Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    *1* Grifus ty si tiež klasika, kritika trojky a 10+ mínusiek k tomu :) ale samozrejme súhlas.
  • tak je to hra z roku 2001 . Zas takove zazraky bych od toho necekal.
  • GlaDOS
    No jo, je to tak. Když jsem si koupil prvního Samsunga Galaxy S, hned sem si tam dal několik "větších fps her" ale stejně jsem po měsíci skončil u hříček typu bludiště, Angry Birds, Doodle Jump nebo Fruit Ninja, které je aspoň zábava hrát a není to utrpení díky hodně nepohodlnému ovládání.
  • Phillios191
    Přesně tak, nepatří !! to patří jen a jen na PC :)
  • montatatana
    ten strasnej ksicht Sama Lakea v komiksu se proste neomrzi :)
  • Max Payne na GOGu neni, ne? Nebo špatně vidím? :)
  • Overwatch
    "Nedá se ovládat" a "...nepůsobí úplně nejlépe a občas pozlobí." je docela rozdíl. Stačí si přečíst text. ;)
  • Docela by me zajimalo zdali tohle je obvykly graficky standart na smartphonech.
    Grafika je v nejlepsim pripade na urovni 3Dfx Voodoo 1, prakticky zadne stiny.
  • ale proč si 1. díl znovu neprjít, předevčírem jsem na něj koukal na GOG

    mne osobně MaxPayne3 zprvu nadchnul, ale po shlédnutých gameplay jej vypouštim z mysli
  • pěkně sepsáno
  • Střílečka co se nedá ovládat? Já nevim, tak třeba 7/10
  • Grifus
    Skoda kazit si dojem v podstate z klasiky, hranim na uchylnem iSranci...

    btw - Naposled jsem hral prvni dil asi rok a pul zpatky. Ted, po shlednuti screenshotu, mi teprve dochazi, jak malo ma chystany treti dil spolecneho s pravym Maxem. Smutne...
  • michaliuz18
    naposledy som hral na PADe minecraft a to je horor ovladanie, uplne necitlive na taketo monitorove dosky a mobili sa taketo hry nehodia proste, nech su na psp kde su packy a nejake tlacitka .. na tablety a podobne uplne stacia klikacie hry ako angry birds atd , zavody no nie take zlozite hry
  • Já si na tyhle starší hry pořídil netbook. Pro 11' display není nižší rozlišení problém a hra tedy vypadá pořád pěkně, navíc ovládání zůstává.
  • Ethy
    Tyhle hry na mobilní platformy nepatří. Na tabletu se to možná dá i hrát, ale na iPodu a podobných zařízení nemá člověk nárok, spíš se trápí, než baví...
  • Jak jsem psal již dřívě, k čemu mi bude původní atmosféra max payne, když si to nebudu moct ani pořádně zahrát? Budu jen matlat prsty display a zážitek ze hry je fuč *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit