Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu logiku MS...
    1) design je fakt hroznej..
    2) NFL,FIFU apod. nahradit za exkluzivity a prezentovat to na tehlech hrach je hrozny.. nejhorsi na tom je, ze me ani jedna z tech 4 nezajima.. a NHL (jedina sportovka co hraju) vynechali exoti..


    A jen kvuli forze jim tu kupovat nebudu, ne kdyz kinect vypada jak neco z tanku.. a hlavne s logikou MS,EA (ano jak rikali maji spolecnou vizi) stahnout kupujiciho o co nejvic prachu..

    NE diky.. skoda docela jsem se tesil ze zajezdim novou forzu *9*
  • tak jsem to dočetl až k tomu "nebude zpětně kompatibilní s hrami z x360" a tam jsem skončil, dál už to ani nemá cenu číst
  • Hlavní výhodu XO vidím v tom, že má placatý vršek. Můžeš si tak na něj postavit nějakou herní konzoli.
    • *1* *1* Třeba SteamBOX ?
  • ringmancz
    zatím mi to připadá, že Sony míří spíš na ty hardcore hráče a Microsoft na skupiny kolem CoD, BF, NFL apod. s tím skypem, internetem...
    • pozor, a hardcore hráči nehrají BF, CoD, NFL, FIFA, NHL a podobně... správný hardcore hráč se těší na KNACK!
      • ringmancz
        Cílem Microsoftu bylo vytvořit nový all-in-one systém
        Xbox One nabídne vylepšené přepínání mezi aplikacemi hlasem a Skype HD
        Microsoft oznámilo partnerství s NFL

        360 se nejvíc prodávala v sev. Americe, tak je jasný, že tam cílí i tentokrát. tím co jsem napsal jsem myslel, že je to víc o hrách, z každýho mají něco - Knack, Killzone, Zaklínač, Witness...

        a hardcore v uvozovkách
        • Většina her je na všech platformách a nevím které PS4 only hry budou HARDCORE. Pokud vím tak MS na hrách nic neměnil ty jsou pořád stejné akorát rozšířil sociální aplikace a jiné "vylepšení". Zajímalo by mě co SONY udělalo jinak ? Sdílecí tlačítko je krok uplně stejným směrem jako u MS. Nepředstavili skoro žádné nové hry, zatím co XBOX má mít 15 xbox only her a 8 z toho má být fungl nových.
    • No jo, Sony a jeho SHARE button jsou totalně HARDCORE pro HARDCORE hrače.
      Nejhloupější komentář, co jsem dneska četl *1*
    • Soudíš z prvních představených her ? PS: co je dle tebe pro HARDCORE HRÁČE?
  • Wlad
    Dobre reakcne video: https://www.youtube.com/watch?v=9ekOtn7L1N0
    • kubi-wan
      Jo, jeho videorecenze jsou super... ale přijde mi, že poslední dobou vyměknul *1*
    • smejki
      "XBox One, because it does one thing well - play television." *15*
    • Ano, AJ je jeden z mála amatérských kritiků, který mluví dost jasně a hlavně od plic.
      • Nemyslím si že angryjoe je amatérský kritik,ale spíše velmi pokročilý,je to hráč jak má být,ale máte pravdu v tom že mluví od plic a velmi jasně,hlavně ví co dělá a jakou část produktu kritizuje,a hlavně jakým spůsobem...
  • Whoossain
    U mě je to poměrně jasná záležitost. Pokud bude Microsoft požadovat nějaký poplatky za používání bazarových her a pokud neupustí od zpoplatňování online hraní, tak počkám na prolomení ochrany a pak si koupim kvůli exkluzivním titulům nějakej Xbox One z druhý ruky. Pokud budu kupovat nějakou z nových konzolí při uvedení na trh, pak to bude PS4. Beztak mám v TV stolku už místo jenom na jeden krám a obří VHS přehrávač se mi tam moc nehodí...
  • InfidelBro
    Jewishsoft.
  • Hmm, tak jsem tak brouzdal po netu a docetl se, ze tenhle vytvor nebude muset byt na netu porad, ale bude tam pravidelne "sahat" v zavislosti na programu. U SP her to pry bude jednou za 24 hodin. Opravdu nechapu, jak muze nekdo spachat takoveto harakiri v dobe, kdy mu konkurence dycha na krk, nebo spis kdy ho konkurence predbehla.
    O tech dalsich nesmyslech, jako Skype apod. uz nema cenu se ani zminovat. Bazarovky tipuji ze u nas takovy problem nebudou, ale pujcovani her kamaradum ano. Tipuji, ze v Sony uz otevreli sampanske a pocitaji nove odhady prodeju PS4.
  • MidnighT91
    Placené bazarovky a půjčování kamarádovi :D Mrkvosoft dělá všechno pro to aby odehnal co nejvíc lidí? doufám že jim to výjde a novej xbox bude díky tomu absoulutní propadák, moc jim to přeju...
  • Not impressed.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit