Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pribeh je ve hre ciste ucelovy, uci hrace chapat svet her Monster Hunter, vede hrace za rucicku a vysvetluje mu souvislosti. V podstate je to obri tutorial. Tam kde pribeh konci, tam zacina klasicky monster hunter. :-)
  • Je to přesný případ jako Dragons Dogma. Konzolisti ztoho stříkali blahem a potom to člověk pustil na PC a řekl si: co to sakra jako má bejt?
    • Dragons Dogma je paradni hra, z PS3 verze jsem byl tak unesenej, ze jsem si ji musel koupít znovu i na PS4. Ale na pc to mozna tak nevyzni, protoze mala obrazovka, mizerny ozvuceni a navic mrtva klavesnice s mysi, to je pulka zazitku pryc.

      Ale na 60" obrazovce s domacim kinem (3D audio) a gamepadem s haptickou odezvou je to proste paradni zazitek. A DD tu haptickou odezvu a 3D audio ma zpracovane fakt vyborne. Kdyz v jeskyni vystrelim z magickeho luku ricochet střely a teď to kolem mě hvízdá, energicky se to odráží or stěn až se všechno třese, tak se u toho vážně ze strachu krčím. Fantastický emotivní zážitek a takto vtáhnout umí málokterá konzolová hra. V tom je ta hra mimořádná a na pc to asi nezažiješ.
      • Ale zrovna Monster Hunter tohle taky umí dobře. Hrejte tyhle věci na konzoli, je to fakt lepší.
    • u mě v top ten DD, doporučuji retardo hry hrát a ne na čumět.
    • To asi platí pro 95% konzolovejch her. Nebo když PCčkář zahlídl konzoli a tam hráli nějakou trapárnu co jako měla představovat FPS hru (třeba Killzone). To jako bylo hodně špatný.
    • Hraju DD na PC a strikam blahem. Pro me to je druha nejlepsi hra na svete, hned po Dark Souls 1.
    • https://www.youtube.com/watch?v=o2UrLNP3ruw

      Když neumíš pojmenovat ani problém, tak to značí o tom, že jsi spíše jednoduchý hráč či troll.
    • x_ander
      Blahem jsem z toho sice nestříkal, ale parádní RPG to bylo. Docela náročné, s krásným světem, který byla radost prozkoumávat, skvělými boss fighty a se systémem pawnů, který mě dost nadchl. Nevím teda co PC (já to hrál na PS3), ale počítám, že vše z toho, co jsem uváděl, tam zůstalo stejné.
      • na PC je to mnohem lepší, žádné černé pruhy, 60FPS, vylepšená grafika, SwetFX, HD textury od moderů.
    • Dragons Dogma vyšel na pc o 4 roky později než na konzole.
      Osobně mám pc i konzole a tak kašlu na nějaké pc nebo konzolové komunity.
      Obě skupiny jsou stejně retardovaný. Stejně to jsou většinou nedospělí jedinci bez vlastního myšlení.
      • Nerozvedl jsem to. Konzolisti zde na diskuzi harašili něco o tom, že nejlepší RPG vyšlo právě na konzoli a ona to byla akční rubačka a obohacená o RPG prvky a to z toho důvodu, že rubačky ve stylu 90 let už dnes nefungují....můj názor. A že tovyšlo o 4 roky později, to nehraje žádnou roli, protože moje očekávání to vzrušení to fakt neovlivnilo...ale jak jsem psal byl jsem hodně v rozpacích co to má jako být?!
        • U Dragon's Dogma jde podle mě o to, že hodně lidí tu hru pořádně nepochopilo - protože byla hodně náročná a nic moc nevysvětlovala (obecný problém v dnešní době bez manuálů). Je to zvláštní, že se svým způsobem podobala Dark Souls, ale zatímco z DS se stala i na západě legenda, Dragon's Dogma trochu zapadlo... podle mě je to každopádně výborná RPG se zábavnými souboji, zajímavým příběhem, zábavným zkoumáním světa a množstvím nápadů ve struktuře questů. Ale rozhodně asi nezaujme každého - podobně, jako Dark Souls (a hádám, že i Monster Hunter - ale toho jsem zatím nehrál).
        • Já jsem rád že existuje velké množství různých rpg her.
          Dragons Dogma byl i v něčem originální a to se o klasických RPG většinou říct nedá.
          Ale pokud máš takovou zkušenost, že jsi se nechal sthnout harašením na fórech a hra potom nebyla nejlepší RPG, tak to bude spíš problém v tvém přístupu.
          • Mám rád akční RPG, ale jak má takové vypadat nám ukázala např. Dark Messiah: Might and magic ale Dragons d. byla fakt tubá rubačka a stále dokola ti samí nepřátelé. Monster Hunter bude něco podobné.
            • takže víš o hře howno, tak proč se dorpdele k tomu vyjadřuješ? Na žádné bosse ve větších počtech opravdu nenarazíš, navíc pokud chceš, klidně i závěrečného bosse původní hry můžeš skolit jedním šípem, ten šíp stojí asi 300K. Demence lidí, kteří kouknou na gamesplay, pak to kritizují na základě jedné hodiny na youtube, je pro mě záhadou.
            • Moc daleko ne. Ale mam tu hru v knihovně na Steamu. Už zřejmě asi zbytečně, ale potom co jsem zde koukal na Gamesplay tak grinďárna jak prase kdy v pokročilých fázích narážítena stále stejné bosy, které jste již překonali ale ve větších počtech...myslim, že to hrál olejník. A to fakt neni RPG, protože podle mě ani Diablo neni RPG.
            • A jak daleko jsi v Dragons Dogma došel?
              Mě na té hře vadilo hodně věcí, přišla mi nedodělaná, ale bavil jsem se u ní dlouho.
              Znám spoustu lidí co vychvalo například icewind dale 2 a já to po pár hodinách musel vypnout, protože to bylo další tuctové RPG bez nápadu a svobody.
  • jindra.veliky
    Mám zatím nahráno jen 6 hodin a fakt je to hodně povedený. A to normálně vůbec nejsem na tyhle "japárny"...

    hlavně to má povedenej a rozsáhlej soubojovej systém. Nechci teď (doopravdy) začínat flame, ale jistá středověká hra, která brzo vyjde je oproti tomuhle díky soubojovýmu systému fakt nuda....
    • exmaxx
      A tak kuci z KCD se ty souboje snazi pojmout realisticky. Za tu snahu a odvahu jit jinou cestou urcite poklonu zaslouzi. Jak se jim to povedlo a jestli to bude zabavny uvidime za par dni *3*
  • Hrozně napsaná recenze, sloh žáka základní školy. Jinak ta hra by se dala definovat jako: "Grind, grind a zase grind!" Pokud vás nebaví tvrdý grind, tak se této hře raději vyhněte, opravdu to není japonský zaklínač jak se někde uvádí.
    • Nevím co si pedstavuješ pod slovem grind. Ale MH není jednotvárný, máš tam neustálý progres, je to komplexní a hlavně, má to výbornou hratelnost a je to fakt zábavné hrát. To máš jako šachy nebo counter strike, někoho to baví hrát stále dokola, pro samotnou zábavu z toho hraní, není to o grindu, je to o zábavě.
    • Ne, je to další díl Monster Hunteru. Všechny díly jsou o lovu a výrobě věcí z nafarmených surovin.
  • Hrál sem betu..a nechápu jak to někoho může bavit..vezmeš quest 15 minut rubeš monstrum který ti pákrát zdrhne a ty ho musíš najít. Jo máš hromadu různých zbraní a monstra jsou odlišný..a jo padá ti různej stuff na crafting. Ale stále nechápu proč mě má bavit rubat monstrum 15 minut když je to tak neskutečně nudný...
    • Pro někoho to není nudný. Já zase nechápu, jak někoho může roky bavit hrát cod, battlefield nebo counter strike. Pořád dokola jedno a to samý, jednotvárný. MH je proti tomu ohromně komplexní záležitost. Ale pokud to někoho baví, ať to hraje, nikomu to neberu. Stejně tak nechápu, jak někdo může pořád hrát stejnou sportovní hru,a ať je to fifa nebo nějaký racing. Resp. já to chápu, ale ísobněmě to vůbec nebaví. MH mě baví, v tom mám nahráno stovky a stovky hodin, už asi pár tisíc.
  • Je tohle spise multiplayerova hra a singl je jen aby se nereklo, nebo je to na tech 9/10 i pro singl?
    • Tahle hra je obojetna, vsechno lze delat solo i kooperativne i na stridacku, neco tak a neco onak, jak to komu vyhovuje.
    • Spíš je to tak, že hra je primárně pro sólo hraní a ten mulťák je do počtu. Ze začátku hry opravdu stačí jenom agresivně mlátit hlava nehlava do monstra a nějak to upižláš, ale v pozdější fázi u těžkých monster už je při sólo hraní potřeba studovat slabiny monstra, sledovat stopu a trasu, po které potvora chodí a nachystat pasti, rovněž sledovat drobnou faunu a flóru v místě boje, která je interaktivní a může ti výrazně ulehčit celý souboj s monstrem. Monstrum můžeš nalákat do kořenů jakési révy, do které se zamotá a ty máš čas mu zasadit kritickou ránu apod. V multáku tyto věci sledovat není až tak potřeba a vždy to nějak upižláte. Záleží co člověku více vyhovuje, zda si chce hrát na samotářského dobrodruha a bere to jako roleplaying, nebo si chce zablbnout s kámošema v mulťáku.
    • Dark souls jsem také nikdy nehrál online. A bavily mě hodně.
    • i pro singl. Veskery obsah jde hrat i solo.
  • Hra co kdyz hrajete solo, tak ji nejde zapauzovat... dekuji, ale jiz neco takoveho nechci.
  • jako vám se to vážně libilo? jako fakt jo? jako proč? jako .. vždyť to je takové opravu divné..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit