting closer to their house, the Russian soldiers throw some sort of nerve/lethal gas."

    https://charlieintel.com/call-of-duty-modern-warfare-campaign-missions-walkthrough-overview/54423/

    Nikde jsem nepsal o tom, že prepagandou je to, za koho hraješ. Zaměřuju se příběh, kterej bude oslovovat předevšim mladý publikum a kterej očividně bude obsahovat hromadu propagandistickýho materiálu podporujícího agendu neokonzervativců.

  • TheGGG

    psal jsi, že migrace je přirozená věc, že se s tím nedá nic dělat a kritizoval každého kdo proti tomu něco dělat chce? Ano, takže když nejsi vítač, jsi pasivní hejhula, který čeká jak to dopadne a každého kdo chce něco proti imigraci dělat označuješ za populistu...

    jak moc je migrace přirozená nevím, je to přirozené, když neziskovky vozí migranty od afrických břehů až do evropy a saudská arábie platí výstavbu stovek mešit po německu, o mainstreamu který tlačí pro imingrantské názory nemluvě...? Nevím, to nechám na tobě, každopádně to byl hlavně západ, kdo zabíjel posledních sto let araby a vyvolal v nich nové touhy po svatých válkách, takže ať si to klidně odskáčou, mě je to fuk...

  • iSpirit

    chápu, že takový skunk se nebojí těch nejhorších lži. Nikdy a nikde jsem imigraci nepodporoval. Nelibí se mi imigrace a ještě méně se mi líbí, že se populisticky využívá při politikaření, přitom ty strany ničím jiným než s tím populismem nepřispějí. Migrace byla na spadnutí, když se dostal internet do Afriky, kde internet ukazuje, že vše je na západě super. V ten moment bylo jasné, že to přijde. Tohle není otázka posledího roku dvou, ale musíme pár let zpátky a právě tam Evropa selhala. Nepřipravila žadný plán, proto tady máme krizi. Kdybych se měl čistě bavit o Česku, tak my s uprchlíky žádný problém nemáme, nikdo sem nechce, čili nechápu, jak tu vlastně může být ten populismus tak úpěšný. Ale ještě jednou. Jestli si myslíš, že chci mít za sousedy arabáče, tak se sakra pleteš. 

  • Derp_1337

    Jestli hraní za amerického vojáka považuješ za cílenou propagandu, tak v tom případě každá druhá válečná hra podle tebe musí být propaganda. Ano i taková česká hra jako je Operace Flashpoint!

    Doufám, že mi řekneš, že Operaci Flashpoint dotovali zlí američané aby protlačili propagandu do českých zemí 😂

  • TheGGG

    už několikrát jsi tu napsal, že s imigrací se nedá nic dělat, je přirozená a že tě štvou lidi co proti tomu nadávají.... 

  • iSpirit

    "děda by ti asi nafackoval za tvé názory o imigraci, ale to je vedlejší."


    Aha, jaké jsou vlastně ty názory. Ty asi víš něco, co ani nevím já. Pověz tedy jaké mám názory a proč by mně děda nafackoval.  Jinak jsi zatočil celkově diskuzi úplně jinam, vše co jsem napsal jsi ignoroval a začal jsi znova. Takže budu tedy hodný a přistoupím opět na tvoji hru, i když nevím vlastně proč.


  • TheGGG

    hahaha, nejhorší je, když se troll začne vztekat a nezvládat diskuzi.... předně tvůj děda by ti asi nafackoval za tvé názory o imigraci, ale to je vedlejší.

    Teď to hlavní.

    Rád řešíš věci izolovaně, ale nemůžeš o jedné věci napsat že je nejhorší a přitom se vyhýbat srovnání s ostatními věcmi.

    Z celosvětového hlediska prostě nemůžeš napsat, že je Rusko ultimátní zlo a přitom se za každou cenu snažit vyhnout srovnání s ostatními zeměmi.

    Jak může být něco nejhorší, když to odmítáš srovnat s ostatními věcmi? Abys to pochopil i ty, nelze říct, že např. McDonald je nejhorší fast food z toho a toho důvodu, když podobné věci dělá i KFC a Burger King. Nelze prostě říct, McDonald je nejhorší, ale o ostatních fastfoodech se nechci  bavit. Stejně tak nelze říct např. LoL je nejhorší moba hra proto a proto a pak nadávat každýmu kdo zmíní ostatní moba hry a jejich nedostatky. Při jakémkoliv porovnání prostě musíš řešit víc věcí.

    Proto, když se řeší Rusko a jeho dopad na ČR a svět, musíš taky zvážit dopad jiných mocností, pokud tedy chceš vyhodnotit kde je to ultimátní zlo.

    Já se jako evropan rozhodně necítím ohrožený tím, že se ruská většina na krymu přidala k rusku, víc mě vadí, jak západ destabilizuje fungující arabské země a vyvolává náboženské války.

    Když jsou ti ostatní národy u paty a netrápí tě generace vietnamců co kvůli agent orange umírají na rakovinu, proč tady řešíš nějaký Úkáčka a Krym, to se ČR taky netýká a na evropu to má nulový vliv.  Jestli si dáváš body za faily, tak do toho

  • iSpirit

    Proč zase fauluješ. Kdo se tady baví o Americe, Francii, Německu. Jsi normální už sakra? Bavíme se o Rusku. Přestaň používat Red Herring. SSSR rozdělilo s Německem Polsko. Finíto. Jedeme dál. Nemáš nic. Ok.

    Krym už je ohrožení svrchovanosti Ukrajiny. Takže zase si protiříčíš a fauluješ. Finíto. Rusko tedy ohrožuje v. Evropu, kdyby měli finační zdroje, tak jdou mnohem dál. Finíto. Zase bod pro mě.

    Takže. Američani zabíjeli rákosniky, proto je v pořádku, že nás Rusko obsadilo. Pic! Zase argumentační faul na úrovni školáka. Jinak dávat do paralely Vietnam(kde byl zapojen i SSSR, který podporoval Vietcong) a naše obsazení? Kdybych tě potkal, tak se fakt neudržím. Tohle je vlastizradné chovaní.

    Ostatní národy jsou mi celkem u paty. Ono nás USA nikdy neobsadilo tankami, takže nemám na ně potřebu plivat stejně jako na Rusy. Snad tohle alespoň pochopíš. Jinak můj praděda byl třeba zavřen po ruské okupaci. Nevím, co by ti na tohle, co říkáš teď, dnes řekl, kdyby žil.

  • TheGGG

    No nebýt drsných podmínek versailleské smlouvy od zakomplexovaných frantíků a amerikou zapříčiněné ekonomické krize (a typické válkychtivosti němců), kdo ví, třeba by ani žádná WWII nebyla.... ovšem řekl bych, že rusko na své počáteční paktování s německem doplatilo více než dost...

    pokud chceš vědět jaký je rozdíl mezi sssr a současným ruskem, sám sis odpověděl, současné rusko už nemá finanční prostředky na to jakkoliv ohrožovat evropu a krym byl tak to první a poslední na co se zmohli

    sovětský svaz zabral polovinu evropy, američani zase zabíjeli po stovkáchtisíc vietnamce a dělali bugr v X dalších zemích, kde se snažili prosadit své zájmy. A jestli myslíš, že za studené války provokoval jen východ, tak jsi pořád zmazaný propagandou jak hrom. 

    BTW: jestli se ti nelíbí že v diskuzi řeším vlivy ostatních zemí, tak to máš holt blbé, toto nebude klubík "pojďme nadávat a flusat na rusko, ale ani půl slova o ostatních mocnostech a národech"

  • Whoossain

    Tak si zaplať a nebreč. Je to bejvalej SofRep vedenej bejvalejma členama US SOFs. Jsou tam hodně informativní články, třeba o tom, jak Pentagon podporoval a cvičil islamistický teroristy v Jordánsku a Turecku...

    https://thenewsrep.com/63764/us-special-forces-sabotage-white-house-policy-gone-disastrously-wrong-with-covert-ops-in-syria/

    To je od skutečnějch vojáků, co to zažili a viděli. Ne od pár propagandistů v kvádrech nebo pseudo-demokratů z internetový diskuze...

    Btw a co je nezabezpečný? Všechny 3 weby používají https ty lojzo. Independent je jeden z hlavních britskej news webů např. NewsRep/SofRep jsem ti už popsal. Stars & Stripes je vládou podporovanej neoficiální web US Army:https://en.wikipedia.org/wiki/Stars_and_Stripes_(newspaper)

    Já ti tu nebudu dělat lektora, ty líná kůže. Jestli chceš diskutovat tak si to dohledávej sám.

  • iSpirit

    ty máš problém s historií. Druhá začla rozdělením Polska. Hitler se domluvil se Stalinem. Takže tady je podíl i Ruska na konfliktu. Takže špatně ty.

    "A pokud jde o současné Rusko, tak pokud si myslíš, že Putin nějak reálně vojensky ohrožuje evropu, tak jsi skutečně ukázkově vymasírovaný západní propagando"

    Hele, říkal jsem ti, vykašli se na argumentační fauly. Můžeme čerpat z fakt. Putin připojil ke své zemi Krym. Jestli ohrožuje záp. Evropu? Nedokáži odhadnout. Dle mého ne, Rusko na to nemá finanční sílu. Jestli ohrožuje svrchovanost států východní Evropy. Ano. O tom nemůže být sporu.

    "studené války bylo rusko nezbytnou a nutnou mocenskou protiváhou k západním silám"   Je ti snad jasné ,že Rusko obsadilo polovinu východní a střední Evropy tankami? Takže jaká protiváha? Západ snad obsazoval západní Evropu. Co to proboha kecáš za zmaty. Kdo tě takhle vymyl?

  • Whoossain

    Já se jen musim smát jak nejdřív celý téma propojení armády, ministerstva obrany a herního průmyslu bylo označovaný jako nesmysl, konspirace a pramenilo to z mojí údajný neznalaosti angličtiny a teď jsme se už dopracovali k tomu, že vlastně to jako náborovej nástroj funguje, ale netýká se to nás, Evropanů. Že vlastně teda vojenský poradci na hrách spolupracujou od nepaměti a že vlastně jsem měl pravdu. 😂

  • iSpirit

    takže jedno je nezabezpečený web, druhý chce předplatné. To je fakt hodnotné 😂. No, pokračuj. Bavím se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit