Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack

    a co Horace goes Skiing ?

  • Marines
    Ano, tohle jsou i skvělé hry a u některých mám odehráno i pár hodinek, ale "legendární", mi připadá, že není asi žádná, jak se herní svět vyvíjí budou v nabídce jistě i ještě lepší hry.....
    • witcher3, rdr2 i gta 5 stopro legendární jsou. o gta a rdr už ale můžeme mluvit, že se nesou ha své značce. hlavně tedy gta. podobně tak dark souls, zelda, super smash bros.

      • A Witcher 3 se na své značce neveze? Ten je legendární snad jen tím, že jde o nejpřeceňovanější a nejnadhodnocenější hru v historii.

        • Tak já nevím. Já třeba povídky ani knížky nečetl. A W1 a 2 mě nebavil. Takže nadšení z trojky jsem třeba určitě neměl kvůli značce....

  • sankuri

    A ja mel za to ze generace je rozpeti zhruba dvaceti let, ale treba to bylo mysleno pro jepice.

    • 0011
      Je tím pochopitelně myšleno generace hardware, čili osmá generace konzolí= od roku 2012 do dneška.
  • Ono se to stejně blbě soudí. Když bych měl třeba hodnotit nej hry podle toho jak dlouho u nich prosedím, paradoxně by to asi tuto generaci vyhrálo Dreams. A to je teprvev Early Access a technicky řešeno, to ani není hra (ještě) :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit