Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja teda musim povedat, ze som bol fakt velmi milo prekvapeny, ked som z tej ciernej obalky vytiahol Gordona Freemana. Lepsie by som si nevybral, ani keby mala trafikantka na krame vsetkych 20 kusov! *4*
  • martin.mares.984
    Tohle cislo mi prijde za posledni dobu asi nejpovednejsi a to je defacto "okurkova" sezona v hernim svete. Special uz mam precteny od vcerejska a mile me to prekvapilo. Bylo to fakt pekne zpracovane, slusny rozsah a temata, ale uprimne nejvic mne vyrazilo dech, kolik autoru, redaktoru a dalsich lidi kolem LEVELu se podarilo najednou sehnat - to klobouk dolu!

    Velka gratulace! Ja bych LEVElu popral aby jednoho krasneho dne mela jeho redakce tu prijemnou starost vymyslet 30 nebo i 40 motivu obalek *5*
  • Level to znam kdysi pred 20ti lety takova ta trapna konkurence Score a vono to dneska jeste vychazi? fak na papire to nekdo kupuje? Jako jeste dnes se najdou lidi co nemaj internet? CO kdyz chtej vedet jak vypada hra tak cekaji a cekaji az to vytiskoun v nejakem mediu z minuleho tisicileti? a kdyz chtej vedet jak se hraje tak si o tom hodinu listujou v casopise misto aby shledli YT video? *1*
    • frag.ment
      Jde vidět, že jsi restarovaný Level neviděl ani z rychlíku.. Je tam celkem hodně zajímácých článků kolem her, které jinde nenajdeš. Nějaké recencze a novinky už dávno nejsou hlavní náplní časopisu jako dřív. A např. pro mě je to ideální čtení, když si dávám vanovou koupel, protože kdybych si tam bral tablet, tak ho při mé nešikovnosti utopím.
      • Nj neni nad to louhovat se ve vlastni spine s namocenym casakem na hrudi :D
        • nevim jak se vanuješ ty ale já se před samotným aktem vanování pořádně vydrbu ve sprcháči :)
    • Tak, líp bych to nenapsal...
  • ten člověk který dělal obálky dělal pixel art poprvé v životě, že ano? je to poznat..
    • Haters gona hate.... *7*
      Jako nejsou vsechny top ale rozhodne jsou tam dobre a taky vyborne kousky...
    • ne, dela pixel art uz dlouho. je poznat, ze jsi znalec...
  • Hrůza tak jsem si ten pLevel z nostalgie koupil, první článek co jsem si chtěl přečíst byl o hře co teď hraju Hearthstone jenže to jsem neměl dělat páč když jsem dočetl k odstavci "Rychlovka a k tomu zadarmo...Karty a základní hra jsou totiž zdarma, respektive za herní měnu vydělanou častým hraním a plněním questů, ale expanze obsahující další dodatečné karty i singlplayerové mise už MUSÍTE pořídit za REÁLNÉ PENÍZE.... *8* NESMYSL! SAMOZŘEJMĚ NEMUSÍTE vše se dá pořídit za herní měnu!!!! Tak to už jsem nevydržel takové hrubé nesmysly v herním časopise to bych čekal v Bravíčku či Blesku kde pisálek hru vyděl z rychlíku. Takže pLEVEL šel hned do koše!
  • kulhy_parici_spici
    Tak trafikářka na mě vytáhla 4 obálky a nejsymboličtější pro mě byl asi Fallout. Nicméně bych to klidně v Praze vyměnil za Half-Life, Portal, Journey a nebo Freelnacer. Kdyžtak kulhyje@gmail.com.
  • Nápad s obálkami je perfektní. Jsou fakt nádherný, prostě smekám. Tohle číslo v každým případě musím mít. Jsem zvědavá, jakou obálku seženu:)
    • Co je perfektního na nějakých ušmudlaných obálkách? Není to spíš tak, že při takovém výročí by si pro čtenáře měli připravit něco hodnotnějšího? Je vidět, jak si čtenářů váží když jim naservírují toto. Za ten plátek bych už nedal ani korunu...
      • Co hodnotnejsiho? Ja od casopisu ocekavam hlave kvalitni obsah a toho je toto cislo narvane k prasknuti. Prave to, ze si dali tu praci a sehnali byvale redaktory, aby se vyjadrili a zavzpominali, ja ocenuji nejvic.
  • Nikde na tech obalkach nevidim otce zakladatele Martina Ludvika.Takze jen dalsi fail.
  • Jack1947
    Skvělý nápad s těmi obálkami, i když no ne že bych nad tím nějak tratil nebo tak ale pro předplatitele je to jak loterie... co když někdo chtěl jinou obálku. *7* K obsahu nemám sebemenších námitek, i když budu referovat až něco přečtu. Škoda že takovéhle posvícení není častěji njn... tak aspon po přeju dalších 20 a více let. *3* *4*
    • Asharak
      To je pro sběratele, aby podpořili příjem a koupili všech 20 *1* (jk)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit