Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to dobrá, 95 je ale moc. Oragoto Kimoto 2 mě bavila o hodně více. Na druhou strahu chápu, že se autoři chtěli zavděčit více hráčům. A těm, co vadí, že meč prostě je 3x větší a těžší než postava - zkuste to, není to špatné.
  • Měl bych dotaz:uvažuju o koupi této hry(mám ps4),ale nejsem nějak zdatný angličtinář-pochopím nebo budu moct hrát hru i bez nějaké větší znalosti AJ???Dík za odpovědi
    • Anglictina je tam jednoducha. Je to hodne komplexni hra, takze anglictinu potrebujes, abys ji pochopil, naucil se ji hrat. Pak uz se bez ni obejdes.
    • Jack1947
      Něco mi říká ž neznalost angličtiny bude asi poslední problém u téhle hry...
      • Nechápu?To jako stojí za kulový???
        • Jack1947
          Já nevím podle mě se budeš víc muset naučit nějaká promyšlená komba na pozdější příšery, teda za předpokladu že nechceš hrát online...
          • Ne,ne,online nehraju.Tak komba snad nějak pochopím.-kdyžtak you tube nebo něco.Spíš mi ještě jde o to,jestli ta hra za ty peníze stojí-mám rád třeba Turok nebo Horizon zero dawn,předpokládám,že toto je něco podobnýho..?
            • Jack1947
              Neumíš číst tohle není podobné tady je jediná nápln chytání (zabíjení) příšer nic víc tam není...
    • jestli rozumis hintum typu "smash the button", tak bys to zvladnout mel, neni to zrovna ukecana hra
      • Jasný,já jenom,abych se v tom potom třeba ňák neztratil,třeba při nějaký upgradování nebo tak
  • Nádherná grafika?

    ....

    *smích*
    • Oproti tomu, co dodnes hraju na PSP/PSV, tak ano, parádní grafika :-).
  • Jack1947
    Zajímavá hra a vůbec poprvé na velkých konzolí sráží to jen fakt (aspon pro mě?) že to je jen prach)s)prostá grindárna. I když to se asi dalo čekat nooo neznám MMORPG nebo celkově MMO kde by nebyl grind *12*
    • bukrr
      První střet s Monster Hunterem?
      • Jack1947
        OPrava druhý on ale snad nikdo nepamatuje na PS2 verzi to už je fakt herní pravěk skoro *3* nepočítaje PSP a taky fakt že ostatní hry byli pokud se nymýlím offline.
        • 0011
          Offline Monster Hunter by nikdo nekoupil, to by si podkopli nohy. Mrzí mě že u nás není komunita, v Japonsku jsou Monster Hunter kavárny kde se schází lidi na lokální coop (na 3ds a teď nově i na switchi)
          • Jack1947
            Tady v čr ? ses zbláznil když tu má minimum lidí povědomí o nějakém Nintendu lol. To bys toho chtěl moct...
            • Já to (MHFU) hraju na Vitě a dokonce i lokální coop-
        • Všechny velké díly měli online už i na PS2, handheldové pouze ad hoc a tuším poslední 2 kousky na 3ds měli klasickou NA/EU/JP lobby.
  • To vážně někoho baví? Jen tupě nekonečně mlátit do bossů a ty přehnaně obrovské zbraně? Koukám streamy a z těch her mě tohle zaujalo nejmíň, a to fantasy hry a rpgčka miluju.
    • tohle neni rpg, tohle je klasicka japonska rubacka
    • Tohle je v prvni rade akcni hra, nikoliv fantasy rpg.
    • jindra.veliky
      tak to nam napis jaky rpg hrajes
      • RPG....pche...RPG je např. Icewind dale.
    • ano, baví
    • Jack1947
      Nemáš rád Japonská RPG z toho si nic nedělej.
  • Já to na základě nadšených rezencí a bohužel to považuji za vyhozené peníze. :-(
  • Má to PVP? Pokud ano jak funguje?
    Díky
    • 0011
      Ne jenom coop
      • Někdo na případný coop až to vyjde na PC?
      • Zdůraznil bych, že pod pojmem "jenom coop" je myšleno i to, že to nemá vlastně singl. Sice to lze teoreticyk hrát sólo, ale pořád hrajete sami MP hru čemuž je přizpůsobeno vše (nelze pauzovat, při spuštění questu si musíte založit sólo lobby, nelze plnit více questů najednou, apod). Pokud někdo preferuje singl hry, měl by si na tohle dát pozor.
        • To se ti jen zda, je to dost podobne predchozim dilum. Primarne je to singl, ktery se da hrat i coop.
        • 0011
          Jo to je dost nepříjemný, já bych bral aby to byl singl jako u předchozích dílů, na druhou stranu tohle má i třeba Diablo 3 na pc tam mi to nevadí, ale tohle je hlavní důvod proč to není na switch. Tam bych si to zahrál rád ale snad udělají nějaký další díl přímo pro něj
          • Ta hra je úplně stejně singl jako byly předchozí díly, tady se vůbec nic se vtomhle ohledu nezměnilo.

            Už od prvních dílů jsi měl zahřívací část co se šla v singlu a pak různé vylepšené verze stejných monster co si potkal jen v guild hale, která se ale itak dala hrát solo.
          • Ta hra normalne funguje i bez internetu. A v tom pripade se zadna loby zakladat nemusi.
            • 0011
              Tak to je dobře teď jsem si na forbesu přečetl že to tam je ne úplně přehledné pro nové hráče, což by vysvětlovalo ty spousty nedorozumění nejen tady na games.

              link:
              https://www.forbes.com/sites/kevinmurnane/2018/01/28/quick-tip-how-to-play-monster-hunter-world-in-single-player-mode/#27bdd4d62d11
            • Nejde to i tak přes ten stejný interface?
  • Někdo tady do party až to vyjde na PC? :)
    • homeles8
      já se hlásím, proč ne :-) Ale chodím do práce
      • Tak to jsme dva :D nějaký kontakt nebo sem mám dát něco já? ;)
        • homeles8
          ty *1*
          • Ok :D napiš mně třeba fb, nebo steam na testmail159@email.cz ;) potom to půjde lépe ;)
  • Monster Hunter je taková druhá Zelda: Breath of the Wild. V recenzích devítky a desítky, ale co je na hře tak super, to se v recenzích nedočteme. Zřejmě to slovo nevypoví s "musí se to zažít".
    • jindra.veliky
      docetl by ses to, kdyby si zvladl v hlave zpracovat vic nez nadpis
    • Zeldu jsem hrál a občas stále hraju, takže ti můžu odpovědět.

      Úžasná hratelnost spojená s krásným světem.
    • To jsou nejlepší hry, ty co se musí hrát :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit