Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No po shlédnutí videa na Eurogameru si jen říkám WTF. Vypadá to hrozně.
  • Stejně si myslím že pokud nepodělaj hlavní linku s loyalty misema tak z toho může bejt dobrá hra. Na side questy v otevřeným světě člověk kašle(nechápu proč to do MEA cpou).

    Problém s animacema snad nějak pořešej - na twitteru potvrdili že "press" verze je staršího data a od té doby se hodně pracovalo na opravách. A i kdyby ne, tak se podívejte na původní trilogii to byla katastrofa co se animací týká(valná většina z nich byla radši mimo záběr a člověk je musel domýšlet)

    Za co bych ale fakt zabil jsou xichty(sára je už snad ok), ale coru bych si jako členku týmu nevzal ani kdybych v sobě měl 10 piv.
    • Uvádět jako příklad grafiky Mass Effect 1 není moc dobrý nápad. Od té doby už uplynulo hodně let a lidi snadno neodpustí stupidní výrazy ve tvářích.

      Vývojáři mají co dělat, aby stihli dodělat tu mimiku. A obávám se, že stupidní xicht Cory zůstane :(
      • Tak já zrovna nemyslel ME1. K ME3 se snad dostanu o víkendu, ale momentálně v ME2 jsou tam taky naprosto šílený animace.
        Jo xicht Cory snad fixne nějakej mod protože VA má fakt dobrej. Asi prostě na první pokus budu muset jít po turiance :)
        • A tys neměl v úmyslu jít po turiance od začátku? Prznění mimozemšťanek je snad to, o co v Mass Effectu primárně jde, ne?
          • Říkal sem si že bych vyzkoušel peebee ale nevím..na asarijku má divnej xicht(to radši půjdu po tý doktorce)
  • Já bych měl s dovolením dotaz na autora článku: Jsou v editoru rozšlápnutých pomerančů eee teda vlastně obličejů nějaký kódy(export/import) ksichtů jako byly v předchozích ME?
    Nebo se zase pojede krajně nepraktickým třicetiscreenshotovým systémem jako DA?
  • Mistr Plecháček, nám rady tvrdí, že dialogy jsou zjednodušené.....on asi nikdy nehrál žádný Mass Effect nebo RPG, jak se zdá. Je potvzeno, že na výběr jsou v dialogu minimálně 4 možnosti, což žádný z předchozích ME neměl. Takže, co to melete za lži pane Plecháček?

    Plecháčkovi asi unikl kontext toho questu se skenováním mrtvol, což by mě nepřekvapilo. Třeba ta šamanka zjištuje, co ty lidi zabilo a pořebuje je oskenovat...aby mohla zjistit, tu příčinu ta mrtvola je od ní pár kroků asi proto..já nevim, protože ji tam sama osobně k sobě dotáhla, aby ji mohla zkoumat? Logika pane Plecháček?
    • Dobrá, omlouvám se, že jsem se zachoval jako asshole numero uno, ale u tak velký hry se dá očekávat, že se tam tyhle skenovací vežblepty obejví. Měly to předchozí Mass Effecty, měl to zaklínač, Deus Ex. Každý RPG něco takovýho má.

      S těma xichtama souhlasim, Ryderová je miss Derp of 2017, ale stejně mám v plánu si posstavy upravovat. A pokud budou, alespon postavy správě hýbat pyskem při koverzaci jsem s tím OUkey.
  • Cejtím zklamání, a jelikož to ani nebude v cz, jde tahle shitina mimo mně! MS1-3 a nic jinýho už nebude, nikdy!!!!!! VŠechno se dneska přehypuje, nadopuje, a přitom to bude rovinkatý klišovitý, možná i kašovitý plitký přiběh, boje hodně zlých mimozemšťánků versus pitomý plastický lidi, takže sbohem moje oblíbené studio, sbohem MAss Effecte! *16*
    • To je opravdu tragédie, že to není v CZ *7*. Ale musim uznat že je zajímavý že každá druhá srajda od Ubisoftu CZ lokalizaci dostává.
      • flash789
        Tak pro cloveka co anglicky neumi nic to jiste tragedie je, a zasadne to rozhoduje o tom jestli si hru koupi nebo ne. Me by to taky vic vyhovovalo cesky, pac anglictina me unavuje, protoze to neni jazyk ktery denne uplne bezne pouzivam a je pro me proste ,,cizi,,
        • A ona vyjde ta hra jenom v angličtině? Co se naučit jakýkoliv světový jazyk? Od vydání ME3 v roce 2012 na to bylo docela dost času....
          • naucit se cizi jazyk na stejnou uroven jako ten rodny neni tak jednoduche, zvlast kdyz ho clovek neni nucen kazdodenne pouzivat v beznem zivote
            • furt nechapes, ze ja o jabkach a ty o hruskach, ale to je jedno
            • Kromě češtiny ještě umím anglicky, neměcky a trochu francouzsky. V porovnání s němčinou a francouzštinou je angličtina easy peasy.
            • Neni podstatne jestli je o neco tezsi nebo jednodussi, ale kdy a za jakych podminek a v jakem prostredi se ho zacnes ucit - vnimat.
            • To není pravda. Čeština je jeden z těch "těžších" jazyků, takže naučení relativně jednoduché angličtiny v porovnání s těžkou češtinou je mnohem lehčí.
        • V těhlech hrách je angličtina primitivní. Slovník a louskat. Pokud má člověk hru rád a zajímá ho o co tam jde naučí se i jazyk. Já proseděl noci kdysi u Final Fantasy VII se slovníkem a díky tomu vděčím za svý znalosti dnes. Plus mraky pokeců v MMO v eng. A v dnešní době překladačů na webu je směšný se vymlouvat na neznalost.
          • flash789
            tahle internetova retardovanost je tak strasne unavna. vazne si myslis ze kazdy kdo neumi anglicky bude hru hrat s otevrenym prekladacem na webu? jsi spadl z visne nebo co, mel by ses nekdy od toho internetu zvednout a jit se podivat ven, dost by ti prospelo. A i kdyz by se nasel nekdo kdo by to delal, tak vetsina cutscen bezi realtime bez moznosti je zastavit, takze skutecne nechapu jak by v tomhle pripade sel vyuzit webovy prekladac, to si jako dotycny ma delat screenshoty nebo si to fotit na mobil? Uvazuj nez napises takovou koninu.
            FF 7 ze slovnikem hral kde kdo, vcetne me, a mmo s cizincema jakbysmet, a presto ze anglicky umim natolik ze hrat bez problemu muzu, mam radsi hry cesky..co ti na tom presne vadi nechapu.
            • Kdo tady mluvil o Google Translate?
              Jestli si pod slovem "slovník" dokážete představit jenom Google Translate, tak se nedivím, že vás angličtina štve. LOL
            • Hráli sme s otevřenými slovníky! Jedinou internetovou retardovaností tedy trpíš ty, protože když to nestíhá google translate překládat, nedáváš to.
            • Ash Williams tím chtěl říct, že angličtina ve hrách je většinou na lehké úrovni. Ten kdo chce, se anglicky už dávno naučil. Osobně jsem taky anglicky vůbec neuměl, ale před X lety jsem si zahrál 2 hry v angličtině a po ruce jsem měl slovník a hele... po těch 2 hrách jsem začal angličtině rozumět!!

              Stačilo už jenom trochu vychytat gramatiku v nějakém kurzu a nebo z nějaké učebnice a od té doby umím anglicky tak dobře, že si dnes čtu knížky v angličtině.
              Jak jsem řekl, kdo chce, ten se tu angličtinu naučil, protože angličtina je jeden z (gramaticky) nejlehčích jazyků na světě.

              --------------------------------------------------------------------------
              A to vaše tvrzení "anglicky umím natolik, že hrát bez problému můžu" je vtipné. Kdyby jste anglicky skutečně uměl, tak se tady nevztekáte.
            • "anglictina me unavuje"
              "anglicky umim natolik ze hrat bez problemu muzu"

              *15* *15* *15*
            • Potrefená husa se čílí. Ostatně nebylo to myšleno na tebe. Neznáš mě, neodsuzuj.
  • Zabanujte už to GGG, prosím.

    Nevím, proč se může se zbláznit, když nějaká hra dává hráčům najevo, že bílí jsou nejhorší z lidí. To se během dalších let stane naprosto normální názor.
  • Recenze Numenery od Pecháčka confirmed? *1*
  • A já si to předobjednal... No snad to nebude taková hrůza jako inquisition...
    • Nechci se nikoho dotknout, ale naprosto nechápu lidi, co so předobjednávají. Zvlášť v dnešní době. To opravdu to jedno brnění a jiná barva vozítka stojí za tu koupi zajíce v pytli? Ta hra se nějak změní, když se koupí v den vydání nebo třeba týden po vydání?
      • A proč ne? Ať si každej dělá co chce... U nových her bych si to netroufla ale u titulů co znám, do toho klidně jdu. A rozdíl v t není, pokud mě hra bavit nebude, můžu ji vždycky prodat a je jedno, jestli to bude den po vydání nebo týden. ;-)
        • ty asi nehraješ na pc co?
          • Ne, hraju na PS4 a hry si porizuji v krabičce. Takze hru můžu kdykoliv otočit. A jaký je rozdíl v tom, jestli hraju na konzoli nebo na PC?
      • To ne, asi tam ani nic takovýho není. Ale na PS funguje možnost předstažení, takže můžeš začít hrát v okamžiku kdy hra vyjde.
      • den po vydání a i týden po vydání bude minimálně o 40% dražší než v předpobjednávce *16*

        Řekl bych, že to je ten hlavní důvod, proč to lidi předobjednávají (nové barvičky na brnění a vozidlo nikoho nezajímá)
        • to jsem jeste nevidel, ze by predobjednavka byla o 40% levnejsi
          • Ta sleva 40% byl jenom příklad, Někdy je to podstatně méně, někdy dokonce i více.
            Třeba Zaklínače 3 jsem měl v předobjednávce za cca 750kč a v den vydání se v kamenných obchodech prodával i za 1200kč (ale našly se i obchody, kde byl za méně)
          • Nemyslím si, že jsem něco ušetřil. Nicméně já bych si tu hru koupil i kdyby nebyla úplně top povedená. Takže důvod proč nepředobjednat prakticky nebyl. DA:I byl podle mě fail, ale byl to z mého jediný fail od Bioware a předpokládám že se tak zkušený tým dokáže z vlastních chyb dostatečně poučit. Mě třeba otevřený svět nevadí (Zaklínač 3 dokázal že to jde udělat dobře), takže pořád neházím flintu do žita.
  • Očekávám sračku s herní dobou na 16 hodin(jak šli dohrát všechny mass effekty když člověk ignoroval trapné vedlejšáky).
  • Co maj vsichni proti inkvizici ??? Podle me poveden hra a to sem odkojenej bg a iw
    • Prázdnej svět, debilní questy, a dementní management questů, nudné cestování, postavy zasekávající se v soubojích, a docela dost škaredá grafika.
      • To same se da rict o baldurs gate ...
        • Dá, ale bude to kravina.
          • Bg1 byla taky plna prazdnejch lokaci a primitivních ukolu...
            • Fordzy
              BG1 ale vyšla v době kdy byl nastavený určitý standard a ten standard překonala. V době kdy se blížil Zaklínač 3 nemá DA:I co pohledávat. A ted už vůbec, po vydání Z3 jsou hráči smlsaní kvalitními questy a ME:A to bude mít ještě težší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit