Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím, tohle je singleplayerová hra, pro kooperaci moc nevidím prostor/smysl. Leda by s tím vznikly nejake areny (zavodni, bojove) a hraci si mohli kraftit svoje stroje a zbrane. Ale to uz by byla uplne jina hra.
    • Já bych řekl že už jen tím že tam můžou lidé společně trávit čas vzniká spousta možností pro dobrodružství, je to víceméně to stejné co nabízí Sea of Thieves.
    • Tak ono zatím každý update přinesl docela dost obsahu. Takže bych se nebál toho, že by to akorát spojilo 4 hráče a nic víc nenabídlo. Předpokládám, že to krom samotných online funkcí přinese i obsah, který dá smysl tomu ve víc lidech hrách. (závody na planetách, větší souboje s piráty ve vesmíru, ... vymyslet můžou téměř cokoliv)
  • Tož je to venku alespon, natož Scam Citizen dál jen hrabe peníze a výsledná verze v nedohlednu. *8*
    • Tož ještě 3-4 roky a trumfnou ve vývoji i jeden z největších failů Last Guardian.
  • Jack1947
    About darn time!
  • Ježiš to je bomba!! Teď se budu moci nudit ve hře s někým dalším, samotného mě ta nuda vůbec nebavila. :D Díky óó nepochopený vývojáři. :D
  • MickeyMutant
    So will you be finally able to run into other players in the game?

    Yes, but the chances of that are incredibly rare because two years after the release there are only handful of players left in the whole universe
    *4*
  • Hru jsem po vydání vynechal. Má teď již nějaký sp? A je to dobrá hra pro sp hráče který je orientován na příběh?
    Abych věděl proč tam letím co hledám atd
    • Je to explorativni sandbox, neni to pribehova hra.
    • Tak ono to má od vydání jen sp :-D Ale tobě jde asi o obsah.
      Je to pořád hlavně sandbox ve smyslu, dělej si co chceš, bez nějakého super příběhu. Ale od vydání tam rozhodně přibyla stavba základny - jak na planetě, tak na obřím freighteru. (která je zpracovaná formou ručité questline kdy máš za úkol něco posháněj, postavit,...) - a je tam určitej hlavní děj. Ten ale nehýří kvalitou a je to zase jen aby jsi měl jakože důvod někam jít, nebo něco posbírat. (víceméně by to šlo označit za obří tutoriál, kterej ti dá záminku vyzkoušet vše co hra nabízí na základě misí) Plus tam máš už i náhodné úkoly (doruč, zabij, sežeň,...) ale ty nemají nějaký větší cíl. Takže oproti dva roky staré verzi je tam toho k dělání mnohem víc a po mapě budeš vít většinou hned několik quest ukazatelů. Ale vyloženě příběhová hra se z toho nestala.
      • A má nějaký konec? Smysl toho příběhu? O stavení mi moc nejde.
        • Pokud ti jde o příběh, nebo nějakou mrkvičku za kterou by ses jak oslík mohl hnát tak hledej jinde.

          Tohle není a nebude hra pro tebe
          • Na druhou stranu s těmi updaty je tam té mrkvičky o dost víc, než v původní vanilla verzi. Pokud nehledá vyloženě příběhovou hru jak novej God of War, tak teď už je tam těch různých ukazatelů docela dost. Vždyť jen base building questy lina tě mrkvičkou tahá dobrých deset hodin. Takže už to není úplný sandbox typu "všechny cíle si musíš definovat ejn ty sám".
        • Konec tam je,ale smysl si budeš muset nejspíš promyslet.
        • Nevím. Já ho nedojel celý.
  • moc hezké, konečně to dali, do téhle podoby se Star Citizen nikdy nedostane, klobouk dolů těm pár týpkům z Anglie, co za achievment dokázali.
    • v dalšim patchi už má SC zalesněný planety, do konce roku nechaj NMS daleko za sebou *4*
      • nj, lesy, pak zvirata, pak dalsi a dalsi blbustky aby ukazali troubum jak na nejvetsim scamu vsech dob porad makaji a proc to jeste nemuzou vydat :-)
        • najali 400 lidí
          založili 3 studia
          neustále nový updaty a mechaniky
          hra vypadá každým rokem čím dál líp


          A prej scam... hahaha. Jestli je tohle scam, tak hodně nepovedenej lol. Tihle laciný trolové, co maj hokej v pojmech už nejsou výzva. Pořád ten samej trollí pacient....
          • A vyjít to má kdy?
            • První díl singlu má vyjít letos, v nejhorším zima 2019
            • Až to bude hotový.
          • jj, at najmou i 10 000 lidi tak to nepomuze. Nekonecny pribeh a lidi jim to zerou. Abys to pak rozbehal budes potrebovat vykon jako miner kryptomen.
            • Vzhledem k tomu, že je aplha je hratelná a výkon jako miner kryptoměn nepotřebuješ (možná pokud hraješ v 8K+), tak plácáš nesmysly, opět.
      • Hlavně i blbý přistání a procházka po planetě s partou lidí je v nedodělanym SC větší zážitek, než celej NMS...
        • zatím to ani nejsou planety, jen pár měsíců kolem plynného obra, i tak už teď lepší než NMS *4*
    • Mimochodem, věštím z koule. Tak kdo má zájem, volejte na 0609 114 555.
  • Kdybyste to ještě nevěděli, tak Harry a Meghan dnes měli svatbu.
    • Mám připojení k internetu, takže to bohužel vím. Je to všude *11*
      • Právě proto, že je to v šude a je nemožný to nevědět, udělal jsem si z toho srandu. Bohužel to většina místních madrfakrů nepochopila. Tak nic *4*
        • Jsem si jist, ze slovo "madrfakr" ten vtip urcite znasobi a privede do intelektualnich vysin. ;)
    • A byl tam Sean Murray (a tim nemyslim herce)?
    • Krescz
      doufám, že ukáží přímý přenos toho jak tam všichni žerou a ožrávaj si držky
  • sankuri
    Mno jeste tak dva tri roky content updatu a bude z toho plnohotna hra, jak to na zacatku slibovali.
    https://9gag.com/gag/ap21bzp
    • A co že ti tam ještě schází? Vždyť už je tam toho víc, než slibovali.
      • sankuri
        Zkoukni si par kompilaci slibu a traileru z doby pred vydanim a pochopis :-)
        • Vždyť už tam všechno je.
          • už jde přistávat na asteroidech? a jsou tam ty obří vesmírný bitvy mezi frakcema?
    • Jsem zvědavý, jak dlouho to bude trvat Sea of Thieves.
    • Tak aspon sympaticke, je, ze se na to nevykaslali a nezapichli to ve stylu - sbal prachy a vypadni.
      • sankuri
        Mno to by ani nemohli kdyz maji s vydavatelem nasmlouvano dvouletou podporu produktu.
        • Tak je podpora (ala For Honnor = půl roku skoro nic... ale po roce se pochlapili a vyčlenili dedikované servery nebo Destiny 2) a podpora (ala Fortnite, kde máš každou chvilku minor/major update) :).

          Určitě by se našly další příklady, ale momentálně mě vážně nic nenapadá *1* .
  • Kooperace je něco, co mě do hry nejspíš zase vrátí. Obsahově mi zo sedlo trochu více než Elite a pokud to nezmrší, pak to bude na dost hodin zábavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit