Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle Bioware blogu by nepřátelé měli na vyšší obtížnost být nejen tužší, ale i pohotovější a vyčůranější.

    With MEA, we decided to keep defenses static (i.e. If an enemy doesn't have shields on Normal, then he doesn't have them on Insanity either), but we increase enemy durability enough to require a well-made character (and ideally well-crafted weapons) to take them down quickly, we increase enemy damage enough to melt you very quickly when you're out of cover, we increase enemy reaction times and make them smarter about flanking and taking advantage of when you do something unwise (trying to use a hover attack when surrounded by entrenched foes, for instance), using more flushing attacks to force you out of cover, and so forth. We also scale the player's health and shield gates, so you've got very little slack if you screw up.
  • flash789
    ja nevim, dohrat hru na nejtezsi obtiznost a na 100% a pak o ni psat jak je blba, to opravdu zavani bud blazincem, nebo nejakou dusevni herne sadomaso poruchou.

    A co bych presne mel chapat na tech GIFech? Jako myslis ze je nekdo tak duchaplny a trefne a bystre mi odpovi nejakym obrazkem misto psaneho slova? Super...obrazky se ukazuji opicim, ja nejsem opice. Jsi opice? ze se ti to libi? Fajn, bud si..

    jakej kouzelnik?
  • No někdo vdolky, jiný holky. Pro mě je série ME hrou mého života a to hraji pc hry skoro dvacet let. *3*
  • A proč ne? Ať si každej dělá co chce... U nových her bych si to netroufla ale u titulů co znám, do toho klidně jdu. A rozdíl v t není, pokud mě hra bavit nebude, můžu ji vždycky prodat a je jedno, jestli to bude den po vydání nebo týden. ;-)
  • Dá, ale bude to kravina.
  • furt nechapes, ze ja o jabkach a ty o hruskach, ale to je jedno
  • Kromě češtiny ještě umím anglicky, neměcky a trochu francouzsky. V porovnání s němčinou a francouzštinou je angličtina easy peasy.
  • Kdo tady mluvil o Google Translate?
    Jestli si pod slovem "slovník" dokážete představit jenom Google Translate, tak se nedivím, že vás angličtina štve. LOL
  • Ta sleva 40% byl jenom příklad, Někdy je to podstatně méně, někdy dokonce i více.
    Třeba Zaklínače 3 jsem měl v předobjednávce za cca 750kč a v den vydání se v kamenných obchodech prodával i za 1200kč (ale našly se i obchody, kde byl za méně)
  • Hráli sme s otevřenými slovníky! Jedinou internetovou retardovaností tedy trpíš ty, protože když to nestíhá google translate překládat, nedáváš to.
  • To same se da rict o baldurs gate ...
  • Prázdnej svět, debilní questy, a dementní management questů, nudné cestování, postavy zasekávající se v soubojích, a docela dost škaredá grafika.
  • Nemyslím si, že jsem něco ušetřil. Nicméně já bych si tu hru koupil i kdyby nebyla úplně top povedená. Takže důvod proč nepředobjednat prakticky nebyl. DA:I byl podle mě fail, ale byl to z mého jediný fail od Bioware a předpokládám že se tak zkušený tým dokáže z vlastních chyb dostatečně poučit. Mě třeba otevřený svět nevadí (Zaklínač 3 dokázal že to jde udělat dobře), takže pořád neházím flintu do žita.
  • Já nemám problém hrát i starší díly. Ano i jednička mi dnes přijde dost dobrá a questy mi vůbec nudné nepřijdou.
  • To ne, asi tam ani nic takovýho není. Ale na PS funguje možnost předstažení, takže můžeš začít hrát v okamžiku kdy hra vyjde.
  • Neni podstatne jestli je o neco tezsi nebo jednodussi, ale kdy a za jakych podminek a v jakem prostredi se ho zacnes ucit - vnimat.
  • Já nemám na mysli, že by to všichni měli bejt hezouni a krasavice. I když tady mi u postav trochu vadí jejich prapodivný proporce. Cora má vůči tělu krk jak žirafa a velkou hlavu, Sára má nepřirozeně veliký oči, divím se, že se jí bulvy vůbec vejdou do hlavy. Scott je skrček s připosraženejma nohama. Vzhled těch obličejů nepůsobí přirozeně, ale umělohmotně. Vlasy jsou kapitola sama o sobě. V ME vypadaly blbě už před deseti lety, ale tenkrát to tak bylo a nikdo to neřešil. Teď už je to výsměch současným možnostem. V době, kdy jde udělat perfektní vlající kštice, jsou kydance divné hmoty imitující vlasy dost do očí bijící nedostatek.

    Co se animací obličejů týče, skoro ve všech článcích z předváděčky padla zmínka o jejich ne příliš dobré kvalitě. Inquisition se opakuje. Tam mohl taky člověk v editoru strávit hodiny, pečlivě ladit a pak to naprosto rozsekalo prvních pár minut hry, kde obličej vypadal jakkoliv, jen ne jak v editoru. A navíc v každým záběru úplně jinak. Aneb snaž se jak chceš, stejně ta postava bude čumět jak péro z gauče s divně šmajdající hubou.
  • Tak Mass Effect byl celý vynikající, až na ten závěr ME3 *16*

    Ale s tím Dragon Age už to tak skvělé není. Nejlepší díl byl jednoznačně první, a pak následující díly měly lehce sestupnou tendenci. Jako dalo se to hrát, ale DA2 a DA:I nebyly hry, na které lidi budou moc vzpomínat.
  • "taky by se dalo rict ze potrefena husa se vzdycky ozve :)
    vzhledem k tomu ze lide co prispeji vlastnim nazorem mnohdy nasbiraji 40 minusu si s vami dovolim nesouhlasit"

    To je nesmysl, protože tady úplně všichni (i novinář/recenzent) píšou svůj osobní názor. Kdyby to tak bylo jak tvrdíte, tak všichni mají "40 mínusu".

    Ve skutečnosti o "karmě" příspěvku rozhoduje fakt, o čem ten "osobní názor" je. Většina lidí si myslí, že jejich názor je velmi inteligentní, zábavný a koncentrovaná síla pravdy... ale bohužel tomu tak není.
    A pak tady ti chudáci pláčou, že "nefér" dostali hodně "mínusů", i když jejich komenty jsou přece tak super.
    nepoznávate se v tom? :)
  • To je smutnej fakt a obávam se, že Andromeda nebude v tomhle ohledu žádná výjimka. Ale třeba Bioware překvapí. Za posledních 10 let už minimálně třikrát stalo, že moje skepse nebyla na místě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit