Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak ... nevetsi tahak a nejdulezitejsi soucast ... zeby o to nikdo nestal? A kde ze je ta vyhoda pro vyvojare, v unifikovanym HW ... uz se tesim na ty dohady, kdyz si nekdo koupi hru, ktera bude kinect predpokladat ... ale nikde to nebude napsany...
    • MrSanta
      Zrovna .... toho...., že hra..... vyžaduje ..... Kinect.... by .... na....ní .... nebylo....napsáno....se.....nebojím.....
  • Jen drobné doplnění ke článku - hry obdržené v rámci Games with Gold už nebudou funkční trvale jako to bylo dřív, ale (stejně jako na PS) budou ke spuštění vyžadovat aktivní Gold účet (viz. hvězdičky pod odkazovaným článkem).
  • Jack1947
    Prvopocatecni "Průtah" a nasledný "Průšvih" uz asi jen tak nevyžehlý... that`s too bad... too bad...
  • No vida, že to jde. Ať už jsou motivy MS jakékoli - palec nahoru!
  • Stejně si raději počkám na pátou generaci. Těch pět let to ještě vydržím.
  • zni to jako by bylo potreba radikalne zvysit prodeje
    • Mart9
      Ovce už to nakoupily i s tim, tak je potřeba Kinect odebrat a zkusit podojit i další, teď už o něco chytřejší zákazníky.
      • wizaard
        Koupil jsem Xbox One s Kinectem, rád ho používám. Jsem proto ovce?
        • Mart9
          Ne, nejsi. Ale jsem přesvědčen, že poměrně velké procento lidí si koupilo Xbox a Kinect považovalo jen za nutné zlo zvyšující cenu, aby vůbec mohli Xbox mít. No a když už ta ovčí vlna odezněla, najednou to jde i bez Kinectu. V podstatě je to geniální tah Microsoftu, který věděl, že lidi si to koupí i tak, a pokud by to prodávali bez Kinectu, nikdy by se té zbytečnosti neprodalo tolik.
          • wizaard
            Díky.

            To je právě ale typický úhel pohledu, který apriori počítá s tím, že MS = evil. Jenže existuje i mnohem mírnější a stejně tak rozumný úhel pohledu: Kinect a vize Xbox One (vše digitálně/online, all-in-one, vše ovládá, ovládá se přirozeně hlasem a gesty) bylo něco, co Xbox One odlišovalo nejen od PS4, ale od jakékoliv jiné konzole, HTPC či TV krabičky na trhu. Proto MS tlačil Kinect a onu vizi, protože to byla jejich jediná zásadní konkurenční výhoda (nyní se pomalu dostáváme do situace - ale snad se tam úplně nedostaneme, naivně doufám - kdy budeme mít dvě konzole, které běžný uživatel ani nerozliší). A proto MS tak těžko Kinect z krabice vyndával, i když k tomu nakonec byl donucen. Dokázal ho ale dostat aspoň mezi dostatečné množství lidí, a tak má smysl pro něj dělat hry.

            Já osobně si Xbox One koupil právě kvůli Kinectu a té původní myšlence. To, že se bude prodávat Xbox One bez Kinectu, na tom samozřejmě nic nezmění a ve finále to může MS jen pomoci v prodejích a větší uživatelské základně (a tak následně lepším exkluzivním smlouvám s vydavateli her a jiného obsahu), ale trochu mě mrzí, že si lidi (ale kteří? Ti, co Xbox One chtěli, nebo ti, kteří jen nadávali, ale koupili PS4) zase vykřičeli něco, co znamená návrat k minulé generaci.

            Pořád ale Kinectu věřím.
  • už jsem za měsic ozkoušel čtyři a každej má nějaký error.Jeden nejde,dva ex kinekt,jeden
    ex ovladač, *7* opravdu to tu chtěji prodávat?
    • Tak to nesmíš pracovat na reklamačním oddělení Microsoftu! *2*
      • To spíše vypadá na PR oddělení Sony :D
  • hlavne at už je tu ! nemužu se dockat :-/ PS4 mě neba a nove hry na nej kupovat už nebudu pomalu pude na aukro a uvolní místo xboxu
  • Quantum Break, nuff said
  • Jo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit