Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně, kam to herní průmysl spěje, když hry jako CoD, nový MoH prodají 10 mega jak nic a hry, které nabízí parádní příběh, skvělou hratelnost, tak se dostanou na 1-2 miliony.
    • Herni prumysl, jako kazdy jiny prumysl, produkuje, co se prodava. To co se proda, nekdo kupuje. A nejsilnejsi skupina kupujicich stoji o kratkou, bombastickou, rekreacni, mozek nevyzadujici akci (pripadne fotbal nebo auta). A kdyz se nejakou nahodou dostanou k pribehove hre, dialogy preskakuji, texty nectou, ve hre moc neobjevuji, jen bezi vzhuru k cili, zpusobem, ktery znaji prave z akcnich her. A pak vam o takovych hrach reknou, ze jsou tak debilni, ze je ani nedohrali, a ze si priste koupi zase nejaky to duty calls.

      Nastesti zatim neovladly cely herne prumyslovy kolac, a tak se behem roku obejvuji i hry pro nas, ty ostatni.
  • Novodobé střílečky stojí za obrovské ho*no. Započalo to sérií MW a myslím, že to neskončí jen u MoH, které si občas zahraji. Ale jen ty staré díly.

    No což, je čas se vrátit k té nádherné atmosféře S.T.A.L.K.E.R.a a Chernobylské zóny. =-) Na tuhle sérii nemá žádná jiná hra.
    • zrovna včera jsem zas po dlouhé době rozjel Quake II (nově) s high res texturama a celkem se dobře bavím :)
      • S.T.A.L.K.E.R.a, každý díl mám dohraný už minimálně 20x a stále mne to neomrzelo, zkouším do toho i všelijaké mody a musím říc, že na to vážně nemá žádná hra. Tedy Quake a Doom možná ano, ale nějaký COD, vážně ne. To je stupidní střílečka, které jsou dnes obrovsky popolární a vlastně ani nechápu proč. Jo možná ano. Média! Když si to vezmete, tak v TV a na internetu stále je USA, USA, USA jsou ti dobří, kteří zachraňují svět a Islám je ten špatný. Proto nesnáším novodobé střílečky. *16* *16* Je to stále o tom samém...
  • Jak tio muzete srovnavat s Cod..to je tak o dve tridy vejs minimalne...tuto je nedodelana hra s technickyma chybama...mohla dopadnout podstatne lepe..
    • A COD má bejt jako něco extra? Je to jen vymejvačka mozků blbejch americkéjch dětí. Hra vytvořená jen kvůli ziskům. Dohrál jsem a hned smazal. Nic jiného jsem, ale ani nečekal.
      • Přesně. Komerční sr*čka, která vymívá VŠEM palice a hlásá jak USA je dobrá. Prd z toho. To jsou ti největší sv*ně na světě. CoD nestojí u mne ani za jednu korunu. To už dám raději prachy do Survivarium a podpořim je, než ty americké zmetky.
  • Velice kvalitně sarkasticky udělaná videorecenze. Když jsem poprvé viděl trailer z MoH:WF vzpomněl jsem si na kampaň před vydáním Bulletstormu a jejich úletového reklamního počinu Duty Calls. S autorem plně souhlasím. Oponenti by měli vystřízlivět a nebo si nalít čistého vína, protože když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
  • zavinilo to cod s bf a moh to odnesl... bohuzel
    • Dle mého to zavinil hlavně COD. BF to jen okopíroval ve snaze vydělat nějakou tu kačku a v mylné představě, že cod je ta správná cesta. Škoda. Až pak to odnášejí hry typu MoH.
      • BF nic nekopíruje. Řekni mi co kopíruje. Celá hra je jiná a o něčem jiném. Tak neříkej že kopíruje COD...;-) BF1942 vyšlo roku 2002 a COD1 vyšlo koncem roku 2003. Tak mi řekni kdo od koho kopíruje...;-) Jasně, první díly se nedají srovnávat, ale MW A BF se také nedá srovnávat. Když se podívaš na MP je tu hodně velký rozdíl. Jak v rozsáhlostech map tak ve zbraních a jejich realičnosti. V BF máš vozidla, což CoD postrádá a tak získává samolepku tupá střílečka a nic víc.
        • Sorry, ale slova "realističnost" a "Battlefield" nejdou cpát do jedné věty. *1* . No a Battlefield kopíruje COD od dob Modern Warfare a Bad Company...akorát že v BF je technika a je většinou v otevřeném prostranství + na velkých mapách. Proto taky ty hry mohou koexistovat.
          • Aha, že v moderní době byl první Battlefield 2...;-) =-D Tak co na to řekneš teď, kdo od koho kopíruje...
            • smejki
              přešlápni si
  • V. recenzia super, hral som iba kusok hry kde som bol na palube niakej lodi, mlatil som zrejme bossa hlava nehlava a nepriatelska AI bola tak dokonale spravena ze vedeli o mne skor nez som vbehol do danej miestnosti a ich termovizia im dovolila na mna kosit zatial co som bol skovany za krabicou (ak sa da termoviziou nazvat turban na hlave) . Mimochodom tato hra si zobrala z Frostbite 2ky len to najlepsie a na hre to je velmi dobre vidiet a samozrejme citit.
  • Výborná videorecenze.Hlavně ta část, která se věnovala MP se mi moc líbila.





    hm ?
  • Ale Arcania dostala 7/10 ...zajímavý *1*
    • smejki
      a) jiná redakce *3*
      b) nehodnotí se koncept (pokud není novátorský), nýbrž jeho naplnění. A i to možná Arcania zvládá líp než MoH:WF.
  • Shenkster
    Tak tahle videorecenze mě fakt bavila *15*
  • Proc je ta videorecenze koncipovana jako kdyby ta hra mela dostat 1/10 a dostane 5? Petre, jako sefredaktor bys mel zasahnout.
    • smejki
      "1/10 - Na hrách v této kategorii byste nenašli jediné pozitivum ani lupou a pinzetou. Buď nejdou vůbec spustit, nebo se nedají hrát. Jedničkové hry jsou nepovedenou parodií na profesionální a kvalitní produkt. Obloukem se takovým hrám vyhněte."

      tak jste si zase zapřeháněl, pane třídní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit