Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyť už tam všechno je.
  • Jack1947
    About darn time!
  • Ježiš to je bomba!! Teď se budu moci nudit ve hře s někým dalším, samotného mě ta nuda vůbec nebavila. :D Díky óó nepochopený vývojáři. :D
  • sankuri
    Zkoukni si par kompilaci slibu a traileru z doby pred vydanim a pochopis :-)
  • Mimochodem, věštím z koule. Tak kdo má zájem, volejte na 0609 114 555.
  • Nevím. Já ho nedojel celý.
  • A má nějaký konec? Smysl toho příběhu? O stavení mi moc nejde.
  • MickeyMutant
    So will you be finally able to run into other players in the game?

    Yes, but the chances of that are incredibly rare because two years after the release there are only handful of players left in the whole universe
    *4*
  • Jsem si jist, ze slovo "madrfakr" ten vtip urcite znasobi a privede do intelektualnich vysin. ;)
  • A co že ti tam ještě schází? Vždyť už je tam toho víc, než slibovali.
  • Tak ono to má od vydání jen sp :-D Ale tobě jde asi o obsah.
    Je to pořád hlavně sandbox ve smyslu, dělej si co chceš, bez nějakého super příběhu. Ale od vydání tam rozhodně přibyla stavba základny - jak na planetě, tak na obřím freighteru. (která je zpracovaná formou ručité questline kdy máš za úkol něco posháněj, postavit,...) - a je tam určitej hlavní děj. Ten ale nehýří kvalitou a je to zase jen aby jsi měl jakože důvod někam jít, nebo něco posbírat. (víceméně by to šlo označit za obří tutoriál, kterej ti dá záminku vyzkoušet vše co hra nabízí na základě misí) Plus tam máš už i náhodné úkoly (doruč, zabij, sežeň,...) ale ty nemají nějaký větší cíl. Takže oproti dva roky staré verzi je tam toho k dělání mnohem víc a po mapě budeš vít většinou hned několik quest ukazatelů. Ale vyloženě příběhová hra se z toho nestala.
  • Tak je podpora (ala For Honnor = půl roku skoro nic... ale po roce se pochlapili a vyčlenili dedikované servery nebo Destiny 2) a podpora (ala Fortnite, kde máš každou chvilku minor/major update) :).

    Určitě by se našly další příklady, ale momentálně mě vážně nic nenapadá *1* .
  • Hru jsem po vydání vynechal. Má teď již nějaký sp? A je to dobrá hra pro sp hráče který je orientován na příběh?
    Abych věděl proč tam letím co hledám atd
  • Právě proto, že je to v šude a je nemožný to nevědět, udělal jsem si z toho srandu. Bohužel to většina místních madrfakrů nepochopila. Tak nic *4*
  • Mám připojení k internetu, takže to bohužel vím. Je to všude *11*
  • moc hezké, konečně to dali, do téhle podoby se Star Citizen nikdy nedostane, klobouk dolů těm pár týpkům z Anglie, co za achievment dokázali.
  • Jsem zvědavý, jak dlouho to bude trvat Sea of Thieves.
  • A byl tam Sean Murray (a tim nemyslim herce)?
  • Krescz
    doufám, že ukáží přímý přenos toho jak tam všichni žerou a ožrávaj si držky
  • Kdybyste to ještě nevěděli, tak Harry a Meghan dnes měli svatbu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit