Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass effect byla vždycky sci-fi tak trochu bez charakteru. Kromě pár věcí tam v lore nebylo nic, co by hru činilo po stránce universa nečím spešl. Klasická sterilní sci-fi, která ale měla perfektní postavy, skvělé, vtipné a pohodové dialogy a spoustu humoru. To je hlavní věc, co chci v dalších dílech. Plus eště lepší chemie mezi členy týmu.
    • Souhlasím s Vámi pane doktore, mě třeba celej mass effect přišel jako neuvěřitelná nuda ať jsem se snažil mít ho rád jak jsem chtěl.
  • o hře to nic nevypovídá, ale výběr písnicky zase blbej jak necky :( PR hold může dělat každej kokos...
  • Magister_Peditum
    Přidávám se k názoru, že tohle by klidně mohl být trailer k některému z předešlých dílů. Zkrátka na to, že má údajně jít o průzkum zcela nové galaxie, mi to přijde pořád stejné. I tak se ale docela těším. Jen takový postřeh. Zajímalo by mě, jak se vypořádají s tím, že v Andromedě už nebudou (neměly by být) mass relays, kterými šlo cestovat na větší vzdálenosti. Že by upgrade pohonu lodi? *3*
    • Výbuch Mass Relays byl upraven v Extended edition, kde nevybouchnou, ale jsou pouze poškozené.
      • Magister_Peditum
        Já myslím v nové galaxii. Tam taky byli reapeři?
        • Pokud tam nebyli Reapeři, znamená to že tam budou jiní "super" syntetici.
    • Luckiller
      Jednoduše, budou ignorovat polovinu věcí, které se staly v ME3 *5*
    • Nestačí, že je to barevné, randí to a hrdinně to bojuje s invazí alienů? *2*
    • Lukyz
      Já bych si tak nějak od boku troufnul tipnout, že by se celá hra odehrávala v galaxii Andromeda (přece jen nejde o malej píseček na hraní) např. že byli na cestě na Zemi, ale jak bouchly mass rellays tak je to vyplivlo právě v Andromedě a jako hlavní úkol by byl dostat se zpátky na Zem? I když to už by byla slušná vykrádačka BSG *1*
      • Magister_Peditum
        To by mi ani tak nevadilo. Kromě Homeworldu tu zas tolik her s podobnou tématikou cesty nebylo. Na druhou stranu by to znamenalo, že kromě posádky moc lidí ve hře nepotkáte, a nejsem si jistý, jestli by do toho autoři a EA šli.
  • oin.odin
    Hra tam HUDBA Johnny Casha ... to nemo nemôže bit zla hra (len aby vyšla nie ako Prey 2)
    • oin.odin
      Ježiš maria čo máju ľudia proti Cashy ???
      • Shaker
        Treba to, ze jediny jeho dobry pisnciky jsou covery od nekoho jinyho...
      • Každý nemusí mít stejný hudební vkus jako ty, se s tím smiř.
  • Hodně slabej trailer. Ty skály z Arizony znamenají, že se z daleké galaxie budeme vracet na zemi, nebo že to v daleké galaxii vypadá, jako v Arizoně?
    • A na Marsu to taky vypadá jak v Arizoně... To je ale bordel v tom vesmíru.. Možná bys měl podat stížnost do Nasa nebo kdo má tohle na starosti... *3*
      • Jj, a taky je tam tráva a modrý nebe... a hraje k tomu Johnny Cash
  • kkING
    po kliknuti na link ke clanku jsem dostal na tomto PC prvni blue screen (windows 7) takze si budu trailer na novy mass effect pamatovat asi dele nez ostatni. jen johny cash si toto nezaslouzil :-) (RIP)
  • Prosíím nech je to Shepard.
    • Mass effect je moje oblíbená série, ale do mrtvol se nekope, nemám rád ždímání značky a naopak bych si přál aby to bylo klidně něco úplně nového, třeba i simulace vesmírných bitev a obchodní simulátor a rpg zároveň, všichni vývojáři a hlavně konzumenti jsou u svých značek úplně p╚↑↨*#y ze změn, já tam pastýře teda už nechci, bylo to uzavřený, asi budu jediný ale já byl s koncem 3jky spokojený, bolby jsem si užil dost během hraní a respektuju jak to chtěli ukončit, nepřišlo mi to trapný a určitě si celou trilogii projedu znovu, ale zatím nestačím hraním tempu nákupu her *1*
      • Spades
        Přesně tak.
        Hlavně Shepard po 4té už by byla nuda.
        • fallanga
          Ano, stačí to, že znova hrajeme za člověka. Kdy se dočkám hry za Batarianského teroristu nebo za Turianského lovce odměn?
          • Nebo aspoň za hanarského prostituta... *1*
  • Song dobry, ale k ME se absolutne nehodi, vubec to nepripomina ME... zatim celkem zklamani.
    • Jojo, na základě renderovaného traileru a "nehodící se písničky".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit