Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • díky
  • Samozrejme.
  • Co mas na mysli?. Zatim jediny hloupy prispevek zde,bez navaznosti na cokoliv,je ten tvuj. *10*
  • ještě díky za odpovědi
  • Dobře ještě bych se chtěl zeptat když skončim trial a pak třeba za půl roku rozhodnu, že to chci prostě hrát dál můžu začít tam kde jsem skončil na konci trialu?
  • Hlupaci jsou vsude.
  • Zkus si stahnout EVGA Precision - SW pro kontrolu otacek vetraku a frekvenci. Na GTX2xx by mel bez problemu fungovat. Spouste lidi to pomohlo s prehrivanim.
    Btw. to prehrivani vetsinou neni vadnou grafikou, ale spatne postavenym PC, resp. spatnym/nedostatecnym proudenim vzduchu ve skrini.
  • A pak ze jsou hlupaci jen ve wowku a ejhle v EvE je hlupaku plny pytel
  • oin.odin
    ani mi nevrav týždeň dozadu niekto na slovensku vyhral 7.6M €
  • oin.odin
    neviem ... mne to ovládane vyhovuje ale na druhej strane je treba povedať že eve nie je zrovnika simulátor ... ono sa to skôr podobá na stratégiu ... a popravde si ani neviem predstaviť žeby som čokoľvek vedčie ako Cruisers ovládal ako simulátor ... na druhej strane by som si simulátoroidné ovladane rady výskúšal na svojom wolf-ovy
  • To už radši vsaď sportku.. *2*
  • Jelikoz v EVE nejde pohybovat lodi(alespon ne tak jak si 99% lidi predstavuje) tak mu ani tutorial nepomuze. Dovolim si tvrdit,ze kdyby bylo moznost ovladat lod tak jak je v jinych vesmirnych simulatorech zvykem,ma EVE o 50% hracu vice. Ja sam si na to ovladani lodi nezvykl ani po letech hrani(lepe receno zvyknul jsem si,ale povazuji ho za nestastny). Nastesti ma EVE jine prednosti,ale prave ovladani lodi hned na zacatku spousty hracu odradi...
  • I kdyby jsi nahodou neco vydelal,tak pokud te hra bude bavit,stejne to budes chtit vrazit do novych lodi a vybaveni:)
    Behem prvnich tri mesicu si na PLEX podle me vydelaji jen ti nejaktivnejsi hraci,nebo hraci kterym do zacatku nekdo pujcil/daroval penize ci vybaveni.. Po tech trech mesicich uz snad kazdy,i kdyz sazmorejme zalezi treba i na tom,jak skilujes. Se spatnym skilovanim muzes byt po trech mesich hrani klidne nepouzitelny na cokoliv.
  • oin.odin
    omg a ten podrobní tutorial si asi vypol však ... ak áno tak na to nemožno povedať nič iné ako inteligent (značne sarkasticky) ... rada pre nováčikovou ... TUTORIAL JE NAJDÔLEŽITEJŠIA VEC DO ZAČIATKU
  • oin.odin
    nulovú ...
  • Chtěl bych se zeptat je nějaká šance si během trialu vydělat na PLEX?
  • Podle oficialniho fora ma problem s prehrivanim GF karet vice lidi. Tak to snad ale opravi. Taky by pro slabsi pocitace (ale nejen pro ne) mohli mit nasatevni grafiky zvlast pro vesmir a zvlast pro stanici. I takove napady jsem tam nasel a souhlasim s tim.

    Dalsi vyborna vec co do hry pridali je Agent Finder. Opravdu povedeny
  • Nevim jak u tebe,ale u me to bezi na stanici naprosto plynule a vypada to nadherne. 3D model postav nadhera(nevzpominam si na hru kde to vypada lepe. Takze pokud mas pocit ze to vypada jako 10 let stare,problem bude nekde u tebe),vlajici vlasy vypadaji prirozene,odrazy v zrcadle dokonale,design kajuty skvely....
    Co se da vytknout je prilis tmave prostredi (az na par mist) a hlavne veeelmi pomala chuze. Ta bude asi hodne lidi iritovat.
    Muj verdikt ? Zatim naprosta spokojenost.
    btw. pro uplnost: mam 4 jadrovy procesor a ATI Hd 5850,Win7 /64 a 4GB RAM. Je to rok a pul stary pocitac.
  • no nevim, ja to resim az ted, kdyz vidim 1) zalostnou uroven zpracovani modelu postavy, ktera vypada ja z deset let stare hry a nekoresponduje se celkem slusnou urovni toho zbytku, 2) jak se mi prehriva grafarna a rapidne klesne framerate jakmile docknu (mam spise starsi GTX275). A 3) mas pravdu, hotovej produkt to rozhodne neni, je to takovej zalostnej polotovar, kterej neodpovida dobe, po jakou se o nem mluvi. Neumim si predstavit, co se stane, az se potkaj dva chary - jak rikas - "nekde v domecku"
  • Smysl fungovani CQ resi ''IMHO'' myslim porad dokola jen ti sami lide. Je to asi stejne nesmyslne jako resit smysl domecku v jinych MMO hrach. Navic ty jako zjevny hrac EVE by jsi mohl vedet ze dbnesni nocni update je jen v podstate zaklad INCARNY,nikoliv hotovy produkt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit