Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano máte pravdu. Ale například to s těmi hrami... musíte uznat, že ten názor změnili, aby neztratili zákazníky. V té době byl mnohem atraktivnější PS4, a to i pro mě. Popravdě jsem nečekal, že by Microsoft mohl takhle změnit postoj, ale stalo. A já to jen vítám, protože dnes pokud se někdy rozhodnu koupit current gen konzoli, bude to Xbox One.
  • To předpokládat nemůžeš. Věděl jsi, co si kupuješ. To je jako bych si koupil v drogérii balení toaleťáků a druhý den bych jednu ruličku šel vrátit.
  • PS4 a XONE a z obou si budu vyzobávat to nejlepší..../facepalm si uzij tech 30fps 720-900px to ja radsi budu hrat v 1920x1200 120Hz a bez omezenych fx protoze si nekoupim ani jednu konzoli ale PC *3*
  • než se začne tenhle nextgen u nás prodávat tak to nebude ani oldgen, ale crapware
  • Ano, a proto se vyplati si koupit fullHD telku ... a pak na to pripojit 720tjkovej zdroj ... jeste k tomu jen 30FPS. Nj, PC zvladna 1080p (i vic kdyz na to prijde) ... a klidne pri 60+ FPS.
  • Kde nic neni ... odkud bys na to chtel ten vykon brat?
  • lol ... zadny nexgen nebude ... podivej se, jak vypada nextgen u PC ... potrebujes na to kW zdroj. Jak bys to chtel narvat do primerene velky (a nechlazeny) krabice ... ??? Konzole jsou proste co se vykonu tejce mrtvoly ... navzdy.
  • Jestli ono to nebude spis tim, ze 90% ty funcionality zalozeny na kinectu je nanic a polonefunkcni ... takze to stejne nikdo nepouziva, a navic pri srovnani s hermi PC je cena ty konzole ... skoro stejna, pricemz hry na PC stojej 1/2.
  • To spíše vypadá na PR oddělení Sony :D
  • Tak to nesmíš pracovat na reklamačním oddělení Microsoftu! *2*
  • á tedy si někdo porát plete pojmy s dojmy! 720p je HDready!!! HD tedy vnímáno jako označení PLNÉHO HD TEDY fullHD ktréžto se označuje jako HD je 1080 *3*
  • už jsem za měsic ozkoušel čtyři a každej má nějaký error.Jeden nejde,dva ex kinekt,jeden
    ex ovladač, *7* opravdu to tu chtěji prodávat?
  • PROČ ČEKAT? PC si můžeš koupit už dnes!
  • sirWallace
    Jeste by mohli celej xbox flaknout sekyrou napul... pulku prodavat za normalni cenu a druhou jako DLC...
  • Jack1947
    Prvopocatecni "Průtah" a nasledný "Průšvih" uz asi jen tak nevyžehlý... that`s too bad... too bad...
  • wizaard
    Ono je to s tou sodovkou a kafem ale trochu jinak, že... Když nechci kafe, jdu o dům dál, kde si můžu dát jen sodovku. To šlo, jde a půjde. No a ta první hospoda si uvědomí, že lidi chtějí sodu i bez kafe a začne ji prodávat.

    K té první části: jde všechno. Jen je to někdy tak náročné, že se to nevyplatí dělat, a tak se říká "to nejde". Jenže někdy se to i tak musí udělat.
  • pointa je ze kdyz ti do oci nekdo rika, ze to k**va nejde a ani to bez toho jit nemuze, a pak to najednou jde, kdyz se to asi neprodava, tak jak by si predstavovali. tak do p*d*le mi nejde do hlavy, ze takove jednani muze nekdo obhajovat. to je jako by si prisel ziznivy do restaurace a rekl si, ze chces sifon a oni, ze se podava jen ke kave. No tak si koupis kavu a za pul hodiny prijde dalsi host a objedna si sifon a k**rva dostane sifon. No nerozbil bys pak tomu zk* urvenemu cisnikovi hubu?
  • wizaard
    Tohle se mi na lidech "líbí" - když někdo dělá něco špatně (Xbox a DRM, Xbox a Kinect v balení, ...), budou se mu smát. Když si to uvědomí a změní to, budou se mu smát, že si nestojí za svým. Tak já nevím... *3*
  • Vzdycky je lepsi partner, ktery se umi prizpusobit situaci, nez partner, ktery se neohlizi napravo ani na levo a jede si po svem i kdyz blbe. Ty snad neumis nikdy za zadnych okolnosti zmenit nazor?
  • Asi nevis, ze HD je 720p. A jinak ja mam 60" plazmu a predstavit si to umim uplne v pohode. Vem si, kolik lidi dodnes kouka na dvd a to je dokonce jen SD signal. Obavam se, ze lide si to predstavuji mnohem horsi, nez to je. Schvalne, jestli poznas puvodni rozliseni techto obrazku preskalovanych do FHD: http://umsle.peklo.biz/img/1400060178.jpg

    Domotany to nemam, jeji nizsi framerate neobhajuji. Ale uvedom si, ze kdyby se te hre zvedlo rozliseni, pak by vypadala jeste hur nebo by mela jeste horsi framerate. Ty krabicky nejsou ani slaby ani silny, to se tak rict neda. Jsou jake jsou a to je hodne relativni. Zadny vykon neni dostatecny a vykon bude vzdy omezujici i u tech nejvykonnejsich pc.

    Nextgen konzole jsou slabsi nez top pc, ale zaroven jsou silnejsi nez low pc. Podle vseho je ps4 vykonnejsi nez je prumerne herni pc pro masy. Vzhledem k tomu, ze pri designu her je potreba pocitat s nejslabsim clankem, nikoliv nejsilnejsim, je potreba spis zohlednovat nejslabsi stroje nez ty nejsilnejsi, kterymi se pc hraci radi chlubi. Ten nejslabsi clanek maji konzole silnejsi nez pc platforma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit