Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hadam, ze po vzoru ground zetoes se hard obtiznost odemkne po dohrani za normal...
    • To je dobre. Chce to v menu povypinat vsechny berlicky. Za hard je to supr zazitek, navic "Had" nema tolik vybaveni. O pusce s tlumicem nemluve.

      Hra ma sve mouchy, ale myslim, ze se na ni bude roky vzpominat.

      Zalezi ale, jak se ke hre pristuluje. To je jako s Ground zero. Kdo chce, probehne to s cheatama (za to uz povazuji i to, ze vidim diky dalekohledu nepritele za zdi) za ty dve hodky. Kdyz si ale vsechno vypnem a projdeme i za hard + vedlejsi questy, vydrzi i Ground Zeroes patnact, dvacet hodin.
  • Chtěl napsat také názor (ps4 verze) ale našel jsem lepé shrnutý názor na jednom fóru:

    "That's a part of this series. And the reason why i loved Ground Zeroes. Ground Zeroes is everything this series should have been, it sets a serious tone in its (brief) story and it's actually believable. While the other games in the series are nothing more than an anime with melodramatic dialogue and overly cooked story. Kojima is by all means overrated, the only good thing this guy does in the story is the presentation, and with that he manages to put a wool over people's eyes on how really crappy the story is. I still enjoy these games, they're pretty good, and in this last one the gameplay is a pleasure, but people praise this series for all the wrong reasons."

    Souhlas.
  • cus, kouknul jsem si videorecezi, jste moc hezky kluci, taky metal soldier je hezky a ma hezky svaly, ta velryba je taky hezka, Honza se mi libi taky, jen tak dal kluci
  • Copak páni a dámové říkáte na nenáročnost tpp? Přes jisté ústupky v nastavení a locku na 30fps jsem novýho haďáka rozchodil na noťasu, který nestál víc jak nová konzole..
    • Vypada to aspon lip nez na PS3?
      • Přinejhorším je to šulnul, težko se porovnává a navíc nejsem kdovíjaká graphics whore.
  • Tahle hra je proste nedokoncená, pribeh je jen načrtnutá kostra ale ve skutecnosti jsou mise prakticky vsechny stejny - utok na tabor vojaků, na letistě. A ty se porad opakují. Je to ubijejici stereotyp, kde vas nutí vykonavat porad ty samy ukoly, prines, najdi, zlikviduj tabor a bohuzel porad ve stejnych mapach coz vas dost zmate kdyz jste predminule tohle vymlatili a znicili zarizeni a ejhle - vse je zpatky v nove misi :) Stejne tak navsteva zakladny je proste zbytecnost, prijdete tam a cumite, nic se nedeje o nic tam nejde, nikdo s vama o nicem nemluví, k nicemu..

    Zpocatku jsou ty mise ubohy nezazivny, protoze ani nemate nastroje na vykonani, zbrane, odnosny system, partaka.. To je snad prvních 15 misí. Potom zacne tak 25 kvalitnejsich misí ale porad stejneho konceptu kde prepadate tabory jakoby kvuli pribehu kde ovsem byly porad stejny ukoly - prepadni letiste atd. Bohuzel dalsi negativa jsou ty ubohe vedlejsi mise ktery musite hrat jinak se nenactou nove hlavni mise - jako zlividuj tankovou jednotku, najdi v taboru zajatce, odminuj nekolik metru na nejaky podelany ceste kdesi mezi skalama a takovy nezazivny stereotypní kraviny..

    Pak jsem zazil šok protoze se pribeh uplne prerval a asi jiz odehraně mise pokracovaly zase od zacatku ale na nejvyssi obtiznost! Takovej podraz si nechte pane Kujimo! Prestoze jsem uz davno mel v prepadech partacku Nemluvu kterou jsem puvodne musel premoci tak najednou jsem zase musel premoci Nemluvu!!!!! Celkove vas nití opakovat snad 10 misí kde znovu ozije Smrtak ktereho jste prece jiz davno zabili atd.. Tak kde je tady peribeh kdyz ho totalne rozbily aby jen naoko prodlouzili hru ???? To je neseriozni jednaní vuci hracum.

    No dobre dorazil jsem 50 misi a spoustu tech opakujicich se vedlejsich misí ale nova hlavní mise nikde. Mel jsem odehrano teprve 58% pribehu. Zbvalo nekolik vedlejsich ukolů. Takze me melo cekat spousta hlavnich misi pribehu, vedlejsi ani vetsinou nemaj k pribehu vztah.. Na inetu jsem ale zjistil ze to je totalní KONEC. Takze pribeh byl zmateny, naprosto nedokonceny, nezazivny naroubovany na stereotypní mise, pak jeste zmatene opakovany. Ve skutecnosti tam bylo jen par míst ktere k nejakemu pribehu zoldaka nebo snad mstitele mely vztah - likvidace nekolika vlastnich infikovanych lidi na zakladne a "dojemny" proslov Nemluvy.. Nejhorsi je uvadeni klamaveho procenta odehrane hry kdy jste si jisti ze mate jeste jednou tolik hry do konce ale nemate nic! jen uninstall..

    Jinak hra je kvalitne zpracovana vcetne zvuků a je mysleno na detaily, hra se dobre ovlada i kdyz je hloupe konzolovite vyrazena z ovladani myš. To je mensi plus.. Pro me hodnocení tak 65% viz nedostatky.
  • Tak musim rict ye se tahle hra velmi povedla, Metal Gear sem az doposud nehral takze nemuzu porovnavat se zbytkem serie, ale jinak je to parada. Slape to krasne plynule i na mem sranda notebooku (kde se Witcher 3 trhal i na ultra-low). Jak dane ukoly ukoncit je opravdu jen a jen na hraci - ukol znicit techniku v nepratelske drzave? Moznosti je mrtne moc - potichu obskladat C4 ci vsechny uspat a nahazet na to granata ci uzmout minomet ci to vzit primo z vrtulniku gatlingem? Kde sou takove moznosti?
    Mozna MGSV az moc nadhodnocuji pac sem az toliko novych AAA FPS za posledni dobu nehral pac ta moje plecka nic moc neutahne ale jakozto clovek co je poslednich dvacet let na hrach lehce zavislak musim uznat ze se tahle vec povedla :).
  • Žasnu nad tou optimalizací...
    Dalšího komentáře jsem se chtěl zdržet, ale nedá mi to - není to "dokonalá hra", pozor na to...
  • Jsem jediný komu vadí neustálé opakování těch samých úkolů na těch samých místech v rámci vedlejších misí? Už několikrát se mi stalo, že jsem infiltroval nějakou základnu, vyzvednul vězně, dokončil misi a okamžitě se do té samé základny vracel kvůli nějakému jinému úkolu.
    • No tak ty úkoly se ti ohalí až po splnění mise a mají tě motivovat k opakovanému hraní hry. Nen ínatom nic špatného. a nejsou povinné. Maximálně ti jejich splnění zjednoduší dosažení S ranku.
  • Natipal jsem zatim 752 Screenu od MGSV: THE PHANTOM PAIN ;)

    http://www.openworld-games.com/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-screenshots/ *1*
  • Ahoj, tak jsem konečně dohrál Metal gear solid 5 phantom pain. Chtěl bych se někoho z Vás zeptat na ten konec, nejsem si jistý jestli jsem ho pochopil správně a tady to nechci prozrazovat těm co to ještě nedohráli. Dejte někdo prosím vědět.
    • nazdar, daj vediet peosim na kolko hodnotis hru po prejdeni
      • Jelikož jsem fanoušek série, tak tomu dávám 10/10 ale příběhově je to asi nejslabší z celé série dle mého názoru teda, ale je to zase ze všech dílů nejdelší. Akorát z konce jsem byl na konec zklamán, ale co se týče hratelnost a grafiky, tak není co vytknout. Ještě, jak k tomu bude online, tak si myslím, že mi hra vydrží ještě hodně dlouho. Taky pak ještě záleží, jaký druh stylu hraní máš rád, jestli tiché plížení nebo jen střílení. Plno lidí by hru chtělo hrát jako Call of Duty, ale Metal gear není jen o střílení. Jestli jsi hrál předchozí díly a bavili tě, tak není co řešit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit