Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle mesic ma vyjit novy Avernum, tak si radeji pockam na to, ale tohle casem urcite zkusim taky - vypada to dost dobre.
  • Otazka vkusu. Me treba Homam IV odnaucil kupovat tuhle serii.
  • Hnisavec
    hmm...na patchnutej konzolovej verzii asi ťažko...zato na PC je ževraj multák labúžo...samý hnusný cheater, doslova rozbitá hra...som rád, že toto sa na konzoliach nedeje.
  • jj, lepsi metat kotouly a hledat glitche nez se zaobirat nudnymi cisly a statistikou...
  • Snesl bych tu grafiku trochu zubatější. Nemám rád takové lacině vyhlazené sprity. Působí to divně. Jinak mám 2D moc rád.
  • Hnisavec
    vyzerá to zaujímavo, i keď zrovna naťahované grind RPG nemám moc v láske...nie je lepších 20 hodín sviežej hratelnosti ako 100 naťahovaných a nastavovaných?

    a joop..kedy dakto chcel argumentovať Souls hrami, tak Demona som dal za 3,5 hodky a Darka za asi 5 hodín, takže ten grind tam je irelevantný
  • Hnisavec
    homam IV bol fajn
  • Lima
    Hodně záleží na výběru obtížnosti. Zatímco na normal jsem to dohrál za cca 65 hodin, na hard podle ohlasů v klidu přelezete i 100 hod. gameplay. Jediný, co bych hře vyčetl, je ve všech městečkách opakující se - naprosto stejný - vzhled obchodníků, starosty a kněžky (asi se šetřilo na rozpočtu kde se dalo), jinak je to nesmírně návyková záležitost, odlschool zjevení mezi dnešními RPG-čky, které osekávají RPG prvky jak se dá, čehož se v téhle hře naštěstí nedočkáte. Fakt doporučuju.
  • Thorar
    Tuhle hru jsem podpořil na indiegogo a později i na kickstarteru, protože mi přesně sedla do nálady a hladu po něčem podobném. Po 60h+ hraní a dohrání jsem spokojenej a doufám že přijde i druhý díl. Ten konec si o nic jiného ani neříká
  • Jj ve ctyrce to bylo poprvy kdy si pro tebe mobky mohli dojit na mape.
  • Vždycky mi tyhle recenze vykouzlí úsměv na rtech, nebo celkově veškeré články. Děti tohle nepochopí a spustí jen šitstorm. Já řikám víc pixelů, lepší hraní. *5*
  • Trol.diskuzni
    To máš marný... *5*

    Jo a není zač, redaktůrci - rádo se stalo. Užijte si ten blahodárný pocit, že mě můžete smazat! Keep it metal!
  • kubi-wan
    Jo, myslim Heroes 4... a je možný, že už si to špatně pamatuju, koneckonců už je to drahně let. Každopádně vim, že tam byla nějaká taková novinka, která mě neskutečně iritovala.
  • v homam 4 na nikoho nikdo jen tak nevyskakoval. byla tam nějaka area control mechanika že když ses moc přiblížil tak tě napadli
    ps doufám že myslíš heroes of might and magic 4 :D
  • Krescz
    ach HoMaM IV...true hardcore game, ale soundtrack byl boží *15*
  • Tohle jsou přesně ty články co consolefags zbožňují.
  • BoB.2
    Tet jen aby se našlo dost nostalgiků.
  • tomocz
    Vskutku, taková hezky retro pohledná a mě se třeba líbí víc, než ten všudypřítomnej pixelart.
  • kubi-wan
    A já si zas myslim, že je grafika pohledná. Jasně, nejsou to žádný grafický orgáče (slovy Karla Drdy), ale vizuálně mi to přijde vcelku vkusný a připomíná mi to zlatý časy Heroesů (např. třetí díl). Škoda, že jsem tyhle RPGčka nikdy nehrál, protože u tohohle by mě díky screenshotům lákalo si to zahrát... ale bojim se, že bych si, díky svý nezkušenosti s žánrem, ani neškrt... a navíc nesnášim nečekaný přepady nepřátel (to mi hned zkraje znechutilo třeba HoMaM IV).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit