Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže válku nové generace vyhrává..... AMD
  • Mno tak popravdě mě zatim ani jedna z "next-gen" konzoli nezaujala. A to jsem od nich ani moc neočekával.
    • Také jsem zklamán.
  • ruthan
    Novinky. Kdyz si to cele shrnu, jelikoz mi to dela dobre.. Tak, ve finale potrrebujete byt pripojeni, abyste zarizeni nebo hru aktivovali a budeme platit za pouziti bazarove hry. Zpetne kompatibilita nebude, ani za priplatek, ani pres streamovani, ikdyz je to udajne multimedialni centrum. Cili 3x fail.
    HW je fajn, az na grafarnu, o ktere nerekli ani slovo, pravdepodobne R7790 narozdil od R7850 v PS4, prvni rok, dva dobry, ale pak to bude obrovska koule na noze. CPU na urovni 1/2 vykonu Core i7, jelikoz jde sice o 8 jadro, ale pro notebooky a upgrade, uz benchmarkovane generace, kde sama AMD rika cca 10 procnet vykonu navic. Disk, skoda, ze neni SSD jako premium.
    SW - hry a multimedia, to jen snad jen pro tupy amiky, mi ostatni to samy mame na PC, dokonce po 10 letech budou mit i Skype, ktery umi uz davno i vsechny telefony. Prezentace, silena nechutna reklamstina a newspeak - samy redefinovat, experience, social, francize, brand new.. ale ve file, zase X renderu a par ukazek z her a nic.
    Summary -
    1) snadnejsi vyvoj, jelikoz je to zase prebaleny PC, jeste vice nez PS4 (kde bude GDDR5 taky jsou DDR3 a nejaky divociny se sbernici). Podoba PS4 taky usetri penize.
    2) Pro hrace dalsi kram pod stul, Xbox360 si budeme muset nechat.. 2 roky cca stejna kvalita grafiky jako na PC, potom zase 5-7 let utrpeni (respektive horsi kvality).
    Cena 399-499 dolacu, podle me levnejsi to nebude, na drazsi po krizi nemaji odvahu.
    • tvrdy.mar
      Skype má dneska každá slušná televize. Nicméně Skype při hře. To už musíš mít telefon! A ten přece skoro nikdo nemá na rozdíl od Xboxu a proto to tam je! (pro ty pomalejší - to byl sarkasmus)
  • ...takže XBox ma zas neoslovil. Zostanem primárne pri hraní na PC a neskôr, keď vydajú Playstation 4 Slim, sa pustím do kvalitných PS4 titulov ako Killzone, Gran Turismo, God of War, Metal Gear Solid, Final Fantasy alebo nejaké nové top hry. *1*
  • Předpokladám,že poplatek za aktivaci použité hry bude tak 20-30 procent původní ceny,tak aby se bazarové hry staly neprodejné jinak by tato fíčurka postrádala smysl. Jo jo MS opět přitáhl šrouby a vedle zpětné (ne)kompatibility na kterou si všichni už jaksi zvykli budou i nové hry o nějakou tu stokorunu dražší a i samotná konzolka bude samozřejmě stát už přes 10k k tomu nějaké ty mikrotransakce a zpoplatněné online služby a je zde solidní brčko na peníze,ale když to lidi stále kupují tak proč ne...
  • Preed
    Televizne sluzby,ktore nebudu fungovat inde nez v USA,pes v call of duty a preskakovanie murikov (no way) a americky futbal su pre mna deal breakre,shut up and take my money.

    /sarcasm off
    • asi se přestěhuju někam, kde to fungovat bude
      • Alespoň se zbavíš prezidenta :)
      • Jo, to určitě udělej.
  • Ja se na to koukam z jine stranky (tak snad me neukamenujete *1* ). Vyrustal jsem na PS1 a nasledne PS2. Po vetsi pauze se ke me dostal xbox360 a pozdeji i ps3. Ani jeden system neodsuzuju/neprechvaluju *4* Oboji ma neco do sebe jak + tak - *4* Jen at vydaji nove konzole, stejne casem budou v provedeni slim a do te doby si poridim nekde za par chcechtaku X360ku i PS3ku a zahraju si co jsem propasl a potom v budoucnu snad nekdy... *4*
  • Ten Microsoft je ztracený jako že totálně pořád sedí na dvou židlích a pak to podle toho vypadá. (Windows Phone, Windows 8, Xbox One, atd..) Jen tak dál a možná budou stejně oblíbený jako EA!
    • Však s tím co předvedli si teď můžou podat ruku..(vlastně už se stalo)..První co mě napadlo po představení tý krabice bylo "Věrní hráči, kašleme na vás. Novej Xbox bude glorifikovanej set-top box. S možností zahrát si sem tam nějakou hru - ovšem NE zpětně kompatibilní a pro jistotu dvakrát zpoplatněný."
      • *1* *1* Tjn Souhlas...
  • Whoossain
    Když už nic jinýho, tak si teď u Sony můžou být jistý, že i když komponenty do PS4 zabalej jen do igelitky, tak to bude pořád vypadat líp, než XO...
  • InvisiblE182
    Skype, televize, hry - myslím, než spíš než se ptát jak to bude hardware stíhat se hodí jak to mám já stíhat. Jedním okem koukat na televizi, druhým hrát, jedno ucho na skype, druhý na zvuk z televize a hry. Nohy mám volný, tak těma můžu komunikovat se svou tisícovkou přátel.
    - konec sarkasmu. Pořád nerozumím tomu, proč bych se zrovna přes hry měl chtít sdružovat s lidma. Pokud bych se chtěl s někím bavit, tak se zvednu a jdu do hospody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit