Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *9*
  • rekneme že mafie z 20. je vnimana tak nejak romanticky a je spojovana s jistym kodexem cti, ale pozdej v 60. letech už se to zvrhlo (drogy, vydíraní, unosy, prostituce, vraždy). takže delat hru a hrat za tyhle grazly mi prijde nevhodne.
    • drogy, vydíraní, unosy, prostituce, vraždy......to vše se dělo i ve 20. letech takže zase nemáš ani páru o čem žvatlaš
      • C-BEAM
        drogy nebyly až tak rozšířené, zejména ne v dobách prohibice když se pašoval alkohol, mnohé mafiánské rodiny se od drogového byznysu v 20-tých letech distancovali. Drogový byznys začal prudce růst až po 30-tých letech. Ale ano, v principu již v těch časech bylo samozřejmě vše jmenované jen ne v takovém rozsahu a formě.
      • nojo ale von byl ten hodnej mafian jako v pohadkach pardon jako ve filmu a v knizce *3*
    • Zrzzek
      GTA je nevhodné... přesto velice dobré a úspěšné...
  • TheGGG
    stydím se za čecháčky a to jejich neustálé nadávání na západ a ameriku. Levičácká komoušská svoloč. Mafia III konečně vypadá trochu zajímavě, né jak super "realistická" jednička, kde auto po jednom ťuknutí zastavilo a kde nebyl žádný systém krytí zííív, konečně od toho dal vávra svoje pracky pryč
    • kubi-wan
      Nojo, nebyla to hyperzjednodušená konzolová m*dka, ve který potřebuješ krytí, aby ti náhodou nepřátelé neublížili, božínku.
    • stydím se za čecháčky, co se serou do věcí ostatních se svým naprosto ubohým Justin Bobr like komentářem, anižby věděli, co jejich slova znamenaj. Pokuď se ti to nelíbí, tak zavři hubu, nebo se odstěhuj do Ruska, tam takové rage quitery uvítaj jako soudruhy. A komunismus není sám o sobě špatná forma vlády, záleží na tom, jak ho využívají a definují samotní politici. Ale komunismus v inteligentních a slušných rukách by mohl být i lepší, než demokracie, která bohužel v naší republice občas míří ke kapitalistické anarchii..
      • Co to sakra meleš? Komunismus sám o sobě je zvrhlost už od úplně prvotní myšlenky, tedy že by se měli všichni mít stejně. To je od základu pitomost. Lepší než demokracie, ještě lepší! Ty prosímtě hraj hry a nevyjadřuj se k jiným věcem....
        • komunismus i demokracie je ok, problém nastane, když se dotoho zapletou židi, ted demokracii nemáme, máme celosvětovou vládu finanční oligarchie, ale nebudu tě rušit z komatu
    • trapne. ostatne jako vzdycky
      • TheGGG
        máš pravdu, ale co od čecháčků čekat
        • Boze kluciku, ty jsi ale traged :-D. Tak se sbal a odstehuj se tam...nechapu, co tady s takovym nazorem jeste delas :-D
        • musíš víc nahlas. z té řiti tě není dobře slyšet.
        • Uz si ho dneska vykouril svymu americanovi ?
  • deathfish
    Já nevím, všichni tu jen nadávají. Pro mě jsou Mafia 1 a 2 prostě šíleně dobré hry a maximálně jsem si je užil. Mafia 3, jo máte pravdu, nemuseli jít až do 60. let, taky jsem zamilovaný do 20. let, ale z gameplay videí to nevypadá zle. *5*

    Jediné co mi na Mafii 3 vadí je prostě ten gorilí xicht hlavní postavy a celkový nabouchanec. A k tomu ty jeho žvásty o rodině v drsném stylu. Prostě jak vzhledově, tak povahou se mi ta postava teda zatím vůbec nelíbí. A jestli se na takovou postavu mám dívat celou hru a poslouchat ho, tak mi to bude dost kazit asi zážitek z celkové, jinak dobře vypadající hry *7*

    + se mi nelíbí, že na tom pracuje někdo, kdo to vlastně vůbec neznal a nemá k tomu tedy nejspíš ani takový vztah jako my hráči a dlouhodobí fanoušci série *12*
  • Takže to shrneme. Šéfa vývoje dělá nějakej Amík, co do nedávna o značce Mafia nikdy neslyšel a po dodatečném důkladném rozboru hratelnosti dospěl k názoru, že je to něco jako GTA. Protože je mu odkaz původních her úplně buřt a chce něco jako GTA, tak si MAFIA 3 půjde svou vlastní cestou. A nechtěl by jít svou vlastní cestou i v případě názvu celé hry?
    • podle mě by měl jjít svou cestou on, tam kam slunce nesvítí
  • "...ale budou si vás více všímat a si vás vezmou třeba do parády místní bitkaři..."

    zajímavý slovosled, zní to fakt česky. korektor má volno?
  • ringmancz
    plány mají ambiciozní, ale když vidím, jak dopadlo GTA V, tak to klidně může vyjít
  • Nevím zda při současných problémech s imigranty se evropští hráči ztotožní s hlavním hrdinou... chápu, že na multikulturnosti bude do určité míry založená hratelnost, ale co takhle evropskou verzi s bělochem v hlavní roly... *1* *1* *1*
    • běloch v hlaní roly :D :D
    • evropa zdaleka neni v nazoru na vsechny imigranty zpusobene politikou usa a jejich evropskymi partnbery jednotna a xenofobni, rasisticka prtava ceska republika je kazdemu u zadku.
    • Inquisitor
      Mně je hrdina taky krajně nesympatickej, ale určitě to nemá co dělat s barvou pleti. A imigranti by mě do souvislosti nenapadli vůbec. Je mi upřímně jedno jestli hraju za černocha nebo kupku slizu, to se sympatiema nemá co dělat.
      • TheGGG
        tak tos zabil, v podstatě si dal kapku slizu na úroveň černocha *3* Vítej v klubu mladých xenofobů, nemáš se zač stydět.
        • Ty ses tak hloupej az je mi te lito....
  • Dobrý článok, dúfam, že sa hre budete venovať viacej ako sa patrí, táto hra si to zaslúži.
    • No.. je to dobrý přepis přednášky producenta. Jak Martin píše na konci, nebyl prostor si hru zahrát, takže zatím jde jen o sliby, jak všechno bude super, variabilní, zajímavé a úžasné.
      • práve preto požadujem viacej článkov, do vydania času dosť, ja to tak vidím až na vianočné sviatky na budúci rok, skorej nie....
  • Ceska hysterie tohle *1* *1* *1* *1*
    • Keyz
      Kdyby v době po Zaklínači 2 někdo řekl, že Zaklínače 3 bude dělat nějaké US studio a pár lidí co dělali na minulých dílech (navíc ne hlavní lidi) a navíc by ten jejich šéf řekl, že hru ani neznal.

      To by bylo to samé a ještě horší. Lze to normálně pochopit, když v nějaké zemi byla nějaká super série a byla něčím charakteristická a nejdou to má být jinak a celé jinak?Do toho by uniklo nějaké video, kde to bylo opravu jinak. To by se poláci podělali.

      Mafia zde měla dopad jako jiné hry v jiných zemích.
      • Lenze zaklinac cerpa namet z polskej knihy pričom Mafia(hra) vždy bola v amerike zasadena :D
      • Vojta_Ilavsky
        Tak zrovna W2 byl nechutně americkej.
        • TheGGG
          "nechutně americkej" *8* Co to je, nějaké přirovnání od kktů na novinky.cz?
        • čo je w2?
      • Ale veď to sa stalo už s mnohými hrami, taký pekný príklad je trebárs max payne, pôvodne fínska hra, spolu s dvojkou a trojka sa taktiež nemusí za nič hanbiť, je rovnako dobrá ako prvé dva diely a to hru robili američania z rockstaru namiesto fínov z remedy a nikto sa nesťažoval.
        Daj tomu čas a uvidíš, že to nakoniec dobre dopadne, lebo to čo tu väčšina čechov predvádza je skôr neopodstatnená hystéria. Hra vyzerá už teraz k svetu a ja osobne sa neviem dočkať kedy vyjde.
        • Max Payne 2 je finskej *3* Stejne jako jednicka (developer finsko, publisher Rockstar). A asi neco co cesi nechteji slyset - Operace Flashpoint. Jednicka byla ceska hra delana pod vedenim Codemasteru. Az Arma je ryze ceska (od ty doby to slo z myho pohledu dolu). OFP Dragon Rising se mi libil treba vic nez Arma. Bylo to atmosfericke, velke, nebyli v tom bugy a hratelnost byla suprova, na nejtezsi mozna lehci, ale aspon jsem nelezel frustrovane za stromem, ale mel cas si zaexperimentovat a zkouset ruzny obchvaty, brat unikatni zbrane nepriteli a pod. Co se tyka mne, single byl mnohem lepsi. OFP jednicka byla podle myho dobra, protoze jim do toho Codemasters kecali a vzdy to spojeni dvou firem bude lepsi (zvlast kdyz jedna ztraci nadhled).
          A treba z myho pohledu, ve stejne dobe jako Mafia 1 vyslo GTA3, pro mne neco uzasnyho, Mafiu jsem ani nedohral. Pribeh nepribeh, jako hrace mne rustrovala (a ze jsem zvyklej i na hry, kde treba pri misi 20x chcipnu, tohle byla spis nezabavna frustrace). Ale ne vsem se musi libt a pokud budu chtit videt nejakej mafosskej pribeh, tak si ho prectu, nebo kouknu....
      • Kecy. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit