Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Necrovision v Levelu byla a jinak se nauč číst a pamatováka tady se hry zrušily před 2číslama. To chce i někdy číst a né jen hrát. Ty pepo z lhoty jalové. *4*
  • LEVEL je jen barevnej toaletni papir má cenu ne 5€ ale 0,50€ *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Zas žádná plná hra? Kouknete na SCORE, 4 hry na steam, pro milovniky RPG je připravená pecka FABLE III, pro stratégy paradni strategie Men of War: Assault Squad a aby to nebylo málo tak ješte super strilečka Necrovision a k tomu ješte jeji datadisk Lost Company!!! Tak tohle je panečku nadílka! *5*
  • Kks ako je to trapne vkuse kazde cislo riesit ze k casaku nie je plna hra...ked ma to trapi casopis nekupim a hotovo vybavene. Tiez ma stvalo ze nejaky mamrd z Metra urobil z Maxima wikipediu tak som ho proste prestal kupovat a bolo...
  • Ktora plna hra k restartovanemu Levelu bola prosim ta AA alebo nedajboze AAA???
  • Nj ale jako plný hry se dřív dávaly dvou, někdy tříáčkový hry, občas sice vyloženě budgetový, ale většinou řemeslně poctivý záležitosti. Tyhle indie pixelart hopsačky o kterých píšeš, ty překvapí a hlavně zaujmou asi zřídkakdy a hlavně je jich plnej internet.
  • TheGGG
    co provedli? Udělali z vyčpělé pohádky, snesitelné univerzum i pro lidi, kterým není 10 nebo 90 let.
  • GlaDOS
    Ten prvek překvapení byl fajn. Ale existují alternativy. Například IndieBox každý měsíc vybere nějakou kvalitní indie hru a udělají z ní speciální edici. Pak ti tu krabičku pošlou domů. Bohužel se to s poštovným docela prodraží a existuje samozřejmě šance, že vyberou hru, která ti nesedne.
  • Co bolo na tom nenavistne trulo? on trepe nezmysly ze casopis nema hodnotu 5 eur co je blabol.
  • Piggsy
    Hnisavče, ty musíš mít smutný život celkově, když na každý názor reaguješ takovými nenávistnými žvásty.
  • hm mně se na těch plných hrách vždycky nejvíc líbilo, že jsem zkusil a poznal něco novýho, co bych si jinak třeba sám nekoupil.. nic jsem od toho nečekal, o to větší to pak bylo překvapení když mě ta hra chytla a dohrál jsem jí - super zážitek.
  • Musis mat smutny zivot hraca byt odkazany na hry z casopisu....praveze tie clanky su na casopise to najlepsie a hra stala za prd...mudre rozhodnutie ju vynechat. Prajem este vela cisiel...
  • Jack1947
    S tímhle s tebou souhlasím. *3* Máš plus.
  • Máš právo na názor a respektuju ho. Já ti zase můžu říct, že SCORE bych nekoupil už za nic, protože pokud přečteš z celýho SCORE tak 10 stránek, tak to něco vypovídá a LEVEL prakticky vždy přečtu až na recenze celý. Osobně za ten rok a něco nepamatuju číslo LEVELu, který by mě nas*alo tak, jako to jediný číslo SCORE (nemluvě o těch dvou kilách za ten časák), který jsem koupil.
  • Mohl bys to rozvést?Nedává mi to smysl jako souhrn.
  • Skoda, ze nie je ziadna plna hra. Samotne clanky nemaju cenu 5€, to nie. Aj ked su kvalitne, ale nie.
  • Vrook
    A číst tvoje komentáře je jako rozrážet si lebku kamenem.
  • Tesať do kameňa: "Koho baví hry nepotrebuje o nich číst" *1* *1* *1*
  • Grygar pise dobre ak je to daco co ho bavi a ma k tomu vztah..ak dostane ale daco mimo je zaber ako napr. Evil Within tak je to povrchny odflaknuty necitalny maglajz..bez urazky...
  • Jack1947
    No vidíš a tady máš ještě na to jídlo slevu, a to se vyplatí! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit