Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela jsem se zasmál. Vadí mi akorát to, že je to pojmenované videorecenze, protože pod tímto útvarem si představuju přeci jen o chlup objektivnější a informačně výživnější záležitost. Něco jako... hmm, ostatní Lukášovy videorecenze. Například. Ale kdyby se z toho udělal specifický "žánr" a nenahrazovalo to klasické videorecenze, tak by toho tady klidně mohlo být víc. *4*
  • Ten podprahovej "boring" na konci *1*
  • A důvod, proč bych si měl přešlápnout? Jen vám, zatvrzencům a codkařům se nelíbí ten fakt, že to tak je... *1* *1* *15* *15*
  • Všem milovníkům vojenských stříleček a současně těm, co nenávidí moderní trend nastolený COD a právě MOH, velmi vřele doporučuji nedávné Spec Ops: The Line.
    • A co je na The Line jinýho? Až na příběh (kterej imho zas tak kvalitní není) je to koridor, jenom se na postavu dívám zezadu. Takže WTH? Dokonce i z helikoptéry se tam střílí, krytí tam funguje, vybuchuje tam taky občas úplně všechno....
  • Ta recenze je fakt bomba *1* *1* *1*
    • Tohle není recenze. To je blbý vtip, který by si recenzent neměl vůbec dovolit a pokládat tohle za recenzi...
  • A realičnost zbraní jsem myslel. Jelikož ta je v Bf lepší než v COD... a o MoH 2010 bylo také se zbraněmi na tom o mnohel lépe...
  • ... DOOM 3 BFG Edition 4/10 to fakt ? A Call of Duty: Modern Warfare 3 ... 7/10 ? To mi vysvetlite...DOOM 3 BFG som kúpil a som celkovo spokojný. Dostal som to, čo som čakal...čistokrvná nefalšovaná "řezba" (upravená do HD) akou Doom vždy bola. Žiadne stačte "E" a hodinové dialógy. Ta čo vlastne na Games chlapci čakajú? Že by ? If Doom was done today? Je to retro kabátik, uřcite by to šlo :) Však posúďte sami http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
    • No předpokládám, že to hodnocení 4/10 spíš hodnotilo kvalitu re-releasu a nového obsahu. A toho pro PC moc není. Na konzolích by to hodnocení asi bylo lepší, protože pro ně D3 neexistuje (hlavně pro PS3).
  • http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
  • Miluju Lukášovi videorecenze! Akorát je fakt trochu škoda, že vynechal MP.
  • ImDeath
    Nejlepsi videorecenze zatim. Presne vystihuje vsechno co MOH a COD je.
    • Co je pouze nový MoH. 2010 byl parádní a nešlo mu nic vytknout...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit