Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    hmm, dostal jsem chut zaparit Stonekeep, nevim proc *1*
  • Je to strašně super, jen nechápu proč mi to restartuje pc... a to jsem zkoušel proti tomu snad všechno :( nestalo se vám to někomu taky? Reinstalace ovladačů nepomohla
  • No vidis, klucina se vyzna...
  • yenda1
    Jak už bylo řečeno jedná se o velmi chytlavou hru. Mne si teda omotala postupně a pokradmu, ale o to víc. Hra na vyšší obtížnost (která je vlastně doporučená) je těžká, ale za to spravedlivá a ještě k tomu vás za úsilí dokáže náležitě odměnit. Což je příšerná kombinace, poněvadž si pak ukrojí notnou porci vašeho volného času.

    Verdikt: A+ 5/5 7/7 10/10 100%
  • Ale stoji, len to musi mat spravny smrnc. Akurat som dohral Radiant Historia cez DS emulator, v podstate sa jedna o novodoby Chrono Trigger a je to docela HC RPG zo vsetkym co k tomu nalezi. Samozrejme je to i rovnaka pecka. Tych zabitych 50+ hod. nelutujem, co sa neda povedat o vacsine inych hier(ehm.. ehm.. DA3.. ehm..).
  • Ne vsichni hraci, dodal bych :) Ale je to fakt. Nedavno jsem to probiral s kolegou, ktery ty casual AAA hry hraje, jestli mu to prinasi uspokojeni, kdyz na nej hra neklade vyssi naroky. Nakonec jsme dosli k tomu, ze on ma hry misto filmu, tedy instantni zabava bez nejakych prehnanych naroku, kdezto ja hry povazuji za vyzvu, at uz intelektualni, nebo dovednostni. Je to z velke casti tim, ze on nehral hry v dobach, kdy byla obtiznost her pomerne vysoka (nekdy az extremne) a nezazival ty pocity, kdyz clovek pokori opravdu neco obtizneho (vybredne ze zakysu, prekona nejaky fakt obtizny level, nebo zabije tezkeho bosse). Tak jsem mu pujcil Dark Souls, at tomu da sanci, tak jsem zvedav :)
  • Jaký brambory?
  • Pozor, žido-zednářské spiknutí je velmi staré, zatímco GeSto evidentně dost mladý.
  • To je úhel pohledu. Někdo tomu prostě nefandí. A někdo by třeba zase řekl, že žádné "RPG" nemůže být skutečným RPG, protože ten pravý "role-play" si s počítačem nezahraješ. :-)
  • Špatná metafora. Test není hra a nemá k cíli, čili k jeho splnění, více možných cest. U testu je ta cesta jen jedna, správná odpověď, kdežto u hry můžeš experimentovat, zkoušet a dojdeš vždy k jednomu výsledku: dohrání hry. Už jen to, že jak uvedl, dovedl to dohrát za 3.5 hodiny, zatímco nejrychlejší speedrun je za hodinu. To jsou pro test rozličné odpovědi, tudíž jedna špatně, ale pro většinu lidí, kdo DS hráli, budou i 3.5 hodiny pořád hodně rychlý čas. (mé "jednou a stačilo" zahrání bylo kolem 80ti hodin) :) Nemluvě o tom, že v zásadě hru vyhráli, protože jí dohráli. Takže tady skutečně o šikovnost hráče jde. Ono totiž znát trasu a zaběhnout jí dobře, to jsou dvě různé věci. :-)
  • Jak vidno, bude s tebou spousta lidí nesouhlasit ohledně zastaralosti. :) Ale to je v pořádku, osobně taky nejsem velký fanda, mnohem radši mám tyhle mechaniky (s čestnými výjimkami v podobě absolutních klasik) v klasickém papírovém podání, kde se toho dá spousta ukoulet role playem. :) Upřímně jsem ale rád, že se tyhle věci vrací. Ten pocit, že hru musíš skutečně poznat, pochopit a porazit, abys jí dohrál. A dohrát jí něco znamená. To mě bavilo na DS 1 a 2, ta výzva. :)
  • nahodou ja mam 4 díl hodně rád. sice grafika a animace jednotek moc užasná není, ale co se bojů dobívání měst a rozmanitostí hrdinovích schopností týče je to prostě špička.
  • Přesně tak, do itemizace jsem si taky musel píchnout prstem, speciální loot s nějakými vlastnostmi výrazněji ovlivňující hratelnost (100% stun, aoe útok, co já vím) mi taky chybí (ještě nemám dohráno) vcelku dost.
  • Pravda, pravdouci. Rpg je soucasti zido-zednarskeho spiknuti a vsichni kdo tvrdi, ze naky hrali jsou tedy spiklenci...
  • Předevčírem dohráno, level něco přes 50. Pro mě absolutní pecka, hlavně za ty prachy. Dávám 9/10, chyběla mi tam lepší itemizace, čekal jsem nacházení legendárních zbraní, bohužel loot byl jen náhodně generovaný. Příběh byl sice takový naivní, ale jeho vyprávění bylo fajn, dabing, když už občas byl, se jim povedl, a po dlouhé době hra, kdy jsem měl radost z každého levelu či stat boostu a mohl se tak vydat zabíjet silnější příšery, namísto pitomého level scalingu.
  • Jack1947
    Šulina () *2*
  • Jack1947
    Co by ne *4*
  • presne ako vravis, tito spanieli urobili ppci zakulisnu svinarnu, spravili hru ktoru nikto nebude hrat v zanri, ktory nikto nehral

    *1*
  • Dark Souls 2 je bez jakéhokoli glitche dohratelné pod 1 hodinu. A bez cheatů.

    https://www.youtube.com/watch?v=CHGV5SVd8_c
  • Jako nic ve zlem ale takové hry nikdo nehrál ani před x lety absolutní blbost, jenom vy tady "čtenáři games" : hipster elita vychvaluje cokoliv co není aaa titul je to už trapný jak vždy každý píše na kreslené hry "vypadá to velice dobře" byl bych zvědavý jestli je to tak dobrá hra jestli by ste za ni dali třeba litr jako za normální hru prostě každý hráč říká svoje "hipster kecy" ale čísla prodejů a stabilita vydavatelů je úplně jinde ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit