Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    to radši SP, než MP...
  • TheGGG
    pls ten tvůj přístup, jako když v 19. století vědci tvrdili, že už vše co mělo být vymyšleno už je vymyšleno a pára je vrchol pokroku...
  • nebude, protože fyzika
  • Tebe za to někdo platí? Počkat, vlastně ano. *7* *11*
  • Chápu to dobře že dělají dva mamutí projekty najednou (singleplayer a MMO)? Jestli to náhodou nebude důvod proč nestíhaj.
    Singleplayer bych klidně zaříznul, nebo bych ho implementoval do MMO jako příběhovou část. (Ale proč neprodat stejnou hru dvakrát, že ano). Nějak nechápu kdo bude stíhat hrát obě hry současně a levelovat si lodičku v MMO a pak dělat to samé v SP. Ledaže by se naplnit pravděpodobný scénář a squadron by vyšel dŕív a MMO s velikým spožděním.
    A teď do mne hateři.
  • TheGGG
    takže radši nějakou nudu kde se bude celou dobu plácat bs jako v blade runnerovi.... tak to fakt ne
  • TheGGG
    než tadle hra vyjde, bude se do vesmíru lítat naprosto běžně a celé to ztratí smysl..
  • Blue.Shark
    ...to to asi ještě není hotový *15*
  • alien5
    *1* *1* *1*
  • původně to mělo vyjít někdy v roce 2014, ale máme rok 2018 za dveřmi a hra pořád nikde...
  • až to bude hotový *2*
  • No a kdy to teda vyjde? :)
  • Blue.Shark
    Hrozně by se mi líbilo osvěžení v podobě vypuštění jakékoliv "nadpřirozené" hrozby nebo záchrany galaxie. Dlouho jsem nehrál příběh, který nepotřebuje nějaké zdánlivě neporazitelné nepřátele, aby se rozvinul do velkoleposti.
  • Nic proti Muskovi, SpaceX je parádní, ale SC mi připomíná Teslu. Tolik keců je o tom, těch pár lidí co to má z toho dělá nejlepší věc na světě, ale ve skutečnosti ještě nic pořádně nepředvedli. Jen vždy slíbí něco novýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit