Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tou trojkou souhlasim. S KB ovsem ne. Nebavilo me to.
  • fallanga
    Všechno jsem zvládal s jedním hrdinou. Druhého jsem používal jen výjimečně.
  • kovar.jakub
    Legacy jsem dohrál někdy minulý týden a loadingy byly v pohodě, teď po patchích. Verze při vydání tím ale dost kazila herní zážitek, to uznávám.
  • Jednim slovem - Conflux. Hra která vás kvůli výpadku sítě odpojí od rozehraný bitvy v singleplayeru si nezaslouží jiný hodnocení než odpad.
  • Přesně, M&M Legacy se sice hraje pěkně a má slušnou atmosféru, ale po technické stránce je to doopravdy šílené. Chyby se sice časem opravují a autoři přidávají do hry nové lokace, ale problém je v tom, že to autoři nezvládli programátorsky a hra není vůbec optimalizovaná a na průměrných PC někdy nehratelná. Mám sice starší počítač, ale abych si během jednoho loadingu venkovní lokace stihl udělat snídani včetně čaje a dát do pračky prádlo, mi přijde už trochu jako extrém :) Navíc načítání stejné lokace se prodlužuje s prozkoumanou plochou.
  • kovar.jakub
    Díky moc za upozornění, opravili jsme.
  • Cela seria Heroes u mna skoncila vybornou 3kou, potom to uz bol len odpad ktory zadupal do zeme King's Bounty. Ak chcete starych dobrych heroes, zahrajte si radsej to
  • Co bylo na šestce tak špatné. Ptám se protože nevím. Hrál jsem naposledy trojku. Díky.
  • Dovedu si představit, že ten kdo nehrál předchozí díly, může být s 6 relativně spokojený. Ta hra není vyloženě nefunkční, hratelná je celkem dobře. Jenomže pro někoho jako já, kdo hrál všechny předchozí, to bylo zklamání. Města bez atmosféry, přeplácané schopnosti pro hrdinu, tuny bordelu od Uplay a nic nového co by tě oslovilo, žádný boom. Prostě celkem nuda.
  • Jediny na co jsem mel chut po chvili hrani HEROES 6 (byt samotny tahovy souboje me bavily hodne), bylo si zahrat dil patej nebo treti, anebo si vubec poprve zahrat jeste ty starsi. 7 na prvni pohled miri stejnym smerem.
  • Johnny
    Už jen to že uvažovali nad F2P pro mě trochu vypovídá o tom že to bude jen levná slátanina... Pětky mě nebavily, a sestka taky ne.. tak asi neni duvod predpokladat že to bude jiný. Leda by změnili polovinu hry. Např Age of Wonders 3 mě baví hodně.
  • Tak jak to tak čtu, tak největší úraz VI (to, že zmizely "náhodné" 4 skilly při lvlupu) asi nezmizí, takže to bude další trash.... *13*
  • Jo to jsem si vzpomněl, jak autor článku napsal "nahánění hrdinů po mapě". V H6 bylo nahánění nepřítele po mapě nejhorší zvěrstvo, co tam mohli dát. Počítač dopředu kalkuloval s každou čárkou hráčova pohybu, takže o jednu čárku jste nemohli dohnat nepřítele, který vám pořád obíhal nějaké kolečko. Dostali jste ho, až jste si vytvořili druhou silnou armádu, která mu nadběhla. No to bylo o nervy.
  • od te doby co to preslo z izo do 3D mne cela serie prestala zajimat!
  • Pokud to dopadne jako M&M legacy tak to určitě hrát nebudu. Dřív než jsem si tu hru koupil jsem našel spoustu informací co vše tam nefunguje a přešla mě chuť si tu hru koupit. Ubistoft mě už nějakej ten rok štve s tím jak nehratelný hry dává na trh *16* .
  • tomocz
    Už jsem si říkal, jestli si to špatně pamatuju nebo co to je za bordel, že se V odehrává před VI :D
  • solomon.short
    pokud to dopadne alespon jako M&M Legacy, pujdu do toho :)
  • ja hral jen 6, v čem byla nefunkční?
  • VI hm "robili" Black Hole, Limbic spravil len DLC + patche. Datadisk k VI zase studio Virtuos.
    Cela VI bola aj tak od zakladu nefukncny bordel, tak sa ani nedivim ze radsej nez opravovat ten bordel, spravia novy diel
  • V clanku mate chybu, casovo sa VII odohrava po VI a pred V.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit