Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem. Těšil se. Ale nejde naistalovat na Windows 7!!! Osmička to dá. Máte někdo zkušenost s tímto problémem?
  • by mě zajímalo, kolik z vás chytrolínu, kteří to hráli minuty či dvě, jste si to legálně koupili *7*

    když mě ten žánr nebaví, tak ho nehraju ! ... a ještě to pak komentovat ..... *7*
  • nemuzu do online uz jsem zkusil 2 ucet a nic zadny potvrzovaci email nic nikdo si s tim nevi rady pomuze nekdo?
  • marek.h.cihar
    Kdysy sem hrál stařičké MotoGP 2... A bylo to boží... Proč??

    1.Kariéra - Vytvořit si vlastní motorku,jezdit závody a s každým vítěztvím se zlepšovat ať už v rychlosti,zatáčení,či akcelaraci a to znatelně bylo super... Navíc začínáte na nejlehčí obtížnost a připadáte si jako bozi,ale později....... Vyhrát je nadlidský úkon... Proč to nejde i tady?? To sem jedinej,komu se líbilo zlepšovat se??

    2.Grafika - Dnes je už hooodně stará,ale když pršelo,tak pršelo a člověk to poznal,ne jen na jízdě ale i na pohled... Nevim,jestli je to jen můj případ,ale v GP 13 když pršelo,připadlo mi to jako špatný vtip... A ty detaily,kdy bylo vidět na jezdci,že řadí a že přidává plyn... A v roce 2013 nic...

    3.Jízda - Zkuste si v GP 2 ťuknout v zatáčce dvakrát na plyn... To byl adrenalin... Krásně se to řídilo... Kolik triček sem propotil,než sem se naučil správně projíždět zatáčky... A dávkovat plyn... Ano,v GP 13 začínám v kategorii Moto 3,ale to přece neznamená,že se to bude řídit tak snadno... Je to přece závodní stroj...

    Celkově mě MotoGP 13 zkalmalo... A to opravdu nechutně... Takže nainstaluju GP 2 a vrátim se zpátky v čase... Rozhodně mě bude bavit víc,než jeho nejmladší bráška... I když od jiných rodičů...
  • Pro všechny co chtějí zkusit kvalitní simulaci motorek doporučuji simulátor GP BIKES.
    Jsme malá kominita úzce spolupracující s hlavním vývojářem. Máme nejrealističtější fyziku. Demoverze se dá stáhnout zdarma. jedna trat a jedna motorka (125cc). po zakoupení licence se odemnou všechn stroje a máme již více jak 60 tratí a další přibývají. Stále je to ve vývoji a ve fázi beta verze.
    http://www.gp-bikes.com/?page=about
    forum zde
    http://forums.piboso.com/
  • Krabicovka jde přes Steam?
  • Čau, jak to jede po netu ? Jde vytvořit hru přes IP adresu nebo se musí na ofiko servry ?
  • Je to šrot..... O dobrém fyzikáním modelu se vůbec nedá mluvit. To musel bejt recenzent hodně zhulenej aby mu to přišlo dobrý... Ovládání i grafika cca 6 let zpět. Jediný co tu hru opravdu zachraňuje jsou ty aktuální soupisky a možnost split screenu.
    Za mě max 3,5/10
  • Todle byl zrejmne spatny zert.Vyhozene penize !
  • Do pyče,ta hra je nudna jak 12 rocnej moderator Tiscali.hun
    • Tak ji nehraj kkte *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit