Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On tankista neměl moc důvod vystupovat v boji, a když už ho měl, tak většinou prchal do týlu pro nový tank, pokud ho rovnou nenesli.
  • Jak běhá fredka?
  • Prisel sem, videl sem ...

    Mno jednak (jako vetsinou) 90% hracu nema paru co maj delat, a tim pomerne efektivne a efektne kazej hru tem 10% co to vedi. Pokud se nekdo necha 10x zasebou zabit a jde z poza stejny zdi vykouknout pojedenacty, aby zjistil ze ten sniper tam vazne jeste porad je ... tak je to dbil.
    Kdyz v pripade US funguje velitel jako spawn, tak ma delat vsechno proto aby zustal zivej, bez ohledu na to jestli nezastreli vubec nic ... a ne se jak kkt vrhat prvni proti kulometu.
    Hra hracum umoznuje rozclenit se do tymu proto, aby se drzeli spolu a zajistovali prislusnej ukol ... coz opet 90% hracu nedokaze pochopit, takze pak behaj jak zmateny fcely po cely mape sem a tam, a pritom umiraj a umiraj a umiraj ...

    K technickymu provedeni asi toliko, ze kdo si vypne detaily, ten vyhrava. Ostatne, jako vzdy. Ale na plnych detailech to vypada pomerne dobre. Jen v tom jsou obcas pomerne neprijemny bugy - napr sem zaznamenal ze horici napalm neni na nekterych mistech videt, takze si do nej hrac muze nabehnout aniz by tusil do ceho leze.
    Pak je taky trochu problem s umistenim nekterych spawnu, ktery muze protivnik primo odstrelovat, takze kdyz si na spot vlezou 2 sniperi, tak proste zabijou kazdyho driv si nez stihne nadelat do gati.

    Neni to spatny, je to lepsi nez spousta jinych veci, ale zazitek z koordinovanycho postupu bude vzacnejsi nez vyhra ve sportce. Na to je 30 lidi nejspis uz moc. Trochu smutny pak je, ze za +- 20 let co se delaj MP hry ... sme porad u tech 64 hracu. Jako fakt bych chtel videt (a tim mysli ne jen counter, ale realne videt na bojisti) aspon 2 stovky hracu.
  • Hra se povedla, nabízí vyváženej poměr a zábavnej poměr mezi realitou a arkádou. Tempo hry je celkem svižný, rozhodně ale nejde srovnávat s BF nebo COD, kde hráči běhají jak fredky na speedu. Graficky hra nevypadá rozhodně špatně jak lze pochopit v článku. Optimalizace se povedla a FPS je celkem stabilní. Malinko kazí dojem vietnamskej dabing, protože zní jak jsem ve večerce a majitel a zrovna vyřizuje telefonát s manželkou. Letos best multiplayerová akce.
  • včera večer jak se otevreli servery jsem pocital EU servery (ručně *15* ) a napocital jsem 41x64 hracu (plne servery) a potom jeste 60 serveru kde bylo od 63 do cca 50ti hracu. to je docela dost. Chtel bych napsat, ze Overwatch je hra pro jine publikum, ale lhal bych. me prijde OW skvely a stejne tak tohle. BF1 je podle me blbost *4* urcite ale nejde srovnavat marketingova masáž od Tripwire a Blizz / Ubi
  • Takové srovnání může napsat jen hlupák
  • KrPa
    porovnavas arkady s realistiskou hrou, vazne?
  • Paulcz
    Mě přijde RO jako nejlepší poměr mezi "simulací" typu ARMA a přístupností. Ale jen RO1. Dvojka některé věci vylepšuje, jako např. pohyb v prostředí (teda až na to, že nejde vystoupit z vozidla :)) na druhou stranu to ale zabíjí herními mody, stále tam snad není kooperace pěchota/vozidla/tanky na jedné mapě. A mapy jsou daleko daleko horší, než to co je k vidění např. v Darkest Hour kde to je jeden masterpiece za druhým :)
  • Uvidime kolik hracu to bude hrat ale rekl bych, ze pozice Overwatchu nebo Battlefieldu 1 je stale neohrozena.
  • Zásadní nedostatky v dějepise? Co se týče neznalosti vietnamské války, určitě bych ji nespojoval se zásadními nedostatky v dějepise a už vůbec ne na českém webu. Můj názor, protože dějepis je podle mě jedna velká...
    Jinak stejný problém má nové CoD, kde hlavním lákadlem je vylodění v Normandii.
    Hru bych si možná i rád zahrál, ale Red Orchestra mě nikdy pořádně nechytla.
  • Za mě velká spokojenost...v bete 10 h včera sem hned dal dvě...pro mě velká cesta sebereflexe a možnost zlepšení...ratio 0.50 a su rád že vůbec strašný stres. Mapy budou nové a i módy...a když nesedí 64 dejte 16.
  • Yo! Saddle up! Lock and load...
  • víš kolik hráčů má zásadní nedostatky v dějepise? Hamburger Hill si s Vietnamským konfliktem spojí doufám i ňouma. Někomu se ještě možná vybaví Maddox v Tonkinském zálivu, masakr v Mi-Lai, snad i ofensiva Tet, Rolling Thunder a Linebackery........víc od drtivé většiny hráčů nečekej.

    A ano - taky mě to pěkně štve. Už to po 15 letech nudí .......čumět neustále pořád do kola na dvacátou reinkarnaci bojové zóny, kde se jen lehce mění level design a grafické efekty. Trocha inovace by neškodila - i ten Dežo Demeter, kterej není schopnej dát dohromady chronologicky ani české panovníky, bude rád, že má možnost hrát v orginálním herním prostředí se svěžím scénářem
  • Fraizer_cz
    Je to fakt super. Mnohem lepší než BF1.

    Je to ale hardcore, žádný easy střílení ala COD.
  • KrPa
    pri delce hrani jedne mapy to vubec nevadi a pokud jsou i dostatecne velike
  • 7 map, do začátku, mají jistě přichystaný další 2 - 3, neboj..
  • Ten Hamburger Hill si aspon pro jednou mohli odpustit...
  • KrPa
    hmm, takže jungle ala vietcong 1 se nekoná, škoda
  • Red orchestra je supr hra a ani ten vietnam není špatnej, ale šest map? to mi přijde hodně slabý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit