Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zrovna u tohodle typu hry mi taková grafika nevadí. Ale trošku práce si stím dát mohli. No uvidíme, velký naděje do toho nevkládám.
  • Tak takhle určitě ne. *16*
  • Ta stylizace se mi líbí a na videích to vypadá parádně už teď. Fandím a těším se.
  • Tohle by mohlo být konečně dobrý. Jestli to nezmrvěj. *16*
  • Vypada to dobre.
  • Krásné...
  • Klobasor
    To tu hru delali v power pointu?
    • já dělal vloni úkol do školy, grafiku ve stylu Transport Tycoon v Adobe Illustratoru, protože je to jedna z mých oblíbených her, ale pak si samozřejmě nadával jak jsem si naběhnul. Od té doby chovám k lidem co dělali tu hru novej level respektu *15*

      https://imgur.com/a/bTh26
  • Mně to spíš připomíná simcity 2000, TT Deluxe je o hodně lepší
  • Povodny TTD (resp. openTTD) pravdepodobne nic neprekona. Na co robit nieco nove, napodobneniny, rameky? Ked si chcem zahrat nieco ako TTD, zahram si TTD a bavim sa pri tom rovnako, ako pred 20 rokmi :)
    • Tak to bych netvrdil. Transport Fever už v mnoha aspektech strčí OpenTTD do kapsy. Ale chybí mu spousta těch drobných radostí co dělají TT, TT. Tedy zavírání a otevírání nových fabrik, smlouvy (nebo hádky) s městy, multiplayer, promakané návěsti a konkurence. Ale mnohem radši se kocham svými stavbami v TF než v OpenTTD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit