Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem. Těšil se. Ale nejde naistalovat na Windows 7!!! Osmička to dá. Máte někdo zkušenost s tímto problémem?
  • by mě zajímalo, kolik z vás chytrolínu, kteří to hráli minuty či dvě, jste si to legálně koupili *7*

    když mě ten žánr nebaví, tak ho nehraju ! ... a ještě to pak komentovat ..... *7*
  • nemuzu do online uz jsem zkusil 2 ucet a nic zadny potvrzovaci email nic nikdo si s tim nevi rady pomuze nekdo?
  • Tak ji nehraj kkte *7*
  • marek.h.cihar
    Kdysy sem hrál stařičké MotoGP 2... A bylo to boží... Proč??

    1.Kariéra - Vytvořit si vlastní motorku,jezdit závody a s každým vítěztvím se zlepšovat ať už v rychlosti,zatáčení,či akcelaraci a to znatelně bylo super... Navíc začínáte na nejlehčí obtížnost a připadáte si jako bozi,ale později....... Vyhrát je nadlidský úkon... Proč to nejde i tady?? To sem jedinej,komu se líbilo zlepšovat se??

    2.Grafika - Dnes je už hooodně stará,ale když pršelo,tak pršelo a člověk to poznal,ne jen na jízdě ale i na pohled... Nevim,jestli je to jen můj případ,ale v GP 13 když pršelo,připadlo mi to jako špatný vtip... A ty detaily,kdy bylo vidět na jezdci,že řadí a že přidává plyn... A v roce 2013 nic...

    3.Jízda - Zkuste si v GP 2 ťuknout v zatáčce dvakrát na plyn... To byl adrenalin... Krásně se to řídilo... Kolik triček sem propotil,než sem se naučil správně projíždět zatáčky... A dávkovat plyn... Ano,v GP 13 začínám v kategorii Moto 3,ale to přece neznamená,že se to bude řídit tak snadno... Je to přece závodní stroj...

    Celkově mě MotoGP 13 zkalmalo... A to opravdu nechutně... Takže nainstaluju GP 2 a vrátim se zpátky v čase... Rozhodně mě bude bavit víc,než jeho nejmladší bráška... I když od jiných rodičů...
  • Pro všechny co chtějí zkusit kvalitní simulaci motorek doporučuji simulátor GP BIKES.
    Jsme malá kominita úzce spolupracující s hlavním vývojářem. Máme nejrealističtější fyziku. Demoverze se dá stáhnout zdarma. jedna trat a jedna motorka (125cc). po zakoupení licence se odemnou všechn stroje a máme již více jak 60 tratí a další přibývají. Stále je to ve vývoji a ve fázi beta verze.
    http://www.gp-bikes.com/?page=about
    forum zde
    http://forums.piboso.com/
  • Krabicovka jde přes Steam?
  • Čau, jak to jede po netu ? Jde vytvořit hru přes IP adresu nebo se musí na ofiko servry ?
  • Je to šrot..... O dobrém fyzikáním modelu se vůbec nedá mluvit. To musel bejt recenzent hodně zhulenej aby mu to přišlo dobrý... Ovládání i grafika cca 6 let zpět. Jediný co tu hru opravdu zachraňuje jsou ty aktuální soupisky a možnost split screenu.
    Za mě max 3,5/10
  • Todle byl zrejmne spatny zert.Vyhozene penize !
  • Do pyče,ta hra je nudna jak 12 rocnej moderator Tiscali.hun
  • To bude tim, ze recenzi psal Ondra Svara, coz je svara Ladi Loukoty. *2*
  • Jack1947
    Stejne rok co rok motorky, bez spetky invence takze nuda. ( hral jsem snad jen pred lety jedno a ja radsi auta, nepocitaje MX to mi alwe prislo po par stejnych jezdach hodne stereotypni na chvilku zabavilo pak zas nuda, no potom uz jsem nemel proc zapinat radsi Pure, nebo FUEL i kdyz tam jsou auta -motorky a quad *3* ()
  • To hej ale aj to iba ako taky bonus, ovladanie bolo uplne nanic.
  • jj na WRC jsem se tesil, ze to bude aspon tak dobre jako Colin4 natoz Colin 2 ci RBR ale ani treti dil se tomu nepriblizil. A to jeste nevim jestli to je mymi konkretnimi gamepady Logitech a volanty Thrust master, ktere jsou zcela bezne, ale nastavit ovladani aby fungovalo jak jsem potreboval byl pomalu nadlidsky vykon.
  • Tak zrovna WRC je poradny balast. Mizerny jizdni model fyzika grafika i zvuky. Nechapu jak to muze autor davat za priklad povedene hry.
    Pokud ma Moto GP alespon ten jizdni model slusny pak at se ho Milestone drzi a lesti si ho. Jinak s tim jejich "inovativnim" pristupem asi bzo skonci na ulici.
  • Ghost47
    Jenže když počkají až na zimu, tak zase nemůžou prodávat na závodech... na SBK měli v tom stanu v paddocku vedle čepic, deštníků a triček vždycky i hromadu krabic s Generations, počítám že na GP to funguje podobně...
  • Ghost47
    Test Drive Unlimited ? V jedničce byly od začátku, ve dvojce jako DLC.
  • Co jako na motorkách zničili? Snad jako jediní několik posledních let vydávají svoji sérii Superbike SBK, na všechny dnešní platformy včetně PC, které je výborným kompromisem mezi simulací a arkádou, takže pro většinu hráčů. Průměrné hodnocení se pohybují kolem 8/10. Staré MotoGP byly totální arkádové braky, toto MotoGP je bez diskuzí tím nejlepším dílem.
  • Mne na PC a celkovo na vsetky platformy chybaju motorky na otvorenych cestach v beznej premavke. Okrem motoraceru a burnout paradise si asi nespomeniem na ziadnu inu hru.. a ak aj je tak nie v takej kvalite aby to stalo za rec. Chcelo by to proste motorky na styl starych NFS..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit