Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Obálka supr, obsah supr a ta encyklopedie co výjde na cenu PS4 taky brý lol kdyby to nebyl pavlač málem bych uvěřil.

    Třeba Braben, rozhovor brej lol... je o rok starší než můj fotřík a takovej zápal do her. Njn no holt jiná generace v USa. Tady se hráli tančíky a jiné komunistické třeba nu pagodi.

    Vávra taky brý Gamergate. Souhlas... tohle prostě do herní sféry nepatří. Whores & Bitches. Což mne zarazilo že celkem obstojný herec z klanu Bladwinů, Adam za ten název vlastně mohl.
    Taky se tady mohli o to aspon trochu otřít. Příjde mi to jako cenzura a schvalování nečeho co je čunárna ale to je fuk.

    Tak jo no... ještě až dočtu dál přihodím něco. Jinak jsem naprosto spokojený a už pomalu ani nevím že v Levelu plnéhry byly jinak

    *15* *15* Určitě zas předplatím, vy mi zato fakt stojíte jste borci. Admire you. Jo, sonda do historie vetřelce, super... stejně taky exploity a škatulky - Tolkien - no to by vydalo pomalu na celej časopis. Dobrý dobrý... To je proč mám a vždy budu mít rád Level je prostě bezkonkurenční co se týče článků... kvalita, kvalita.
  • Tak jsem si dnes koupil po víc jak půl roce nový Level (hlavně kvůli článku o historii Alien her (které mě (jako fanouška Aliena) zajímají)) a byl jsem příjemně překvapen, kolik zajímavých článků se v čísle nachází. Ať už je to situace kolem češtiny ve hrách (která se mě nijak obzvlášť netýká, protože zásadně hraji jen v originálním znění s anglickými titulky), Tolkienův svět nebo historie závodních simulátorů, aktuální číslo je prostě přecpáno zajímavými tématy od začátku do konce. Také mě těší, že každý článek je napsán čtivě, nezaujatě a hlavně - je plný informací, žádné popsání x listů papíru nezajímavostmi. Laťku máte nastavenou vysoko, keep up the good work ;)

    (Jen jeden dotaz - proč vlastně z Levelu zmizely hry jako dárek? Časopis jsem si dlouho nekoupil, tak mě tato informace minula.)
    • Jack1947
      Nikdo je nehrál. *7*
  • Tak tohle cislo musim pochvalit cte se super, rozhodne lip jako Score, ktery totalne stoji na miste a prestalo me bavit. Za tohle cislo velka pochvala, jen tak dal
  • Jack1947
    Mám zmínit, že se tu zas jede naklikávání? *7* hodně trapné patrně nějaký ukřivděný fanda SCORečka ... doufám žes dobře... poho*il.
  • Btw, nevíte někdo jak je to s elektronickou verzí časopisu k papírové verzi? Dnes sem ráno koupil Level cestou na slovensko, takže sem ho zatím projel jen zběžně, ale nikde jsem neviděl žádný kód, kterým bych si ho načetl na Publero. Nebo už kromě hry nedávají k levelu papírovému ani elektronickou verzi? Aktuální číslo je první bez hry které jsem koupil (minulé jsem tak trochu na protest vynechal :D), a to hlavně kvůli Vetřelčímu tématu, takže pokud se to řešilo v předchozím čísle tak o tom nevím. (Jinak nějaká poukázka na dovoz žrádla ... to co je za přihloupej nápad tam dávat).
    • hardli
      ten kod pro free elektronickou verzi byl jen do nedavna ted uz ho maji jen predplatitele, takze elektronickou si musis koupit, ja ted uz papirovej uplne vynechavam...
      • No, není mi jasné proč odstraňují téměř všechny věci co mi byly sympatické ... :( ... asi chtějí odradit co nejvíc lidí, nebo nevím. Teď už zůstává "jen dobrý časopis". Pokud začnou ještě dávat větší prostor recenzím na úkor zajímavých článků, tak už to bude napováženou i pro mne. Ono, už teď zvažuji každé číslo jen s ohledem na to kolik článků v čísle mne zajímá. Předtím jsem to neřešil a byl jsem rád, že i když mne třeba příliš článků nezaujalo, mohl jsem si alespoň udělat radost a přidat novou položku do steam knihovničky a časopis zařadit na publero a občas ho i otevřít když se papírový formátem nehodil.
    • nikdo neví?
  • KIMCID
    za 99kč drahý papír
    • KIMCID
      upřimě je to drahé.To same co se tam píše se dovím tady a zadarmo.
  • Nevite nekdo jak si jako predplatitel muzu aktivovat elektronickou verzi?
    • Přijde Ti email s kódem na aktivaci na Publeru, tuším. A ten email přijde, alespoň mně, vždy za několik málo dní po vydání časopisu. Takže čekej.:)
      • Po novom je aktivovane predplatne elektronickej verzie Levelu v Publere. Takze uz sa nezadava ziaden kod, a Level je dostupny v aplikacii Publero okamzite po tom, ako je uverejneny v ich sluzbe.
  • Zas žádná plná hra? Kouknete na SCORE, 4 hry na steam, pro milovniky RPG je připravená pecka FABLE III, pro stratégy paradni strategie Men of War: Assault Squad a aby to nebylo málo tak ješte super strilečka Necrovision a k tomu ješte jeji datadisk Lost Company!!! Tak tohle je panečku nadílka! *5*
    • Asharak
      pecka F3 #kappa
    • a ted bylo humble budne se sup com, darksidesrs atd, zase levnejc nez to trapne score.

      Takze Pepo... ticho.
    • zadna ta hra me nezajima, dnes prez vikend je na steamu zdarma 10, kazda v takove sleve, ze me to vide levnejc nez to score.

      Lidi se rozdeluji na dve skupiny. Hloupe, ktere nechapou souvislosti, a pak ty chytre ktere si vsimnou veci kolem a umi je vyuzit.
      • Jack1947
        Ještě se dělí na trolly , já jen kdyby ti to náhodou uniklo. *3*
    • Jack1947
      Necrovision v Levelu byla a jinak se nauč číst a pamatováka tady se hry zrušily před 2číslama. To chce i někdy číst a né jen hrát. Ty pepo z lhoty jalové. *4*
  • Kks ako je to trapne vkuse kazde cislo riesit ze k casaku nie je plna hra...ked ma to trapi casopis nekupim a hotovo vybavene. Tiez ma stvalo ze nejaky mamrd z Metra urobil z Maxima wikipediu tak som ho proste prestal kupovat a bolo...
  • Skoda, ze nie je ziadna plna hra. Samotne clanky nemaju cenu 5€, to nie. Aj ked su kvalitne, ale nie.
    • LEVEL je jen barevnej toaletni papir má cenu ne 5€ ale 0,50€ *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Musis mat smutny zivot hraca byt odkazany na hry z casopisu....praveze tie clanky su na casopise to najlepsie a hra stala za prd...mudre rozhodnutie ju vynechat. Prajem este vela cisiel...
      • Piggsy
        Hnisavče, ty musíš mít smutný život celkově, když na každý názor reaguješ takovými nenávistnými žvásty.
        • Co bolo na tom nenavistne trulo? on trepe nezmysly ze casopis nema hodnotu 5 eur co je blabol.
      • hm mně se na těch plných hrách vždycky nejvíc líbilo, že jsem zkusil a poznal něco novýho, co bych si jinak třeba sám nekoupil.. nic jsem od toho nečekal, o to větší to pak bylo překvapení když mě ta hra chytla a dohrál jsem jí - super zážitek.
        • GlaDOS
          Ten prvek překvapení byl fajn. Ale existují alternativy. Například IndieBox každý měsíc vybere nějakou kvalitní indie hru a udělají z ní speciální edici. Pak ti tu krabičku pošlou domů. Bohužel se to s poštovným docela prodraží a existuje samozřejmě šance, že vyberou hru, která ti nesedne.
          • Nj ale jako plný hry se dřív dávaly dvou, někdy tříáčkový hry, občas sice vyloženě budgetový, ale většinou řemeslně poctivý záležitosti. Tyhle indie pixelart hopsačky o kterých píšeš, ty překvapí a hlavně zaujmou asi zřídkakdy a hlavně je jich plnej internet.
            • Warband, Trine 2, Homefront .. například
            • Ktora plna hra k restartovanemu Levelu bola prosim ta AA alebo nedajboze AAA???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit