Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez atmosfery... Hrozny teen ksichty WD2 ve vesmiru? Ryder uz jen potrebuje na ten pubertalni knir skraloup od mlika *1* Tuctovej zaporak, tuctovy alieni... A to to vypadalo tak nadejne viz https://www.youtube.com/watch?v=uG8V9dRqSsw tady se dala atmosfera krajet jak mlha na rybnice v rakosnickovi...
    • Nemuzu si pomoct ale i ty briefingovy videa vypadaji lip nez tohle. Jediny character ktery me zatim zaujal je Alec Ryder za ktereho samozrejme hrat nepujde.
  • Už se těším, až si užiju polygonové sexuální orgie se všemi charaktery na obrázku (černouška si nechám nakonec)
  • The_Nameless_One
    Fakt obdivuju dedukční schopnosti některých přispívajících, když z pár minut trvajícího příběhového traileru dokáží odvodit nejen jaké tam bude prostředí, ale i herní prvky, dialogové možnosti, anatomické proporce postav, mimiku obličeje při rozhovorech, atd.
    Klobouk dolů, na to se svým skromným intelektem vážně nestačím.
    Ale teď vážně. Je pravda, že třeba Paragon/Renegade systém bych při rozhovorech oželel a byl bych radši kdyby tam byl "zaklínačovský" model rozhodnutí-následek. Ale pokud tam zůstane (a přibude k němu ještě např. Smartass) zas tak moc mi to vadit nebude. Holt to prostě k Mass Effectu tak nějak patří a hrát za zamračenýho Renegade bastarda, co skrz sevřené čelisti cedí jednu sarkastickou poznámku za druhou je (pro mě) prostě zábava.
    Pro toho, kdo něco takového nepřekousne existuje jednoduchý recept: Nekupujte a nehrejte.
    • Skutečně, tvůj intelekt je více než skromný, když nedokážeš z traileru poskládaného ze HRY odvodit, jak HRA bude vypadat. A musí být hodně těžké si to pustit vícekrát a pokaždé se zaměřit na jinou pasáž hry, nebo si posuvníkem jednu a tu scénu pustit vícekrát za sebou, popřípadě si to pauznout abys poznal, co a jak vypadá. Ke cti ti budiž fakt, že ses ke skromnému intelektu přiznal sám a nemusí ti jej nikdo vpálit do ksichtu *5*
      • The_Nameless_One
        První video je "cinematic" trailer, u druhého se na konci píše "not actual gameplay". Takže jak to bude vypadat ve HŘE?
        • obvious troll is obvious
  • Ten briefing je prve video po ktorom sa na MEA naozaj zacinam tesit (prave dohravam druhykrat povodnu trilogiu). Akurat Hana Maslikova ako companion...no...
  • Myslím si, že hra bude dobře hratelná, po tech.stránce pecka, hratelnost taky, ale moc originální postavy i designově to mít nebude, kor přiběh bude slabší, cejtím to, když se mi něco povede, tak se s tím musím pochlubit i do světa ne? Podle mně tak 7 nebo 8 z 10 to mít bude, a podotýkám, že to bude bez cz, takže taky pro neanglicky mluvící peklo! Já si to zahraju, anglicky se dorozumím, tak nějak, takže slovník atd. ten je jistej, ale sere mě, že na to ta Amerika prostě kašle, vydáme v klasicky mluvích mocnostech a nazdar! Nic je pak nezajímá, ještě, že je Zaklínać evropskej, bylo by tady dost lidí bez czech translateu v...víte kde? :) :D Netěším se na Mass Effect, opravdu mně moc nenadchnul! Zatím opravdu ne!
    • Magister_Peditum
      Tak v dnešní době nějakej ten světovej jazyk umět musíš, takže když ne angličtina, tak třeba němčina, nebo pro starší generaci tu určitě je i ta ruská jazyková verze, ne? Nehledě na to, že ME žádné sáhodlouhé a obtížné texty nemá. S Planescape nebo třeba s Morrowindem se to nedá srovnávat.
  • Mass Effect Inqusition aneb posbírej 500 kosmických shardů a uzavřit 100 průrev do sousední dimenze.
    Od galaxie Andromeda bych přeci jen čekal o něco originálnější prostředí. To reapeři z původní trilogie působili mnohem tajemněji.
    • Ach jo..to je zase výlev.
      Ze hry jsme neviděli dohromady ani 10 minut a už to tady zase někdo přirovnává k DAI.
      Jen tak mimochodem co všechno popisuješ byly dobrovolný záležitosti - nikdo tě nenutil je dělat.

      "Originálnější prostředí" - viděl jsi vůbec screenshoty ze hry(PS magazín, gameinformer atd.) ? A i kdyby tak co tam jako chceš vymejšlet ? Je to zatracená planeta a ty pokud se tam chce pohybovat musí dodržovat nějakej standart na přežití.

      A k tajemství ti dám jednoduchou otázku. Co je to svinstvo který je na začátku traileru ? Ta černá hmota ve vesmíru ? "Gravity well" v první cinematic traileru ? Nikdo to neví kromě tvůrců a QA testerů.
      To tady maj opravdu lidi takovej mindrák že nejsou schopný pochopit k čemu takovýhle trailery fungujou..omg.
  • Na to, že tam je velký posun v čase, tak mají skoro stejné věci jako v ME3 a emzáci jsou také stejní.

    To asi celá galaxie nebo celej vesmír je stejný...
    Já doufám, že to značně vylepší protože ta klasika hodný/zlý + jasné trapné romance...To je již moc dokola (btw jak vůbec šlo mít sex s tou ženskou zavařenou ve skafandru? :) ). Některé jiné hry mezitím ukázaly pokrok mimo tuhle šablonu. Pamatuji ve 3 jak když jsem byl zlej, tak se hrdina prostě více mračil a kecal naprosto vtipně drsné hlášky.... Přitom co je hodnej a zlej? Jsem tam někomu něco jako velitel nařídil a byl jsem zlej *15* To je teda.....

    Velice laciný systém. Dnes to borci dělají tak, že npc reagují na vaše akce a ne a na hodnotu bodů dobra nebo zla. To dává větší prostor jak se chovat a nejste vázán číslem. A každé npc má nějakou povahu která na to reaguje.
    • Magister_Peditum
      Ber to tak, že Mass Effect je jako Star Trek nebo Star Gate, tam taky všichni vypadali až na ksicht stejně, měli ve směs stejné technologie a mluvili anglicky. *15*
      Jinak, je BioWare se příliš nedaří vybřednout ze zajetých kolejí vyprávění příběhu, ale tahle naivita mi z tohohle typu her zas až tak nevadí. I když trochu méně černobílý svět ve stylu třeba Tyranny by mi nevadil, koneckonců migrační invaze z Mléčné dráhy do galaxie v Andromedě k tomu přímo vybízí! *3*
      • Však to by bylo zajímavé. A nebylo by to dokola furt to samé. Namísto pokusu o sex se zavařeným skafandrem lepší příběh a svět.

        Když to jde jinde a má to úspěch. Je vtipné jak něco nemůžeš, protože máš 150 hodnotu dobra a musíš na to mít 167 hodnoty dobra atd.
    • Prosim te nemluv radsi, ju? Na to se neda ani reagovat.
  • jamar28
    Zatím asi první trailer, který se mi líbí. Celkem fajn, že už nemají tendence cpát do týmu "supermodelky", vždycky mi to přišlo úsměvné, třeba ve dvojce, když měla Miranda o své husté objemné vlasy takovou starost, že než aby si na toxické planetě vzala helmu, dala přednost masce o velikosti respirátoru. Nemluvě o Jack, že. *2*
    • Magister_Peditum
      Jo, jak ve dvojce na konci mise na zničeném Reaperovi skákali otevřeným vesmírem do toho raketoplánu a Jack na sobě neměla žádný ochranný oblek a jen nějaký dýchací přístroj, tak to bylo docela k pousmání. Přitom v jedničce mohli všichni nosit normální brnění...
    • ale lesbické feministky tam dávat taky nemuseli
  • Ty lidský postavy vypadaj strašně...
    • Bohužel Bioware tohle neumí všeobecně. Alieny dávaj v pohodě ale lidi jim fakt nejdou(a to na víc mryder vypadá o parník líp jak fryder)
      Bohužel na romanci to u mě vypadá na asarijku a turianku...cora vypadá jak zarytá feministka její obličejový model je tragédie

      Jinak by mě zajímalo je to "black goo" na začátku a konci traileru vypadá to že po "gravity well" tu máme další část docela zajímavýho tématu :)
      • Já bych zase chtěl končně romanci s kroganem. Teda spíš s krogankou, páč hraju Mass Effect za chlapa. I když u nich se to dost těžko pozná, takže je to svym způsobem jedno. Rozhodně by to ale mohla bejt sranda.
    • presne...mne to príde že (bohužial) doba je taká a všetko sa prispôsobuje mládeži ktorá v dnešnej dobe takto vyzerá --je to robené pre mladé publikum--účesy...všade samé dredy...emigrant musí byť-inak orientovaný musia byť lebo by to bola diskriminácia...ale to je ok...len tie proporcie niekomu vadia..:) keby to korešpondovalo s tým že väčšia hlava -väčší mozog=viac rozumu...hmm ok..ved alieni sú tak znázornovaný odjakživa-chatrná telesná schránka ale intelekt obrovský-obrovská telesná schránka =intelekt na bode pudovosti.:D..len sa s tým ťažko zžíva-ked hráte hru je ku prospechu aby čo najviac bavila sa čo najviac zžit s postavou..to v tomto prípade bude pre niekoho problém-mne napr.: to príde ako starwars7 kde totálne po...s..rali..kasting a nebyť forda tak si to ani nepozriem...mladý herci to stiahli ešte viac pod úroven dna a to som myslel že to viac už nejde.:)-naproti tomu rogue one bolo konečne dôstojným pokračovaním...tak je to aj tu...malé telá velké(prázdne hlavy) ako dnes..:D..ale to je čisto môj názor.:D
    • ..holt musis nosit helmu i do sprchy *15*
  • kostejnesmrtelny
    Škoda, že trailer neukázal aspoň krátkej výběr z rasistickejch tweetů pana game designera.
    • jamar28
      Nebuď tak politicky korektní...
      • kdyby zajímalo https://twitter.com/manveerheir

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit