Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • posila
    Nemam rad predelavky nebo napodobeniny her z PC/konzoli, kdy se na display placne virtualni joystick a tim se to ma cele ovladat. Ale jako fanousek Rockstar Games jsem dal GTA III sanci. Nicmene mise Taking Out The Laundry je pro me osobne na iPadu neprojitelna. Nakonec jsem to z frustrace prestal hrat, utvrdil svuj nazor na virtualni joystick a sel hrat GTA na PC a Xboxu.

    Ale chtel bych se zeptat, kde na tom mobilu hrajes? Doma? Po ceste do prace/skoly?
  • Milej pane, myslím že máte vážné duševní problémy...
  • Na mobilu to opravdu není ono, ale na iPadu je to dost dobře hratelné. Sice dá trošku cvik, zvyknout si na "virtuální joysticky", ale myslím, že je to spíš o zvyku. Ono bylo i přivykání si na hraní FPS a TPS na gamepadu těžké, ale časem to šlo samo.
  • To je teď IN nadávat na produkty Applu nebo mi něco uniká? To že to dělají ostatní, neznamená, že se musíš chovat jako ovce ze stejného stáda...
  • Kde jsou ty doby, kdy děcka ještě neuměly s internetem
  • A přesně na tyhle hey je Xperia Play se svým gamepadem. GTAIII na tom běží poměrně solidně (ač teda první dny po vydání to byla hrůza) a moc se těším na Resident Evil 4 a Maxe Payna.
  • ééé kde jsou ty doby Max na pC a jeho neodolatelnej šílenej Xicht nalapenej na hubě, neuveřitelnej nářez.boužen na trojku se moc neteším a to, že dají klasiku na I hnus je docela znesvecení...
  • PS: Nevím, jak se autorovi podařilo získat uvedené screenshoty, ale hra vypadá minimálně 3x lépe. Doporučuju podívat se buď na gameplay iOS verze na YouTube, případně na screenshoty z IGN. Obzvlášť doporučuju chytrákům, kteří to v životě neviděli a soudi jen na základě zde uvedených screenshotů.
  • Nejprve bych rád řekl, že iOS jako takový nemusím, stejně tak iPhone. Každopádně necítím potřebu tyto zařízení urážet výkřiky do tmy typu iSranec, apod. Holt už mi asi není patnáct let.

    Dále zásadně nesouhlasím s tím, že GTA III na mobilu se nedá ovládat. Naopak! Ovládá se výborně, na PC jsem dohrál GTA III 6x a na mobilním zařízení si jej užívám stejně. Telefon - Motorola DROID Razr (4,3", dual-core, 1GB RAM). Těžko tedy můžu věřit téhle recenzi, dle které je pokažené ovládání. Každopádně počítám, že recenze je stejně okopírovaná z IGN vzhledem k míře recenzování iOS titulů na Games.cz a datu jejího vydání.

    Bohužel však i na IGN shazují ovládání, které u GTA III chválili, takže se obávám, že Max se z téhle stránky nemusel úplně povést. Každopádně se přesvědčím sám 26. dubna - tedy po vydání pro platformu Android.
  • To fotka - to je autoportrét?
  • kritizovat to moze ktokolvek, je jedno ci mas alebo nemas tablet. ide o ovladanie ktore je jednoducho zle
  • Nekupovat. Radsi si poridit po letech na PC ze steamu, nebo se prodavaji dva dily u nas i krabicove, v nejake PC klasice. Na mobilu si to koupite, reknete si hezky, vypada to skoro stejne, ale stejne to pak hrat nebudete, protoze malej displej a smatlaci ovladani. Radsi kupovat novy hry presne designovany uz na patlaci ovladani a PC klasiky nechat tam, kam patri. Klavesnice, mys, monitor.
  • ty máš asi solidní iMindrák *1*
  • screw you.. ten tvůj avatar je strašnej :D
  • No vidíte a já Max Payne 1 hrál nedávno na PC a bavil se stejně dobře jako tehdy v roce 2001. Tahle hra rozhodně nezestárne.
  • toto vyzera tak na iphone 3g :D pozri na youtube shadowgun z androidu
  • Takovej port bych si nikdy nekoupil - matlat prstama po obrazovce pro mě není hraní...
  • Black_Hand
    puvodni hra ale vypada lip nez todle.
  • Ja to mam na ipadu slusne rozehrany a da se to. Jde jen o zvyk. Kdysi me taky prislo divny hrat strilecky s mysi,pak s prichodem konzoli na joypadu. Dnes je mi to uplne jedno na cem hraju, kdyz me to bavi. A skoda, ze to kritizuji hlavne ti, co tablet nemaji..
  • Spades
    treba galaxy on fire 2 je velka pecka a dobre se ovlada... jinak ty strilecky za moc nestoji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit