Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Škoda, že si to kvůli chybějící češtině nezahraju. *9* Pořád ještě čekám na DA:I. *1* Tak aspoň si za těch pár let tu trilogii zahraju v kuse a za pár korun.
    • TheGGG
      vždy si můžeš přepnout i do jiného jazyka a to mě netvrď že alespoň jeden neumíš...
      • jamar28
        Dost na to, abych si plně vychutnal příběhovou hru ze své nejoblíbenější herní série, umím bohužel jen češtinu. A ta bude v nejlepším případě za x měsíců.
        • TheGGG
          no stejně nebude o co stát...
          • jamar28
            To jsem se taky snažil si namluvit, aby mi to nebylo líto. Ale nepovedlo se. Realita je taková, že se na tu hru těším jak feťák na dávku.
            • Tak to mě rozsekalo *1*
    • Co sem cetl tak cestina bude, sice neoficialni ale mela by byt
      • jamar28
        Kde jsi to četl? Já teda taky počítám, že bude, ale třeba i za několik let.
        • Na facebooku stranky ME CZ tam napsali ze cestina knizku vyjde driv nez cestina do hry, tak z toho sem pochopil ze snad bude
  • IGN, Gameinformer, Eurogamer hru vo velkom chvalia a nepripada im to ako Intquisition, takze prestante plakat.
    • Tak odkazovat zrovna na zkorumpovaný IGN je eufemisticky řečeno poněkud naivní. A Eurogamer zase třeba docela pohanil Horizon, kterej ostatní adorovali.
      • Na Destructoidu to dostalo taky docela na frak, repetivni picovinka.
        • Řekl bych že jsou v minoritě(a to dost těžký). Viděl a četl jsem x recenzí a ta hra je v průměru 9/10. Tady se nemáme o čem bavit ta hra je skvělá a těch pár recenzentů co tomu dali malou známku by měli hrát hry který je zajímaj.
        • flash789
          jen aby na destructiodu jednou nepsali ze mas jit skocit z mostu, musel bys jit, kdyz na ne tak das, bez vymluv.
    • ti ale chvalili i Inquisition
      • Když napíšou, že to není jako Inquisition a Inqusition se jim líbil. To znamená, že to je podle nich dobrá ME hra, nikoliv DAI in space. POKUSTE se používat ty kulatý báně co máte na krku.
        • akorat to ,,dobra,, nema moc vypovidajici hodnotu, kdyz se jim dobra zdala i inquisition :)
      • Vyzera, ze tu sa vsetci uz rozhodli ze hra je proste zla a basta. Pritom obsahuje vsetko co obsahoval povodny ME akurat vo vacsom a veci, ktore sa kritizuju v dojmoch su hluposti
        • První Mass Effect je 10 let stará hra. Vám by přišlo normální, že hra v tomto směru nepokročila? A to i přesto, že tvůrci deklarovali, jak se inspirovali vedlejšími questy v Zaklínači. Podle toho co měl Václav možnost vidět to tak nevypadá.
          Ale počkáme na recenzi plné hry.
  • vraker
    to bude zase herni prujem *10* *11* *13* *9* *7*
  • Celkově ten ME universum bylo divný... když se nad tím zamyslíte... není až moc náhod, že u všech kolizí, útoků a ničení různých planet jste vždy byl na svém místě?

    A jo vlastně... Vy jste byl ten blázen, co si vytiskl do mozku signál majáku...
    Takže jste byl úplně u všeho :D
  • Vypadá to na stejnou nudnou blbost jako byly všechny Mass Effecty...
  • No kdybych měl brát z dojmů jenom odsud tak bych přeobjednávku hned zrušil, ale naštěstí beru i odjinud a až na problémy s výkonem a animacemi což se dá ještě opravit (možná už je, protože build co používali byl staršího data a hráli to ve 4K) to vypadá docela solidně. Je stejně zajímavé, jak všichni obhajují původní ME a považují jej za nejlepší hru přesto když jsem se to nedávno snažil rozehrát, tak jsem se nedostal podruhé ze Citadely, jak to bylo příšerné. Nudné sidequesty, planety, pořád stejné, základny a příšerný bojový systém. Přesto díky příběhu, postavám, hudbě a univerzu o němž v ME:A moc nevíme se původní ME stal legendou. Všichni viděli, že Cora nemá upravené vlasy dnešních supermodelek, ale takový futurističtější účes, který jsem viděl už někde v Deus ex a nikdo si na to nestěžoval tak je hned nesympatická. Co se týče vzhledu Sáry Ryder, tak ten byl zpočátku opravdu příšerný, ale na posledních screenshotech, už vypadá mnohem lépe.
    • to Anonym: mám nainstalované všechny tři ME a zrovna před nedávnem jsem ME1 dohrál 3x, abych měl 3 startovní hrdiny do Dvojky a do trojky. Dělám to tak vždy, i když dvojka nabízela překopání povolání původní postavy. Tvrdit o ME1, že je nudná a příšerná je jako tvrdit o starých Star Wars filmech, že jsou špatné. Hlavně ale, obličeje a animace obličejů v ME1 jsou kupodivu stále hezčí než cokoliv, co kde bylo k ME Andromeda k vidění. A věřit tomu, že u tak rozsáhlé hry bude pár dní před vydáním opravena tak zásadní věc, jako jsou animace obličeje, je přinejmenším dětinské *5* . Jenže ono nejde jen o animace, stačí se podívat na ty hnusky, co budou součástí příběhu a je vymalováno
      • ME1 doporucuji s modem na textury. S nim ta hra vypada skvele i dnes. Dokonce lepe nez ME2 a 3.
    • Tak sto lidi, sto chuti. Ja zrovna dohral po devatenacte ME1 a stale jej povazuji za nejlepsi z cele serie a nejlepsi hru v historii vubec. Krome pribehu, co ma hlavu a patu se mi libi, jak na zacatku nic netrefim, zbrane se prehrivaji a jak se postupem vse zlesuje. Jak jasam, kdyz ma obchodnik Colosus brneni nebo alespon Predator H ci L. A take se mi libi,ze brneni je brneni a ne nabarveny papir. Ted jsem v pulce dvojky a ta je dle meho nejhorsi z cele trilogie.
      • Fakt? Podle mě dvojka byla (příběhově) nejlepší. Sice to hodnocení trochu podtrhávalo dost zjednodušený bojový systém a ohromné zjednodušení RPG prvků (nakupování, vývoj postavy, atd.) , ale příběh, postavy a mise to celé vynahradili.
        • No tak zkus dvojku z trilogie vynechat. A co se stane? Vubec nic. Navic ta nasilne naroubovana spoluprace s Cereberem a to, ze z Aliance udelali totalni kreteny proste neprekousnu. Par hodin predtim resim, jak zabili admirala Kahoku a dalsi jejich hruzy, ale najednou pokrcim rameny a fajn, budu pro vas makat. A zmizi statisice lidi, ale nikdo nic nedela, asi pirati. Wtf?
          • Fordzy
            Máš pravdu, že dvojka je příběhově nedůležitá a RPG prvky byli osekány, ale pořád má nejlepší postavy, zápletku, mise, soundtrack a nejlepší konec (jen málo RPGček ti nabídne možnost všechno pokazit a zemřít). Škoda, že si Suicide mission koncept nenechali až do trojky. https://www.youtube.com/watch?v=VTsD2FjmLsw
    • No někdo vdolky, jiný holky. Pro mě je série ME hrou mého života a to hraji pc hry skoro dvacet let. *3*
      • To jste špatně pochopil... ME1 + ME2 + ME3 (až na ten stupidní konec) jsou pro většinu hráčů jedny z nejlepších her vůbec.

        Teď se ale všichni obávají, že do ME Andromeda vývojáři nacpali tolik změň, že to už nikoho nebude tak bavit. Za měsíc se dozvíme, jestli obavy jsou opodstatněné a nebo nás Bioware mile překvapí.
    • Já nemám problém hrát i starší díly. Ano i jednička mi dnes přijde dost dobrá a questy mi vůbec nudné nepřijdou.
      • Zrovna jednička mi připadá, že stárne ze všech ostatních dílů asi nejhůř. AI jak nepřátel tak společníků je mizerná a samotné souboje jsou strašný clusterfuck. Tuna zbytečného lootu a přehrabování se v inventáři by člověka připravilo o rozum. Gameplay bohužel už oproti dvojce a trojce dost pokulhává. Co mi ale vadí asi nejvíce, jsou interiéry na vedlejších planetách. Pořád dokola se opakují asi 4 interiéry, jenom mají různě rozmístěné modely, což vytváří dojem, že vedlejší mise nemají zrovna velkou produkční hodnotu, Ani hlavní mise už nepůsobí tak kvalitním dojmem jako tehdy. Což je škoda, protože příběh, dialogy a soundtrack jsou stále skvělé a boj o Citadelu je pořád nejlepší část celé hry.
        • jamar28
          Pořád je tam nejpovedenější vesmírná bitva ze všech dílů.
          • Což bohužel nevyváží zbytek. Ale ano. Je udělaná hodně dobře.
  • Me se to celkem libi zatim .. open world i soubojovy system. Ten mi prijde jako pokracovani ve vyvoji, kterym prosel ME3 multiplayer .. ktery jsem nakonec hral vic jak single. Mohl jsem hrat jako Asari nebo Volus, Asari se misto kotoulu teleportuji, Volus zase nemuze prelezt prekazku .. super !
    Jine hratelne rasy sice nemame (na 99%, nejake prekvapeni ale urcite bude jeste), ale treba zpusob uhybani je mozne menit, mame i zbrane na blizko .. tahla cast zatim vypada nadejne.
    Ty zensky se jim ale nepovedly ani trochu, bes .. chlapi pritom vypadaji OK, a nehumanoidni mimozemstani jsou stejni jako vzdy .. na to si ale clovek zvykne, pokud to bude jediny problem .. POKUD .. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit